Şimdi Ara

Ünal Aysal bombaladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlohaTR

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Ünal Aysal Galatasaray'ı ligden çeksin 1 ay kendimi uzaklaştırırım.Takımı futbolda çekmek basketbolda ligde çekmeye benzemez.Bizimkilerde çok dedi yok ligden çekiliriz yok havuzdan çıkarız diye.Hiçbir şey olmadı

Kaç kere diyeceğiz bizi sizinle karıştırmayın diye. Biz boşa tehdit çekmeyiz kimseye tükürdüğümüzü yalamayız. Bunu anlayacaksınız hani tarafınızca "dansözlük yapacak çıkacak sahaya gs iyi izleyin" yazdınız ya (bknz. 12numara) baktınız dediğimizi yaptık sonrada korkak demeye başladınız. Sizde böyle bir zihniyet, yönetim ve bakış anlayışı varken asla kendinizi haklı göstermeye, Galatasarayı kendinize benzetmeye kalkmayın.

Öyle mi.Önümüzdeki sezon hakem hatalarından yabancı kuralından yakınmak yerine ligden çekilirseniz söylersin bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: türker_hoca

Uzun uzun ve güzelce yazmışsınız. Evet güç çekişmleri , nato ihaleleri vs. vs.... netice olarak ortada futbola, oyuna bir şike yok. Orta da bir sindirme operasyonu var. Aziz yıldırım futbol dışındaki işleri veya onun kişisel gücü biz taraftarı ilgilendirmez. Bizi başkanı olduğu kulüp ve o kulübün sporttif faaliyetleri ilgilendirir. Dolayısıyla bizleri üzen futbolda şike yapmışız gibi gösteriliyor olmamız. Ve gerçeklerin de bunun hiç ilgisi olamaması.....Basketbol olayında ise Aysal'ın neden böyle yaptığı yakın zamanda ortaya çıkacak net bir şekilde....

Yoo ben Aziz Yıldırım şike yapmadı demiyorum. Yapmamıştır diye bir düşüncem yok. Yapmasa bile girişimde bulunduğu kesin. Bu girişimlere zamanında izin veriliyordu, çünkü karşılıklı çıkar ilişkileri vardı, bu ilişkiler bozulunca da belgeleri gün yüzüne çıkardılar. Aziz Yıldırım'ın futbol dışındaki işleri, eğer illegal olarak düzenlenip, Türk futboluna müdahale ediyor ise, herkesi ilgilendirir. Ki o yüzden Aysal çıkıp ''Bu ateş üfleyerek sönmez,'' dedi. Bu tür müdahalelere müsamma gösterilmesi demek, cezalandırılmaması demek, şikeyi yasallaştırmak demektir. Ahlaksızlığa göz yummak demektir, Kul hakkına girilmesine ortak olmak demektir.

Yok onu ben diyorum, sen değil. Azizin futbol dışındaki işleri futbola karışmıyor.Sadece Azizle uğraşıyorlar ve önce fenerbahçe tahtından indirmeye çalıştılar.... evet teşvik tüm dünyada olan birşey bu konu da temizim diyen yoktur herhalde. Ama şike sıkıntılı bir durum. Azizin böyle bir salaklik yapacağını sanmam. sonuçta çok derin bir kisilik.ayrıca şike sezonunda bir kanun çıktı malum ama ne hikmetse kanun çıkmadan önce sizde dinlemeler , takipler yapılmış. yani planlı bir işler var....

• ayni lafi aziz yildirim dese kulup ciftligi olmus diyecek cok kisi var.

Arkadaslar iki tarafa da soylemek istiyorum bu kadar isim sevdalisi olmayalim lutfen . cok yanlis yapiyoruz zaman zaman hepimiz . biz kuluplerimizin renklerine asigiz.

bahsettigim iki ismi savunacaksaniz hic alintilamayin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Facebookta gördüm, burada paylaşayım. 2013 haberiymiş.

Ünal Aysal bombaladı!

Biz seyircisiz oynanıp hakem değişse zaten oynayacaktık. Taraflı hakem istemedi Ünay Aysal.

