Şimdi Ara

ÜNAL AYSAL MAYISTA ADAY OLABİLİR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evren Göz: Ünal Aysal bana dedi ki; "Mayıs ayında genç bir ekip ile aday olabilirim"

@panenkasporcom adlı kişinin Tweetine göz at:https://twitter.com/panenkasporcom/status/540846033895698432

Ünal Aysal: "Benim kaçtığımı söylüyorlar ama bunlar doğru değil. Galatasaray'a hizmet için her zaman hazırım "

Ünal Aysal: "Yeni yönetim uygun görürse şubelerden birini finanse edebilirim"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buralar karışır

• Mayısa kadar borçlar ödenir belimizi doğrulturuz, gelsin başkan da 40-50 milyon avrocuk çileklerini alsın 2 sene sonra takımı batırır yine kaçar Belçika ya nasıl olsa.
  • rezervemizi yapalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Mayısa kadar borçlar ödenir belimizi doğrulturuz, gelsin başkan da 40-50 milyon avrocuk çileklerini alsın 2 sene sonra takımı batırır yine kaçar Belçika ya nasıl olsa.

Aynen...

• quote:

Mayısa kadar borçlar ödenir belimizi doğrulturuz, gelsin başkan da 40-50 milyon avrocuk çileklerini alsın 2 sene sonra takımı batırır yine kaçar Belçika ya nasıl olsa.

Kek kalıbına girmeyelim yeter :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler lafları tersinizden anlıyorsunuz, Mayıs'ta genç, vizyonlu bir aday olursa desteklerim, yönetime girmem ama dışarıdan yardım ederim her zaman Galatasaray'a dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Aynen...

GS ye hizmet için her zaman varım diyor bi de, GS nin hizmete en çok şimdi ihtiyacı var. Eğer çok istiyorsan o kaynaklarını şimdi paylaşırsın da devre arası bu takıma forvet alırsın, Prandelli nin parasını ödersin, yaptığın sözleşmelerin arkasında durup, bol keseden imzaladıklarının alacaklarını karşılarsın. Sen yaptıklarının vebalini ödemeden çekip gidip, lig sonu gelince GS yeniden ayağa kalkınca başkan adayıyım dersen bende derim ki Anderlet işi ne oldu? Belçika dan ekmek çıkmadı mı sana yeniden İstanbul a gelmeye karar verdin? Ordan yeterince yüz bulamadıysan yeniden GS ye dönerim diye düşünüyorsan, hava alanına karşılar bu taraftar seni, ellerinde de çiçek olmaz bilesin.

• Ben isterim dönmesini adam en profesyonel yönetici klub bazında.
  • Kapısından içeri bir daha bir zahmet girmesin. Ne tekrar başkan ne de sponsor olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nationalsocial

Ben isterim dönmesini adam en profesyonel yönetici klub bazında.

Biraz ironi olabilir mesajınla , TDK de profesyonel in karşılığı bi işi kazanç sağlamak amacıyla yapan kimse demek. GS nin kazançları şuanda futbolcuların alacaklarını ödeyemiyor durumda, basketbol takımından geçtiğimiz günlerde genç bi yetenek bu yüzden klübümüzden ayrılmak zorunda kaldı, futbol takımımızında durumu farklı değil. Bu mudur profesyonellik anlayışın?
  • İnşallah tekrar aday olur Duygun ve Albayrak'ıda gördük.

Emaneti al geri başkan.
  • Kaçtı diyerek iftira atanlara tokat gibi bir cevap, büyük BAŞKAN!

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

İnşallah tekrar aday olur Duygun ve Albayrak'ıda gördük.

Emaneti al geri başkan.

Basketbol şubesini finanse etsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünal Aysal'ı severim, görevdeyken destekledim, arkasında durdum. Şuanda da duruyorum, bana göre vizyonuyla ve duruşuyla iyi bir başkandı; fakat seviyoruz diye de yanlışlarını görmezden gelemeyiz. Madem mayısta aday olacaktın, neden bu seçimde aday olmadın diye sorarlar adama. Adnan Öztürk'ün sebebi gayet makul, "Başkan olmayı elbette isterim; fakat ben iş adamıyım işlerimi ayarladıktan sonra mayısta başkan olmayı düşünüyorum" demişti. Ünal Aysal böyle bir şey de diyemez, zaten başkandı.
  • Gel geri başkan... Ona buna aldırma... Zamanında kapı dışarı ettiğin adamlarin şimdi ki hallerini gördük..? Yeteneksiz basiretsiz ne olduğu belli olamayan insanlarin eline bırakma Galatasarayi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

İnşallah tekrar aday olur Duygun ve Albayrak'ıda gördük.

Emaneti al geri başkan.

Basketbol şubesini finanse etsin :)

Tekrar gelsin ama bu sefer sağlam genç ve dinamik bir kadro kursun 2 yıl yapsın başkanlığı mali durumları düzeltsin. Yerine aslan gibi adam bıraksın.
  • Ünal Aysal geri gelecek... Rüzgar nerden eserse o tarafa giden taraftar grubu da bir daha tukurduklerini yalayacaklar. Ünal Aysal takimin baaina gelebilecek en güzel şeylerden biri... Su terimsporlulari bi supursun takimdan.

• Mayısa kadar ipoteklerim ödenmiş olmazsa ortada başkan olabileceğin, bir takım almayacak.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.