Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

Kullandığınız tweakler neler ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle düşünüyorum hesap hareketlerimi kontrolde ettim bir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Arkadaşlar yakın zamanda Springsound adlı tweaki yükledim ve ardından herhangi bir programda ses açma kapama sessize alma kilidinde değişiklik yapınca direkt güvenli moda atıyor. Sizce ne yapmam gerekiyor? Acil cevap verirseniz çok memnun olurum.

+

• Safari üzerinden pp ile yani ilk sürüm ile pangu dan önce yaptım , bunu yaptığımda acaba diyerek takip etme amacoyla facebook sms ile giriş onaylarını açmıştım pek güvenemediğim için ancsk şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım. bence yüklenen tweak ve eklenen repolardan kaynaklıdır. ekşi sözlükte bir türk repo dan dolayı özel resimleri ile şantaja uğradığını iddaa eden bir konu mevcut.

ayrıca pangu güvenilir pp güvensiz demek saçma olur çünki pangu kendi ismi ile çıkartmadan önce kendi sitesinden pp jailbreak linki vermiştir.

ha çok merak eden ve soru işareti kalan var ise telefonuna ağ trafiği izleyen bir tweak yada uygulama bulup yükleyip gelen giden paketleri ve ipleri kontrol edebilir . telefonda hiç bir işlem açık değilken şüpheli gidiş gelişler var ise ip leri kontrol edilip fikir sahibi olunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awrlord -- 30 Temmuz 2016; 22:04:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Orijinalden alıntı: Emir

Yabancı forumlarda pp jailbreak'e pek güven olunmadığı yazılmış pangu'ya göre.zaten pp yükleyenlerin paypal ,facebook hesaplarına çinden giriş yapılmış.ne kadar root şifresini değiştirmiş olsam da ben pangu ile kullanmadığım bir apple id'si ile tekrar jailbreak yapacağım.O kadar bankacılık uygulamaları kullanıyoruz şakaya gelmez bence

Hocam pp öyle yeni bi grup değil bilindik bi grup binlerce insanın bilgilerini çalmaya kalkışmaz

Alıntıları Göster
    aynı anda bütün jailbreak yapanların hesaplarına girilecek diye bir şey yok ki,ama girilen tonla insan var,bugün girilmedi diye yarın girilmeyeceğinin garantisi yok.idownloadblog,reddit falan hepsi daha güvenilir demiş pangu için.benim de 1 yıllık sertifika yüklü olmasına rağmen az önce restore ettim pangu ile yapacağım.benim içim rahat etmedi herkesin kendi seçimi.şuraları bir okuyun isterseniz
    https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4v9cju/discussion_is_pangus_jailbreak_safe_an_hour_after/?st=ir9jqldd&sh=ef50b925
    http://www.idownloadblog.com/2016/07/30/ios-9-3-3-jailbreak-faq/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

• Biraz önce pangu ile jailbreak yaptım yalnız cydia ya tıklayınca açılır gibi oluyor ve direkt uygulamadan atıyor bunun sebebi nedir acaba ?
  • emir748 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tekrar tekrar deneyince oldu.
  • Beyler bu yöntemle ipad mini 2'ye cydia'yı başarılı olarak kurdum ama store'u nasıl kuracağım bir fikri olan? yardımcı olabilecek kimse var mı ?

http://9to5mac.com/2016/07/29/how-to-jailbreak-ios-9-3-3-english-pangu-mac-windows-linux-cydia-impactor/
  • panguda 7 günlük sertifika bitince tweakler uçuyor mu beyler ?
  • Keşke ios 9.1 e dönüşün bir yolu olsa :(

• Beyler bu JailBreak güvenliyse restore edip yapicam güvenlimi sizce ?
  • Arkadaşlar bu hatayı alıyorum, yardımcı olurmuşsunuz.
    Klasörün ismini değiştirdim Türkçe karakter yok.

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Hocam Watusi ile neler yapabiliyoruz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 Bit için destek gelmeyecek herhalde desenize tüm umutlar suya düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Whatsapp'ı neredeyse tamamıyla özelleştirebiliyosunuz hocam mavi tiki kaldırabiliyosunuz son görülmenizi dondurabiliyorsunuz deneyin isterseniz bi

• pwn store 9.3.3 te çalismiyor galiba alternatif bi tweak bilen var mi ?
  • quote:

quote:

Whatsapp'ı neredeyse tamamıyla özelleştirebiliyosunuz hocam mavi tiki kaldırabiliyosunuz son görülmenizi dondurabiliyorsunuz deneyin isterseniz bi

Hocam nasıl kullanıyoruz açıklayabilir misin kısaca neleri aktif etmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuelzII

quote:

quote:

Hocam nasıl kullanıyoruz açıklayabilir misin kısaca neleri aktif etmeliyim ?

Eğer dediklerimi yapmak istiyorsan ; Freeze last seen ve disable read receipts seçeneklerini aktif et

• Telefonda bir anda bu resim belirdi. Baya bir şüpeye düştüm birisi erişim sağlayıp yapmış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuskahvecioglu -- 31 Temmuz 2016; 2:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuskahvecioglu

Telefonda bir anda bu resim belirdi. Baya bir şüpeye düştüm birisi erişim sağlayıp yapmış olabilir mi?

Bazı tweakler orijinal repolarında parayla satılıyor. Sen farklı bir repo'dan crackli versiyonunu yüklediğin için korsan yazılım ibaresi çıkmış. Endişe edeceğin bir şey yok. :)

CyDown tweak'ini kurarak aynı tweak'i orijinal reposundan (BigBoss) ücretsiz indirebilirsin. O zaman sorun çıkmaz.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.