İlk kez duydum ve baya güldüm saçmalığın daniskası olmuş fakat basketbol finali ile kıyaslanamaz. Ayrıca hakem hatalarını bahane etmek doğru değil hele basketbol gibi anlık hareketlerin olduğu bir sporda. Seyircisiz maç cezası verilmesi gerekiyor ise mutlak verilirdi sonuçta yönetmelikler açık. Ama ne olursa olsun o maça çıkılması gerekir. Şöyle ki ; ülkemizde futbol > basketbol değil mi? Playoff sezonunu hatırlayın i hani feneri şampiyon yapacakları sene. Gs haklı olarak 9 puan öndeyken herkesçe şampiyon iken playoff nedeniyle iş son maça kaldı. Son maçta kadıköyde ve gsnin kadıköyde durumu ortada + 50000 taraftar + fatih terim cezalı. Tüm bunlar üst üste geldiğinde Aysal biz maça çıkmıyoruz dese ememğimiz çalınıyor dese anlardık fakat gücü basketbola mı yetti de böyle bir karar aldı ?

Yahu şu ülkede yönetmelik lafını ağza alacak en son takım taraftarı sizsiniz.

Geçen de yazdım. O yönetmelikler şike yapan küme düşer yazıyor. Uygulanıyor mu?

• :) ünal kendini batman gsyi batmobil sanıyor
    çizgiroman dünyasında yaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleasar

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Ünal Aysal Galatasaray'ı ligden çeksin 1 ay kendimi uzaklaştırırım.Takımı futbolda çekmek basketbolda ligde çekmeye benzemez.Bizimkilerde çok dedi yok ligden çekiliriz yok havuzdan çıkarız diye.Hiçbir şey olmadı

1 yıl falan yazsaydın bari 1 ay ne ya.

Kendiside biliyor bizim başkan dedi mi yapar gitmiş 1 ay yazmış. Çelişkinin böylesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

quote:

Ünal Aysal bombaladı!

Biz seyircisiz oynanıp hakem değişse zaten oynayacaktık. Taraflı hakem istemedi Ünay Aysal.

İlk kez duydum ve baya güldüm saçmalığın daniskası olmuş fakat basketbol finali ile kıyaslanamaz. Ayrıca hakem hatalarını bahane etmek doğru değil hele basketbol gibi anlık hareketlerin olduğu bir sporda. Seyircisiz maç cezası verilmesi gerekiyor ise mutlak verilirdi sonuçta yönetmelikler açık. Ama ne olursa olsun o maça çıkılması gerekir. Şöyle ki ; ülkemizde futbol > basketbol değil mi? Playoff sezonunu hatırlayın i hani feneri şampiyon yapacakları sene. Gs haklı olarak 9 puan öndeyken herkesçe şampiyon iken playoff nedeniyle iş son maça kaldı. Son maçta kadıköyde ve gsnin kadıköyde durumu ortada + 50000 taraftar + fatih terim cezalı. Tüm bunlar üst üste geldiğinde Aysal biz maça çıkmıyoruz dese ememğimiz çalınıyor dese anlardık fakat gücü basketbola mı yetti de böyle bir karar aldı ?

Hocam sorun zaten şike olup olmadığı değil mi ?

• quote:

quote:

Ünal Aysal bombaladı!

anlık hataları bırak, ikinci maçtaki size yapılan kıyağı düşün, yine mi kılıf buldun? o zaman aynı hakemin tapelerini koyarım önüne... bırakın bu komik suçlamaları gs o tiyatroda figüran olmadı hepsi bu.. tarih tapesi olan hakem atanınca gs tepki koydu diye yazacak...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ünal Aysal bombaladı!

pişkinliğin hangi evresidir bu bilmemde, camia olarak bu konuda oskarlık olduğunuz kesin..
    onca ulusal ve uluslar arası mahkeme kararları ki ona bile gerek yok; vicdanı olan herkes yöneticileriniz inkar edemediği tapeleri okuyarak bile şikenin olduğunu kabul eder...
    netice mi? ligdeki varlığınız bu ülkede adalet olmadığının tipik kanıtlarından biri olarak tarihte yerini alırken, avrupadan 3 yıl uzaklaştırma cezası alarak tescilli şikeci olmanızdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

quote:

quote:

quote:

