Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Lütfen önerdiğiniz Tweakleri yazarken ne işe yaradıklarını da yazın.
    Konu sahibi bu konu ile ilgilenirse daha iyi olur.

Benim şuan için önerdiklerim şöyle:

* instagram++ = instgram'dan dilediğiniz video ve fotoyu indirmenizi sağlayan tweak.

* autounlockx = kilit ekranında çok fazla beklemeden hemen anasayfaya yönlendiren tweak. alarm çalarken dikkat edin, alarm kapanabiliyor.

* Battery Life = bataryanızın sağlığını daha sağlıklı olarak görmenizi sağlayan tweak.

* barmoji = iphoneX'den sonra gelen çentikli telefonların klavyeleri için alt tarafa emojiler koyan tweak.

* batteryPercentX = batarya yüzdesini gösteren tweak.

* floatingDockPlus13 = ipad'e benzer bir dock oluşturuyor. dock'a iki kere tıklayınca ekranı kapatabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 28 Şubat 2020; 0:18:1 >
  • xaqok kullanıcısına yanıt
    Watusi
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    Vermiş olduğum repoda var
  • Yeni jb yaptık uzun süre sonra springtomize ve tema vs yükleyeceğimiz güncel repo adresleri varmı ios 13 .3 için teşekkür ederim cahil kaldık.

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
    Birde jb tweakı indirdigimde böyle hta veriyor sebebi nedir ? Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shegys kullanıcısına yanıt
    Bu repolardan indirin TRappleDestek , Sileo Türkiye
  • aslanger kullanıcısına yanıt
    Hocam whatsappdan banlanma tarzı durumlar oluşmaz değil mi

Hayır
  • Checkrain ve uncover 2 farklı jb grubu sanırım bende 13.3.1 iphone x var bir ara bu telefonda her sürüme yapılıyor ama mac lazımdı. Şimdi windowsa çıktı mı o hangisiydi ne yapmam lazım

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz, şimdilik mac ve linux desteği var ama basit bir boot usb ye linux kurarak windows üzerinden çalıştırabilirsiniz
  • İyi günler
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***cihaz xs 13.3 neden böyle hata alıyorum çözümü nedir

Yukarıda yazdım , hangi repodan indirdiniz, önerdiğim repoları deneyin, gerekli bağımlılıklar eksik gözüküyor, cydia güncellemelerini tam yapın
  • Nfcwriter indirip kullanmayı başarabilen var mı ? Kredi kartını falan emulate edebiliyoruz sanırım bununla ama ben nerden indirdiysem çalışmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ipad 2019 var 10.2 ekranlı son ios galiba 13.1 vardı buna jailbreak yapabilir miyim? amacım photoshop shapr3d morpholio trace gibi paralı uygulamaları tam olarak kullanmak güncelleme falan çok umrumda değil şu an ki sürümde açayım bi deneyeyim gerçekten iyiler mi kullanmaya değerler mi buna bakacağım zaten eğer her işimize yararsa parası neyse verilir? bir de arada şu paralı oaln iyi oyunları oynamak istiyorum mesela company of heros geldi grid var spelunky terraria falan gibi oyunlara öyle arada girmek istiyorum. jailbreak yaparsam bunları yapabilir miyim ? yoksa hiç girmeyeyim mi bi de sadece ipad üstünden olyuor mu mac mi lazım ?
  • Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere beinconnect uygulaması yurtdışında çalışmıyor, vpn ile açmaya çalışınca da çok yavaşladığı için yayın donuyor, bununla ilgili bir tweak var mıdır?

Watusi bende kullanıyorum fakat silinen mesajları getirmiyor ? Sen sorunu çözdünmü

• aslanger kullanıcısına yanıt
    Watusi silinen mesajları geçmişteki nasıl geri getiriyor anlatsana biraz

Hocam ben biraz çekindim yüklemeye whatsappdan banlanırız falan Bilen biri yardımcı olursa sevinirim
    Ben aktif kullanıyorumda öyle birşey yok uygulamada

• cydia.kiiimo.org
    watusi ve instagram++ için reklamsız sürüm bu repoda mevcut. isteyenler kullanabilir. UnlimApps'in tweakleri artık uashared ile cracklenmiyor, yine de reklam çıkıyor. bu repodan indirerek çözüm buldum bilginize.

• merenkisa kullanıcısına yanıt
    Lifpa.com/repo adresinde HotspotShield premium tweaki var

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.