Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk kez iphone kullanıyorum daha jailbreak nedir bilmiyorum ama bu kadar kişi beklediğine göre vardır bildikleri diyorum. Bende varım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat sonunda alınıp mart başında elime geçecek olan iphone 6s 64 gb sürümü hangi yazılımla geliyor bilen varsa cevaplayabilirmi iphone 6s ler ios 9 yüklü geliyordu ios 9 da jb var şuan öylemi gelir son sürmlemi gelir? lütfen cevap
  • TrErO kullanıcısına yanıt
    9.2 veya 9.2.1. ve JB yok.
  • 9.2 de jb olmadığını biliyorum hocam ama 9.0.2 de var iphone 6s ler 9.0.2 ile geliyordu Mart başında alsam sürümü ne olur onu merak ettim
  • TrErO kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi olur işte hocam

Not : Ben aralıkta aldım hocam 9.1 geldi 9.0.2. gelmesi için ilk üretim olup kıyıda köşede kalmış olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mari Lwyd -- 12 Şubat 2016; 9:56:09 >
  • Bekleye bekleye canımız çıktı bek kardeşim bilsek restore edermiydik 2 ay oldu insaf

• daha jailbreakin hangi sürüme geleceğide belli değil değilmi son sürümmü yoksa bir alt sürümmü of devamlı belirsizlik. Benim için hava şimdilik hoş Martta gelecek telefon ama inşallah sizler için bir an önce çıkar
  • Herşeyim hazır telefonumu bekliyorum :)

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

Herşeyim hazır telefonumu bekliyorum :)

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

spigen'in ürünlerini beğenmiyorum pek :)
    kaliteli ve şık kılıflar tasarlamıyor bence sadece isimden yürüyor.
    Birde verus u incelemeni isterim. :)
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun cihazın. :)
    http://www.veruscase.com.tr/

• Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam saygı duyarım bu kılıf jak ve sarj girişinide kapatıyor hiç bir zaman kürdanla sarj yerini temizlemek zorunda kalmayacağım :)
  • quote:

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam saygı duyarım bu kılıf jak ve sarj girişinide kapatıyor hiç bir zaman kürdanla sarj yerini temizlemek zorunda kalmayacağım :)

tabiki haklısın zevk konusuna birşey diyemem ama senelerdir iphone kullanırım ilk çıktıgından beri de 6s var ama hiç bir zaman kürdanla vs. birşeyle temizlemedim sağını solunu :) ve bir sorunda olmadı hiç. cidden böyle temizleyen var mı sagını solunu :)
  • Bende iPhone 5 vardı kürdansız şarj tutmazdı namussuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7th

Bende iPhone 5 vardı kürdansız şarj tutmazdı namussuz

4/5s/6/6s kullanmış birisi olarak hiç böyle birşey gelmedi başıma umarım gelmezde :) :) :)
  • Hocam sen devamlı yeni çıkan iphonu almışsın hiç bir iphonu uzun süre kullanmamışsın ki başına bu gelsin :)
  • quote:

Hocam sen devamlı yeni çıkan iphonu almışsın hiç bir iphonu uzun süre kullanmamışsın ki başına bu gelsin :)

4ten 5s e epey bi yol var yaklasık 3 sene kadar olması lazım :) temiz kullanırım cizilmemesine bile özen gösteririm ama hiç kürdanla dalmadım cihaza :) :)
    bu arada o emektar 4 hala duruyor fotosunu koyabilirim.
    o iphone 4 benimle askerlik yaptı gene kaya gibi. vazgeçilmezim ip4 :) :)
    ne içtimalar gördü o ip4 :) :) :)
  • Bende 6 ya kadar hepsini kullandım ama 4 gibisi yok ya, gerçekten sağlam telefon, duruyor hala 2. hatlarımı takarım. Bir tane de iphone 5 duruyor 3 ay kullandım askere gittim döndüğümde telefon açılmıyordu mavi ekran hatası veriyordu :) neymiş anakartı bozulmuş, 1 ay uğraştım sonra pes ettim 5s e geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

Bende 6 ya kadar hepsini kullandım ama 4 gibisi yok ya, gerçekten sağlam telefon, duruyor hala 2. hatlarımı takarım. Bir tane de iphone 5 duruyor 3 ay kullandım askere gittim döndüğümde telefon açılmıyordu mavi ekran hatası veriyordu :) neymiş anakartı bozulmuş, 1 ay uğraştım sonra pes ettim 5s e geçtim.

en çok begenerek ve isteyerek özenerek kullandıgım cihaz 4 ve 6s :) hele iphone 4 e bildiğin aşıktım o güzel ios 4/5 zamanları
  • aynen 4 ebatında yeni bir cihaz cıksa hemen 6 dan vazgececem cok buyuk alısamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaymo

aynen 4 ebatında yeni bir cihaz cıksa hemen 6 dan vazgececem cok buyuk alısamadım gitti.

Aslında fena değil 6da, pluslar abartı geliyor bana. Neyse bugünde not have jailbreak ios 9.2 9.1 9.2.1

• Ne kadar?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.