Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nacioz

Bi hayalim var, dağlarda ..çiçekli ovalarda...kelebekler uçuşuyor...uzanmışım yemyeşil çimlere..elimde iphone sürüm 9.2 jb..yeni tweakler deniyorum..yüklüyorum siliyorum...
    :( :( :(

şöyle bir düşündüm de hayali bile güzel :) :) :) :)
  • geçen sene bi haber okumuştum ios 9 jailbreak lenemeyecek diye üzülmüştüm neyseki ios 9 jailbreaklendi. Fakat şimdi görüyorumki o haber doğrulanıyor gibi çıksın artık jb o kadar para verip boşu boşuna kullanıyorum gibi hissetmeye başladım jb siz iphone tekerleği olmayan ferrari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacioz

Bi hayalim var, dağlarda ..çiçekli ovalarda...kelebekler uçuşuyor...uzanmışım yemyeşil çimlere..elimde iphone sürüm 9.2 jb..yeni tweakler deniyorum..yüklüyorum siliyorum...
    :( :( :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obaaaa iphone 6s 64gb telefonlar içinde ios 9 yüklü geliyormuş ve ios 9 da jailbreak varmış :) telefon elime mart başında geçecek ve jailbreak yapamayacağım diye üzülüyordum :)
  • Kimileri tweak için bekliyor,
    Kimileri sürüm düşürmek için.
    Şair oldum sayende,
    Vicdansız jailbreak senin için

• quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

obaaaa iphone 6s 64gb telefonlar içinde ios 9 yüklü geliyormuş ve ios 9 da jailbreak varmış :) telefon elime mart başında geçecek ve jailbreak yapamayacağım diye üzülüyordum :)

mart ayında geçecekse çok sevinme
  • Benim yaptığıma ne demeli ilk kez iphone kullanıyorum 6s plus aldım sıfır jb falan hiç bilmiyodum duymuştumda hangi sürüm için var hangisi için yokbilmiyodum telefon 9.0.2 ile gelmişti hemen 9.2 ye güncellemiştim şimdi ben ne yapmışım diyorum :(
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Nick entry uyumu kardeşim
  • quote:

obaaaa iphone 6s 64gb telefonlar içinde ios 9 yüklü geliyormuş ve ios 9 da jailbreak varmış :) telefon elime mart başında geçecek ve jailbreak yapamayacağım diye üzülüyordum :)

64gb için geliyorsa iyi çünkü 128gb için 9 gelmiyormuş diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hasret ve özlem ile bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

mart ayında geçecekse çok sevinme

Neden dostum ios 9.1.2 ile falan gelebilirmi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

quote:

64gb için geliyorsa iyi çünkü 128gb için 9 gelmiyormuş diyorlar

Abi 64gb içinde bilmiyorum açıkcası ben iphone 6s genel olarak söylemiştim iphone 6s incelemelerinde hep içinde ios 9 işletim sistemi yüklü olarak geliyor diyorlardı

• Allahını seven üstüme tweak atsın nolur lan oğlum çıkarsınlar artık ya

Rüyada cydia içinde dolaştığımı sağ tarafımda barrel sol tarafımda noslowanimaton tweaklerinin bana sarıldığını görüyorum
    cydia nın o derin sularında dolaşmayı özledim lan kampanya yapalım zorlu center a yürüyelim lan telefonları kırcağımızla tehdit edelim bize jailbreak versinler oğlum çok mağduruz lan
  • Çıksın 4s imde ios 6 ya dönüp, ios 6 ya doyup telefonu değiştircem.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7th

Nick entry uyumu kardeşim

Valla haklısın hocam tam delilik
  • Artık reddit te bu yazıyı görmekten bıktım...,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Allahını seven üstüme tweak atsın nolur lan oğlum çıkarsınlar artık ya

Rüyada cydia içinde dolaştığımı sağ tarafımda barrel sol tarafımda noslowanimaton tweaklerinin bana sarıldığını görüyorum
    cydia nın o derin sularında dolaşmayı özledim lan kampanya yapalım zorlu center a yürüyelim lan telefonları kırcağımızla tehdit edelim bize jailbreak versinler oğlum çok mağduruz lan

Her geçen gün eriyoruz

• Beklemeye devam haaa. Allah kurtarsın...😊

• Bu kez çok dedikodu çıktı ve çok fazla beklemiş gibi hissettirdi aslında azda beklemedik ama... Çıkması ümidi ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos jailbreaksiz kullanılmıyor. Hatta hiç bir telefon yetki alınmadan kullanmak zevk vermiyor. Telefonun anasını ağlatmayacaksam ne yapayım ben böyle telefonu? Sayın apple... ***

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.