Şimdi Ara

Ünal Aysal, Olağan Mali Genel Kurulu'na katılma kararı aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
26
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Ünal Aysal, Olağan Mali Genel Kurulu'na katılma kararı aldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2948 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Ben Dursun Özbek'in direk hedef olarak Ünal Aysal'a söylediği bir sözü hatırlamıyorum. Bununla ilgili bir kaynak gösterirseniz bizler de aydınlanırız bir zahmet.
    quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Ben Dursun Özbek'in direk hedef olarak Ünal Aysal'a söylediği bir sözü hatırlamıyorum. Bununla ilgili bir kaynak gösterirseniz bizler de aydınlanırız bir zahmet.

Dogru hatirliyorsan kimseye direkt laf soylemedi. Ara sıra ima etti ama oyle ciddi degildi yani laf arasinda..

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    Adaylığı açıklayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aysal'dan önce Polat hesap vermeli, Gs'ı asıl batıran kişi o.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Djalma Feitosa Dias

Herkes arkasından konuşuyor.Bıraktığı zaman genel kurulda herşeyi anlattı çıt çıkaramadılar.Kaçtı diyen ergenler var birde...He kaçtı
    quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Herkes arkasından konuşuyor.Bıraktığı zaman genel kurulda herşeyi anlattı çıt çıkaramadılar.Kaçtı diyen ergenler var birde...He kaçtı

Cit cikaramadilar cünkü kimse adamin ne dedigini anlamadi. Bir biri ile alakasiz rakamlari corba ederek demogoji yapti o kadar. Kur farkindan dolayi birden bire yilda 100 milyon zarar eder hale giriyoruz. UEFA kapimiza dayaniyor. Ayni dönemde FB ve BJK tarihlerinin en saglam transfer dönemlerini geciriyor. Sadece GS'ye isliyor kur farki. Serin hikaye.

Keske azicik delikanli olup yaptigi hatalari kabul etseydi. Onca basaridan sonra hata yapmaya kredisi de vardi. Yine ibra edilirdi. Bugün cok daha az elestirilirdi.

Ama o camiaya yalan söylemeyi secti. Bu yüzden güvenmiyorum artik bu adama. En kritik zamanda arkasina bile bakmadan kacan adam simdi egosunu savunmak adina genel kurula gelecekmis. Uzak dursun artik mümkünse.

• Yarbay
    2940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Cit cikaramadilar cünkü kimse adamin ne dedigini anlamadi. Bir biri ile alakasiz rakamlari corba ederek demogoji yapti o kadar. Kur farkindan dolayi birden bire yilda 100 milyon zarar eder hale giriyoruz. UEFA kapimiza dayaniyor. Ayni dönemde FB ve BJK tarihlerinin en saglam transfer dönemlerini geciriyor. Sadece GS'ye isliyor kur farki. Serin hikaye.

Keske azicik delikanli olup yaptigi hatalari kabul etseydi. Onca basaridan sonra hata yapmaya kredisi de vardi. Yine ibra edilirdi. Bugün cok daha az elestirilirdi.

Ama o camiaya yalan söylemeyi secti. Bu yüzden güvenmiyorum artik bu adama. En kritik zamanda arkasina bile bakmadan kacan adam simdi egosunu savunmak adina genel kurula gelecekmis. Uzak dursun artik mümkünse.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Sen bu seneki zararı biliyormusun ? Küçüldüğümüz halde hemde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2749 Mesaj

Unal Aysal'in aciklamalari
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.