Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi uygulamanın ne kadar batarya yediğini gösteren güzel bir tweak var mı? Aslında GSAM'in ios versiyonunu arıyorum diyebilirim.
  • Liberty işe yaramıyor dostlar, A-Bypass kullanın sorunsuz iPhone 11 iOS 13.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 2 Mart 2020; 1:4:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Yedeksiz nasıl olucak :)

• Arkadaşlar merhaba,
    iPhone X 13.3 unc0ver JB yaptım. Fakat 3 gündür şarjımın hızlı tükendiğini farkediyorum. Telefonu kapatıp açarsam ayarlardan sıfırla dersem stock haline döner mi cihaz? Yoksa itunes üzerinden güncel versiyon indirip yüklemem mi gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, iOS 12.4 uncover 3.8.0 jailbreak kullanıyordum ancak bugün itibariyle kullanamıyorum, tekrar yapmak istediğimde uncover açılmıyor. Appcake ve iosninjadan uncover da indiremiyorum, farklı bir platform var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: axil

Arkadaşlar merhaba,
    iPhone X 13.3 unc0ver JB yaptım. Fakat 3 gündür şarjımın hızlı tükendiğini farkediyorum. Telefonu kapatıp açarsam ayarlardan sıfırla dersem stock haline döner mi cihaz? Yoksa itunes üzerinden güncel versiyon indirip yüklemem mi gerekiyor.
    Döner hocam.
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    checkra1n ile boot edilebiliyor sistem fakat her açılış kapanışta yine checkra1n ile jb yapmak gerekiyor yani manasız kalıyor işlem. sürüm düşürdüm bugün 13.3 herşey çalışır vaziyette fakat boot etme sıkıntılı yani her şekilde bağımlı kalınıyor checkra1ne o yüzden işlem başarısız :d tekrar temiz kurulum yapıyorum 13.3.1
    Bende kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım , telefonunuzu kapatmayın hiç bir sıkıntı olmuyor
  • merenkisa kullanıcısına yanıt
    3utools ile deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_Akd -- 2 Mart 2020; 22:24:43 >
    Merhaba, sürümü 13.3’e nasıl düşürdünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 2 Mart 2020; 22:57:6 >
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Bu pc için sanırım

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Evet

• Arkadaşlar merhaba iphone 7 cihazıma checkrain ile jailbreak yapmak istiyorum ilk defa jailbreak yapıcam . Şimdi checkrain ile jb yaptığımda telefondaki dosyalar resimler olduğu gibi kalıyor mu yoksa bir sıfırlanma oluyor mu ?

• appcake de 2-3 gündür problem var. uncover ı nasıl yükleyebilirim ?

• LambayaFünfDe L kullanıcısına yanıt
    Aynen kalır merak etmeyin
  • Ios13 için Relocate repo bilen var mı?
  • jailbreaksiz iphone için bu revoke sorununa kalıcı çözüm yok mu bilen var mı?
  • Panda helper şu an aktif. Unc0ver yüklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy_Vercetti -- 3 Mart 2020; 18:36:43 >
  • Arkadaşlar pil yüzde 20 ve 10 un altına düştüğünde ekrana çıkan uyarıyı kapatan bir tweak biliyor musunuz biryerde gözüme çarptı fakat bulamıyorum şuan ?

• videoyu paylaşıyorum, fakat cihazı kapatıp açtığınızda checkra1n ile jb yaptığınız zaman cihaz açılıyor yani checkra1n boot ediyor cihazı o manalı gelmedi unc0ver kullanmak istediğim için düşürdüm fakat iş görmedi

• 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.