Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel haber memnun oldum çözüldüğüne
  • 13.4'e çıktı deniyor peki bu model bazlı mı ? 13.3.1 XS Max var nasıl JB yaparım ?
  • A11 e kadar var 13.4, XS Max için 13.3'e kadar JB var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xs’imi gideyim X’le mi takas edeyim ne yapayım ben ya? Adamlar X e çatır çatır jb yapıyor Xs’e yok. Hay ben böyle işin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy_Vercetti -- 19 Mart 2020; 22:41:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy_Vercetti

Xs’imi gideyim X’le mi takas edeyim ne yapayım ben ya? Adamlar X e çatır çatır jb yapıyor Xs’e yok. Hay ben böyle işin.
    İphone x e her sürümde jb oluyor mu ?

• 36 kullanıcısına yanıt
    Takip ettiğim kadarıyla oluyor. En son çıkan 13.4 beta sürümüne bile yapmışlar.

• Tommy_Vercetti T kullanıcısına yanıt
    Ben kesin. Alacağım o zaman . İphone 6s gidici olmaya basladi benim tek kullandigim call recorder zaten

• Merhaba arkadaşlar. Telefonum JB'li olduğu için Jailbreak'imin kalmasını ancak WatchOS'umu da güncellenmesini istiyorum. Bunu sağlayacak bir tweak var mıdır?

• Arkadaşlar merhaba,
    Jailbreakten çok anlamıyorum,
    İphone 7 ios 13.3.1’e jailbreak yapılabiliyor mu şuan?

Tek derdim reklamsız youtube ve bir kaç küçük program...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Arkadaşlar merhaba,
    Jailbreakten çok anlamıyorum,
    İphone 7 ios 13.3.1’e jailbreak yapılabiliyor mu şuan?

Tek derdim reklamsız youtube ve bir kaç küçük program...
    yapılıyor usta uncover ile yapılmıyor şuanlık checkra1n kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

yapılıyor usta uncover ile yapılmıyor şuanlık checkra1n kullanın

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Peki jb yaptığımda veri kaybı yaşar mıyım? Format atmış gibi mi olur?

10.3.3’te aylarca bekleyip sonra yanlışlıkla beceremeyip format atmıştım ve ios son sürüme güncellemiştim.

Adım adım işlemleri gösteren veya jb yapınca neler yapılabileceğini gösteren Türkçe kaynak var mı?

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey sormak istiyorum. Jailbreak yapmadan Youtube++ gibi özelleştirilmiş uygulamaları yüklüyordum. Ama son zamanlarda çok sık revoke oluyor. Soruma geleyim.

Telefonuma jailbreak yaparsam yüklediğim uygulamalarda revoke sorunu olur mu? Yani bir süre sonra yüklediğimiz uygulama açılmama sorunu ve sertifika sorunu gösterir mi?

• quote:

Teşekkürler. Peki jb yaptığımda veri kaybı yaşar mıyım? Format atmış gibi mi olur?

10.3.3’te aylarca bekleyip sonra yanlışlıkla beceremeyip format atmıştım ve ios son sürüme güncellemiştim.

Adım adım işlemleri gösteren veya jb yapınca neler yapılabileceğini gösteren Türkçe kaynak var mı?

Alıntıları Göster
    ios 13.3 jailbreak yapımı yazarsanız kaynaklara ulaşırsınız diğer sorunuza gelince veri kaybı yaşamazsınız uyumlu tweakleri kullandıktan sonra bir problem olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Hocam bir şey sormak istiyorum. Jailbreak yapmadan Youtube++ gibi özelleştirilmiş uygulamaları yüklüyordum. Ama son zamanlarda çok sık revoke oluyor. Soruma geleyim.

Telefonuma jailbreak yaparsam yüklediğim uygulamalarda revoke sorunu olur mu? Yani bir süre sonra yüklediğimiz uygulama açılmama sorunu ve sertifika sorunu gösterir mi?
    hayır, revoke sorunu yaşamazsınız eğer yaşayacak olursanız reprovision gibi tweakler mevcut.. Cydia'da Cercube for Youtube tweaki ile video indirip müzik indirebilirsiniz arkaplanda oynatma vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Profeson

ios 13.3 jailbreak yapımı yazarsanız kaynaklara ulaşırsınız diğer sorunuza gelince veri kaybı yaşamazsınız uyumlu tweakleri kullandıktan sonra bir problem olmaz.

Alıntıları Göster
    İos 13.3’le ios 13.3.1 konular aynı kapsamda yani öyle mi?
    Bir deneyeyim. Çok teşekkürler.

• quote:

İos 13.3’le ios 13.3.1 konular aynı kapsamda yani öyle mi?
    Bir deneyeyim. Çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
    evet aynı yapılması 13.4 GM sürümüne bile JB çıkmış zaten konuda bahsediliyordu aynı işlemleri yapın yeterli

• Profeson kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Peki sorun çıkarmama ve işe yarama yönünden hangi Jailbreak’i önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Teşekkür ederim hocam. Peki sorun çıkarmama ve işe yarama yönünden hangi Jailbreak’i önerirsiniz?
    Sürümünüz 13.3 ise Unc0ver sorunsuz zaten bilgisayar gerektirmeden yapabilirsiniz, 13.3.1 sürümünde iseniz Tek çare şimdilik Checkra1n

• Öncelikle merhaba hayırlı sabahlar diliyorum herkese.

Benim sormak ve öğrenmek istediğim birşey var ki ben cihazımı jeallbreak yapmak istiyorum fakat artıları eksileri nelerdir bilmiyorum ve cihazıma uygun bir jealbreak nasıl kurarım ayrıca kurduktan sonra nelere dikkat etmek gerekiyor bu konu konuda beni aydınlatır mı sınız teşekkürler.

• Checkra1n bilgisayarsız jailbreak atsam her hangi bi sorun olur mu ve yapmam gereken ekstra bişey var mı bunu yaparken

• 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.