Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 17 Mart 2022; 2:54:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alex'in borsaya açıklamasını bugün yarın yaparız dedi.
    Harjovic'i de bu akşam bitiriyormuşuz.
  • Mancini ısrarla istemiş alexi.
    Alex sorun olmazsa yarın.
    İzet bu akşam dedi.
    3 kulvarda gidiyoruz bütün transferlerin hepsi cl için olacak hali yok gibi bir şey söyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süleyman Hurma bugün lig tv'ye röportaj verdi , Galatasaray bize geldi oyuncuyla görüşmek için izin istedi...

Daha sonra masaya oturup konuşacağız dedi , Süleyman Hurma Salih için ederinden fazla isteyecektir yine..

Umarım iyi bir fiyatta anlaşma sağlanır
  • Kaos yok, sakinlik mevcut istediğimiz oyuncularda pürüz çıkmıyor vizyonlu bir şekilde ilerliyoruz.
    Teşekkürler Ünal Başkan, sana 2 ay önce istifa diye bağıranlar şimdi utanıyorlardır.
  • bitmemiş transferler için akşama biter aşama kaydettik gibi açıklamalar beni tedrgin ediyor.. ihtlaf konularında oyuncunun elini güçlendiren açıklamalr değil mi bunlar. alperi de görüşmeler başladı diye borsaya bildirmişlerdi.. görüşme başladı diye borsaya bildirdikten sonra çok kısa sürede hadi bilemedin 24 saat içinde sonuçlandırmayacaksan niye borsaya bildiriyorsun ki?
  • https://twitter.com/evrengoz/status/420196183580356608

Daha Brumaya kadroda yer açamıyorken Hajrovici yabancı kontenjanında oynatmak saçmalık olur.Bunun planlamasını yapmıyorlar mı koskoca yönetim çok merak ediyorum.
  • Muhabirin sorduğu "kimler gidecek ? " sorusuna, onu burada konuşmak ayıp olur dedi ya, bir kez daha kanım kaynadı Ünal Başgan'a.
  • hayro yabancı olarak geliyor
  • "Mancini uygun pozisyonlara transfer için bir liste verdi ne yaparsanız yapın dedi!" Ne demek ya ha bide şu var

Alex T. ile ilişkiye girdik!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

"Mancini uygun pozisyonlara transfer için bir liste verdi ne yaparsanız yapın dedi!" Ne demek ya ha bide şu var

Alexis Texas alabilir mi cimbomu ?
  • quote:

"Mancini uygun pozisyonlara transfer için bir liste verdi ne yaparsanız yapın dedi!" Ne demek ya ha bide şu var

Seksi bir klübüz sonuçta.
  • quote:

başkan bomba ya
  • Kalitesini ortaya koymuş gene başkan. Bu adam sayesinde her sene güzel günler görecez inşallah. Artık sahte 10 numaralara milyon euroları bastırıp takımı sırtlamasını beklemek geride kaldı. Artık genç oyunculara yönelip takımı ilerletmek ve ilerde onları yüksek paraya satmak ve devamlı bu döngü içinde olmak önemli olan. Mancini ve Aysal ikilisi ile bu kadar çok daha iyi yerlere gelecek. Yeter ki taraftar bu takım şampiyon olmadığında yönetim ve mancini istifa diye bağırmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

https://twitter.com/evrengoz/status/420196183580356608

Daha Brumaya kadroda yer açamıyorken Hajrovici yabancı kontenjanında oynatmak saçmalık olur.Bunun planlamasını yapmıyorlar mı koskoca yönetim çok merak ediyorum.

Sen kafanı yorma, şampiyonlar liginde bir üst tura çıkmayı başarmış zihniyet iki transferi organize edemiyor değildir herhelde, vardır bir bildikleri. Zorlamayın kendinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Kaos yok, sakinlik mevcut istediğimiz oyuncularda pürüz çıkmıyor vizyonlu bir şekilde ilerliyoruz.
    Teşekkürler Ünal Başkan, sana 2 ay önce istifa diye bağıranlar şimdi utanıyorlardır.

Ben utanmıyorum söylediğimin duruşumun arkasındayım , 2 transfere dönenler utansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Seksi bir klübüz sonuçta.

bu güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Kaos yok, sakinlik mevcut istediğimiz oyuncularda pürüz çıkmıyor vizyonlu bir şekilde ilerliyoruz.

Ben utanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nekhebet

kaçıranlar için

http://ntvspor.net/video-galeri/aysaldan-transfer-aciklamasi

Ne güzel gülüyo nur yüzlüm yaa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.