Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 11 kullanıyorum şansa da 13.5 deyim ama pil daha çabuk biticek diye yapmaıdm jb

Beni jb ye ikna edicek güzel tweakler var mıdır
  • GENÇLER !! BENM CYDIA DA HACKYOURIPHONE.ORG REPOSU SÜREKLİ EKLİYORUM SİLİNİYOR SEBEBİ NEDİR ACABA ??? BİLEN VAR MI ?
  • eren73546 E kullanıcısına yanıt
    Rejail reposu da eklidir o yüzden. Hyi engelleme var kaynak kodlarında
  • Rhino tweakinde sorun yaşayan var mı acaba? Sürüm uyumlu olmasına rağmen bir fotoğrafı kaydet diyorum, kaydet diyor ama fotoğraflara kaydetmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

iPhone 11 kullanıyorum şansa da 13.5 deyim ama pil daha çabuk biticek diye yapmaıdm jb

Beni jb ye ikna edicek güzel tweakler var mıdır
    Sayfaya sığmadı aşağıda devamı var
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paxcex.github.io/ reosunda çok güzel tweakler var tavsiye ederim.

• Proscd P kullanıcısına yanıt
    Onu engelliyemiyor muyuz sorunu ortadan kaldıramıyor muyuz ?
    HY reposu olmadan da olmuyor gerçekten
  • eren73546 E kullanıcısına yanıt
    Filzadan etc/hosts dosyasına girip 127.0.0.1 hackyouriphone kısmı silince sorun çözülür.
  • “callbar” benzeri “scorpion” tweakini yükleyen var mı? bende safari ve birkaç uygulama, açılışta hemen arkaplana düşüyor, crash olur gibi. Ancak bu tweak silinince düzeldi sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 7 Haziran 2020; 0:42:13 >
  • Jailbreak yaptıktan sonra ayarlar uygulamasının biraz geç açıldığını fark ettim. Jailbreak aktifken ana ekranda ayarlar uygulamasına dokunduğumda temaya bağlı olarak beyaz yada siyah ekranda 1 saniye bekledikten sonra içerik geliyor. Ama telefonu kapatıp açıp jb yi deaktif edince şak diye açılıyor. Bu problemi yaşayan var mı? Bu neden olabilir. Hatta sadece ayarlar da değil. Appstore, dosyalar, notlar, takvim vs gibi birçok dahili uygulamada yavaşlama oluyor. Ama jb yi deaktif edince ışık hızında.

• Tommy_Vercetti T kullanıcısına yanıt
    güç modu, önbellek doluluğu ya da özellikle bazı tweakler nedeniyle olabilir bu. sırf jailbreak kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

Arkadaşlar ekran parlaklığım otomatikte olmamasına rağmen bazen ekranı açtıktan 2-3 saniye sonra bir miktar parlaklık kısılıyor kendiliğinden, ama denetim merkezindeki ekran parlaklık göstergesinde değişiklik yok, sebebini bilen var mıdır acaba?
    telefonun ısınmasından kaynaklı bir durum. ayrıca düşük güç modunu aktif edersen de parlaklık biraz azalır.

• Hocam tüm tweakleri ayarlardan deaktif ederek denedim yine aynısı. iCleaner Pro ile temizlikte yapıyorum yine aynı. Ama powerapp ile güvenli moda girdiğimde açılış hızları normale dönüyor. Yalnız güvenli modda jb ye bağlı uygulamalar çalışabiliyor. Fakat tweakler çalışmıyor. Sanırım bu da sorunun tweakler den kaynaklandığını gösteriyor. Sanırım sorun çıkaran tweaki bulana kadar tweakleri tek tek sileceğim.

• Arkadaşlar iOS 13 öncesi yazı yazarken imleci istediğimiz yere getirmeye yarayan büyüteç şeklindeki özelliği geri getirebilecek bir tweak var mıdır?
  • merenkisa kullanıcısına yanıt
    Var boşluk tuşuna basılı tut istediğin yere taşı yazma sütununu 😉

• Lidze1864 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum bunu, çok güzel bir özellikmiş teşekkürler :)
  • Proscd P kullanıcısına yanıt
    host içinde hackyouriphone da yok search ettim. rejail reposunu da kaldırdım ekledim hyo reposunu yine yok yine yokk
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    şöyle özetleyim ciddi telefon kullanıcısıyım sosyal medya videolar yazışmalar mailler vs üzerine ufak tefek küçük oyunlar vs sabah 7 de sarjdan çektiğim cihazı ertesi gün sabah 7 de %20 olarak aldım. sarj konusunda yeni cihazlarda problem yaşayacağınızı düşünmüyorum tabi burda kullandığınız tweakler vs de önemli
  • ben böyle abuksubuk problemlerden dolayı paramı geri aldım geliştiriciden
  • Tommy_Vercetti T kullanıcısına yanıt
    uicache yapın, hard reset sonrasonda jb yapın düzelmezse temiz kurulum yapın uğraşılmaz o cihazla
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.