Şimdi Ara

Ünal Aysal listesini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray'da kongre öncesi Başkan Ünal Aysal, yeni Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

İşte Aysal'ın listesi:

ASİL LİSTE: Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Dursun Özbek, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Gündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Mete İkiz, Mehmet Cibara, Adnan Nas

YEDEK LİSTE: Yüce Ocaklı, Necati Demirkol, Mehmet İpekdokuyan, Mehmet Karlı, Ebru Köksal

• Haldun Üstünel ve Oğuz Altay söylemleri tutmamış demek ki ?

Haldun gelseydi iyi olurdu taraftarı sevindirirdi valla
  • Kimse sallamamış, herkes transfere yogunlaşmış
  • Ali ye büyük saygısızlık diye düşünüyorum . Tulun zaten Terim sayesinden dışlandı . Albayrak kararını doğru buluyorum . Artık Profesyonel olma zamanıydı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walternatif Bishop

Ali ye büyük saygısızlık diye düşünüyorum . Tulun zaten Terim sayesinden dışlandı . Albayrak kararını doğru buluyorum . Artık Profesyonel olma zamanıydı .

Ali derken Ali dürüst'ten bahsettiniz sanırım. Başkanın açıklamalarına göre Ünal Aysal Kendisine teklifte bulunmuş hatta gel sen başkan ol demiş. Ali dürüst bunu kabul etmemiş, yorgunum demiş. Yani tamamen kendi insiyatifi ile kuruldan ayrılmıştır.
  • içlerinden birini bile tanıyosam benden sonra mesaj yazan üye arap olsun bunlar kim arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

içlerinden birini bile tanıyosam benden sonra mesaj yazan üye arap olsun bunlar kim arkadaş

bilinmemesi daha iyi medya önünde olmazlar en azından
  • Google amcaya Dursun Özbek yazdığımda bu çıktıhttp://eksisozluk.com/dursun-ozbek--1193591
  • YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ: Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Candan Erçetin, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Atagündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Adnan Nas, Mete İkiz, Mehmet Cibara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthusíast

quote:

Orijinalden alıntı: FullMoon W

quote:

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ: Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Candan Erçetin, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Atagündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Adnan Nas, Mete İkiz, Mehmet Cibara

Bu ney lan Candan Erçetin nedir

Hayırdır bilader komik olan ne ?

SEN BU FORUMUN AKİL ADAMI MISIN ADAMIM

• kığılı gibi adam geleydi iyidi , sow transferi cebinden ödeyen
  • quote:

quote:

quote:

quote:

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ: Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Candan Erçetin, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Atagündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Adnan Nas, Mete İkiz, Mehmet Cibara

Bu ney lan Candan Erçetin nedir

Hayırdır bilader komik olan ne ?

SEN BU FORUMUN AKİL ADAMI MISIN ADAMIM

Sen önce üslubuna dikkat et, ülkenin en saygıdeğer sanatçılarından biri o kadın

• Şu profesyonel olayını aşın artık. Standart işletmeci kafasını geçin. Sosyo-kültürel etkileri devre dışı bırakmak öyle kolay mı? Madem ki profesyonellik diyorsunuz bana profesyonel bir ağızla Abdürrahim Albayrak'ın neden görevde olmaması gerektiğini açıkla o zaman.

İki kelime öğrenmişsiniz ama konuya hakim değilsiniz, donanımınız yok. Sonrada gelip burada ona buna sallayın.

Abdürrahim Albayrak son 10 yılın en iyi 1-2 yöneticisinden birisidir kimse bunu inkar edemez. Sevincini doya doya yaşıyor diye yöneticiliğinden mi eksildi, adamlığından mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitekibi

quote:

Orijinalden alıntı: Walternatif Bishop

Ali ye büyük saygısızlık diye düşünüyorum . Tulun zaten Terim sayesinden dışlandı . Albayrak kararını doğru buluyorum . Artık Profesyonel olma zamanıydı .

Ali derken Ali dürüst'ten bahsettiniz sanırım. Başkanın açıklamalarına göre Ünal Aysal Kendisine teklifte bulunmuş hatta gel sen başkan ol demiş. Ali dürüst bunu kabul etmemiş, yorgunum demiş. Yani tamamen kendi insiyatifi ile kuruldan ayrılmıştır.

Bunlarin tamami uydurma haber. Ali Dürüst kendi agziyla yönetim degisikligine karsi oldugunu ve bunun yerine gelecek herhangi bir yonetimde yer almayacagini söyledi. Kaynak Galatasaray televiyonudur.

Ali Dürüst yorgunsa coktan birakirdi. Geciniz.

• Candan Erçetin'in gelmesi çok iyi olmuş. Türkiye'nin en zeki kadınlarından biri benim için. Galatasaray Lisesi'nin müzik öğretmeni ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

içlerinden birini bile tanıyosam benden sonra mesaj yazan üye arap olsun bunlar kim arkadaş

bildiklerim;

ümit özdemir, Tekfen holdingde sağlam bir pozisyonda olması lazım,
    şükrü ergün, son zamanlarda reklamları iyiden iyiye TV'lerde çıkan Jotun boyanın Genel müdürü,
    gündüz özdemir, bu da Koç holdingdeki sağlam kişilerden biridir,
    Emir sarıgül zaten Mustafa Sarıgül'ün oğlu, onu bilirsiniz herhalde:) , ayrıca arkadaşın sağlam gece hayatı vardır, magazinlerde olmaz demiş ya biri ondan yazıyorum.
    Yüce Ocaklı'yı otomotiv sektöründen tanıyorum, yüce motor a.ş. bilmeyen yoktur heralde,
    mehmet karlı baya dili uzun bir arkadaşımızdır, as listede olmasını çok isterdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.