Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık dört aydır 9.1 güncelledim bekliyorum hatta o günden beri Xperia eski z2 telefonumu kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon bozuldu değişim aldım.9.0.2 olan telefonum gitti yeni gelen telefon da 9.1.mecburen 9.2.1'e güncelleyeceğim.artık bende aranıza katıldım
  • Artık kabak tadı vermeye başladı.Tweak ini filan geçtim artık.8.4.1 e dönücem öyle kalıcam.9.2.1 in stock uygulamaları daha hızlı açılıyor diye hızlı zannediliyor.Kesinlikle bir çok yerde takılıyor.Gerçketen ağır bu 9.2. Can çekişiyor telefon.Klavye takılıyor yahu klavye.
  • Arkadaşlar konuyla alakasız olacak ama daha önce satın aldığım tweakleri nasıl görebilirim ve jb çıkınca lisanslı şekilde yükleyebilirim. Teşekkürler şimdiden
  • Arkadaşlar eğer şayet ki jailbreak gelirse artık umudu kestimde Jailbreak vasıtasıyla telefonun sürümünü düşürmek mümkün mü ben ios 9 dan tiksindim üstteki arkadaşında bahsettiği gibi iphone 6 resmen can çekişiyor iğrenç bi arayüz iğrenç bi yavaşlama hissediliyor. 8 sürümüne falan dönebilir miyiz ?
  • TrErO kullanıcısına yanıt
    google ya da facebook hesabı ile daha önce satın alma yapmışsınızdır. yeniden tweak yüklemek istediğinizde giriş ekranı gelir oradan daha önce satın aldığınız hesabı girerseniz lisanslı şekilde yükleme yapabilirsiniz. ama satın alınan tweakler liste olarak görünüyor mu onu bilmiyorum
  • y_beyazit kullanıcısına yanıt
    bana o mailde satın alınan tweakler listesi lazım
  • Ateş,su,tahta,toprak,jailbreak 5.element hala kayıp

• Yahu beyler bilgisayar programcılarına sesleniyorum

Bu jb yi pangu ve diğerlerinden beklerseniz daha çok beklersiniz

Biz türkler bu işe el atsak ta pangu vs yerine bizim türklere gitsin şiirler

Yani çok zor bir işmi gibi geliyor eğer öyleyse diğerleri nasıl yapıyor

Hadi o olmadı itunesin açığını bulup yada modifiye edip downgrade edilmesini sağlayın

Herşeyi devletten beklemeyin

• ip6 8.4.1 den 9.2 ye geçtim restore yeni temiz kurulum. cihaz kaymak gibi en ufak tekleme cortlama olmadı. İlk ios9 çıktığında geçmiştim inanılmaz kasıyordu. whatsapp açıyordum beyaz ekranda 20 saniye kalıyordu, uygulamalar yavaş açılıyodu. şimdi tıkladığım anda açılıyor. klavye 10 numara. tahmin açık olmasına rağmen uçuyor.
  • Helal sana

• He is God damn right!!! @T.HAWK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo_70 kullanıcısına yanıt
    who ?
    me or he ?
    if you said him. unfortunately you're living in a dream world as him
  • Damn sure definitely you're right man! @T.HAWK

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo_70 kullanıcısına yanıt
  • bu jb in çıkacağı yok,telefon değişime gitti jb de gitti.appstore'dan uygulama almaya kalkıyım dedim 100 tl'yi geçecek.ipawind diye jb de appcake in karşılığı bir uygulama aldım 45 tl'ye.bütün ücretli uygulamaları ücretsiz indirebiliyorum.ama 45 tl koydu biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

bu jb in çıkacağı yok,telefon değişime gitti jb de gitti.appstore'dan uygulama almaya kalkıyım dedim 100 tl'yi geçecek.ipawind diye jb de appcake in karşılığı bir uygulama aldım 45 tl'ye.bütün ücretli uygulamaları ücretsiz indirebiliyorum.ama 45 tl koydu biraz

Yanlışım yoksa ipawind aracılığıyla indirilen uygulamaların verilere icloud'a yedeklenmiyor , biraz sıkıntılı.

Ben de aldım ama fazla kullanmıyorum JB çıkarsa tweakler falan bunun üzerinden daha hızlı halledilebilir , belki cydia'ya göre daha hızlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRIENDS

quote:

Orijinalden alıntı: Emir

bu jb in çıkacağı yok,telefon değişime gitti jb de gitti.appstore'dan uygulama almaya kalkıyım dedim 100 tl'yi geçecek.ipawind diye jb de appcake in karşılığı bir uygulama aldım 45 tl'ye.bütün ücretli uygulamaları ücretsiz indirebiliyorum.ama 45 tl koydu biraz

Yanlışım yoksa ipawind aracılığıyla indirilen uygulamaların verilere icloud'a yedeklenmiyor , biraz sıkıntılı.

Ben de aldım ama fazla kullanmıyorum JB çıkarsa tweakler falan bunun üzerinden daha hızlı halledilebilir , belki cydia'ya göre daha hızlıdır.

ben genelde icloud a değil de telefona yedekliyordum.oyundan çok uygulamalar için aldım. bir de eski sürümleri de kullanıyorum bazı uygulamaların o sebeple aldım.şu an memnunum

• ne kadar daha bekletcekler
    Bu mesaja eklenen görseller:

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.