Şimdi Ara

Ünal Aysal'lı Galatasaray başarıya doymuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fenerin bacakları kesilmiş sırtına yük bindirilmiş haliyle yarış ettiği için başarılı gözüküyor.
    fenerin karanlık çağına 'tesadüfen' denk geldiği için gsnin lale devri yaşandı, 2 sene içinde gsnin varlıkları buhar olacak,alıntılarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

fenerin bacakları kesilmiş sırtına yük bindirilmiş haliyle yarış ettiği için başarılı gözüküyor.
    fenerin karanlık çağına 'tesadüfen' denk geldiği için gsnin lale devri yaşandı, 2 sene içinde gsnin varlıkları buhar olacak,alıntılarsınız.

Evet, Avrupa'da çeyrek finale çıkmamız, Schalke'yi, Juventus'u yenmemiz de Fenerbahçe'nin karanlık çağında olduğundan dolayıdır.
  • quote:

fenerin bacakları kesilmiş sırtına yük bindirilmiş haliyle yarış ettiği için başarılı gözüküyor.

yapmasaydınız kardeş şike bi haksız kazanç sağlıyosan cezasını çekersin
  • @KanYeE @Darwin's Finches @foksta boks gecesi

Vurun daha ölmedi

@ornitolog
  • quote:

Şike Türkiye için kaç harflidir? Fenerin bacakları kesilmiş öyle mi?
  • quote:

İşte bu ülkede adalet denen şey olmayınca suçlular böyle üste çıkar, birde utanmadan mağdur edebiyatı yaparlar adalete fener yakalım derler ah keşke o adalet denen şey özgürce işleseydi bacakmı kesiliyor kafamı gördeydiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkan iyide çevresi kötü
  • adam üç senede tüm branşlarda 87 adet yanılmıyorsam kupa almış hala başkan başarısız istifa cart curt diyenler var anlamıyorum..biz bu adamı çok ararız ama neyse...bize müstehak bunlar...
  • Ünal Başgan adamın dibidir, dibi...
  • Öl de ölelim başkan çağ atlattın 2 senede.
  • Büyük baskan

• Şu Fenerin kötü olmasından dolayı Galatasaray 2 yıl kupa aldı diyenler bu takım tek ligde yarışmıyor, Avrupada Real Madrid'i Manuyu Juventusu yendi Süper Kupayı 2 kere aldı, CL'de çeyrek final 2.tur.
    Edirneden öte gidemeyenlerin bahaneler hazır
  • iddaa ediyorum ki geride kalan başkanlık süreci çıraklık süreciydi, ısınma süreciydi. başkan yavaş yavaş ustalık sürecine girecektir. vizyonunu bildiğim için gözünü avrupa çapında başarılara diktiğini biliyorum. bunu basketbolda başardı inşallah futbolda da başaracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bir tarafta Ünal Aysal gibi bir başkan bir tarafta Mancini gibi bir hoca. Bu klüp bu şanssızlığını üstünden atamadı bir türlü. Bu kader kısmetliksiz bu takımın üzerinde olmasın avrupanın en büyük 5 klübü arasına rahat gireriz.

valla sorun 2sinde de değil sorun sizin gibi taraftarda.. istikrarsız olan sizlersiniz çünkü. futbol takımı 2nci bitiriyor ve terimciğimiz gitti diye bu kadar kulübü ve başkanını satan camia görmedim ben..al adam açmış konuyu başarı üstüne git bak bir kısmınız başkanı sevmiyor bir kısmınız hocayı bir kısmınızda (ben anlamadım ne olduklarını) ikisinide sevmiyor.. söyle bakayım toraman sen hangisindensin?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Tam göreve geldiği sırada yeni bitmiş bir stad+Havadan gelen 100m euro ile bunları başardı.(Hisse satışı+Davalık olan Sermaye artırımı)

Birde bu kaynak olmadan neler yapabilecek onlara bakalım bu önümüzdeki 2 sene

Tabi canım. Önemli olan sıfır bütçeyle şampiyon olmak. Futbolcular da bedava oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

quote:

Bir tarafta Ünal Aysal gibi bir başkan bir tarafta Mancini gibi bir hoca. Bu klüp bu şanssızlığını üstünden atamadı bir türlü. Bu kader kısmetliksiz bu takımın üzerinde olmasın avrupanın en büyük 5 klübü arasına rahat gireriz.

valla sorun 2sinde de değil sorun sizin gibi taraftarda.. istikrarsız olan sizlersiniz çünkü. futbol takımı 2nci bitiriyor ve terimciğimiz gitti diye bu kadar kulübü ve başkanını satan camia görmedim ben..al adam açmış konuyu başarı üstüne git bak bir kısmınız başkanı sevmiyor bir kısmınız hocayı bir kısmınızda (ben anlamadım ne olduklarını) ikisinide sevmiyor.. söyle bakayım toraman sen hangisindensin?

Önce okuduğunu anla ondan sonra ahkam kes.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

quote:

Önce okuduğunu anla ondan sonra ahkam kes.

merak etme okuduk benim sana genel mesajım bu aynı zamanda 2 lafından biri aysal ve manciniye sallayan birisin çünkü..

• Baskanin basarisi Fb ve Bjk camialarinin dökülmesi yüzüne sadece yoksa ortada ekonemik rakiplerimize fark attigimiz bir durum göremiyorumki Uefadan uyari alan ve risk altinda olan kluplerden biriyiz.
    Sadece Fb takiminin 3 sezonda sampiyonlar liginden kaybi 100 milyon euro civarina yakin olucak, Bjk Demirörenin biraktigi mirasi temizlemekle ugrasiyor hala.
    ilk sezonu geciyorum ama gecen sezon ve bu sezon rakiplerinin ugrastigi onca sorun icinde su an cok farkli yerlerde olmasi gerekirdi.
    Plansiz yapilan isler var sadece ortada Polat beceremedi Aysal klubu Riva ve Floryadan gelicek paralarla ancak borcu kapatabilecek hale sokmayi basaracak.
    Yönetim degismesinden, Ftubolun basina o konuda 0 bilgideki kadini sirf Terimle vakti zamaninda bazi seyler medyada cikiyor ayagiyla alan kisiden ve yapilan transferler konusunda 0 bilgiye sahip birinden basari ancak degisik faktörler ile gelir ayni bu sezon rakipler toplaninca oldugu gibi gercekler ortaya cikmaya baslar.

• Hala daha istifa diyenler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.