Ünal Aysal bombaladı!

pişkinliğin hangi evresidir bu bilmemde, camia olarak bu konuda oskarlık olduğunuz kesin..
    onca ulusal ve uluslar arası mahkeme kararları ki ona bile gerek yok; vicdanı olan herkes yöneticileriniz inkar edemediği tapeleri okuyarak bile şikenin olduğunu kabul eder...
    netice mi? ligdeki varlığınız bu ülkede adalet olmadığının tipik kanıtlarından biri olarak tarihte yerini alırken, avrupadan 3 yıl uzaklaştırma cezası alarak tescilli şikeci olmanızdır...

O zaman demirorendeki güce bak ki uefayi , casi sallamiyor. sen uefa ol bende bu ülkenin operasyon yapan polisi olayim. önüne fezleke sunayim. sen azize mi inanirsin yoksa güvenlik gücüne mi ?. Cevap belli. bu yüzden uefa , cas diye zirvalamayin artık. onlar ülkedeki iç ilişkileri bilmezler.bu şike olaylarının aslında ne olduğu belli ve burada değinildi....tapeli hakeme gelince. öncelikle Eğer basketbol seversen ve takip ediyorsan 2. Maçtaki pozisyonun birçok kez yaşandığını görürsün. ama işinize gelmeyince tapeli hakem değil mi. hala şike yapmaya devam ediyor, tfb den destek alıyor değil mi ? Ortada operasyon yapılarak zayiflatilmis bir rakip varken şampiyon olmak rahat geliyordu değil mi ? Şimdi fener toparlandiya nerden saldirsak diye fırsat kolluyorsunuz...

• quote:

O zaman demirorendeki güce bak ki uefayi , casi sallamiyor. sen uefa ol bende bu ülkenin operasyon yapan polisi olayim. önüne fezleke sunayim. sen azize mi inanirsin yoksa güvenlik gücüne mi ?. Cevap belli. bu yüzden uefa , cas diye zirvalamayin artık. onlar ülkedeki iç ilişkileri bilmezler.bu şike olaylarının aslında ne olduğu belli ve burada değinildi....tapeli hakeme gelince. öncelikle Eğer basketbol seversen ve takip ediyorsan 2. Maçtaki pozisyonun birçok kez yaşandığını görürsün. ama işinize gelmeyince tapeli hakem değil mi. hala şike yapmaya devam ediyor, tfb den destek alıyor değil mi ? Ortada operasyon yapılarak zayiflatilmis bir rakip varken şampiyon olmak rahat geliyordu değil mi ? Şimdi fener toparlandiya nerden saldirsak diye fırsat kolluyorsunuz...

yazdıkların o kadar gerçeklikten hakkaniyetten uzak ki neresinden tutsak elde kalıyor,
    yd şike süreci bitti dedikten sonra, eskişehir ve sivas da men yedi, kim kimi sallamıyomuş anladın mı?
    hiç bir zaman gerçekleri bırakın kabul etmeyi anlamayacaksınız bile, size hayal dünyanızda mutluluklar dilerim..

• Valla bunu amatör branşlarda yapmak kısmen daha kolay ama futbolda yapmak biraz yürek ister. Bizim Demirören de söylemiş ama yapamamıştı. Futbolda işler öyle göründüğü gibi kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Valla bunu amatör branşlarda yapmak kısmen daha kolay ama futbolda yapmak biraz yürek ister. Bizim Demirören de söylemiş ama yapamamıştı. Futbolda işler öyle göründüğü gibi kolay değil.

futbolda zor ama artık bu ayyuka çıkan pisliğe birilerinin dur demesi lazım. adamlar siyasilerden ( iktidar muhalefet ) almışlar desteği her türlü pisliği büyük bir pişkinlikle yapıyorlar.. yd ye gelince ne bjk verdiği sözleri tutmadıki beşiktaşın arkasına sığınarak ettiği boyundan büyük lafların arkasında durabilsin. kalıbının adamı olamamış kıymeti kendinden menkulün biri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

quote:

yazdıkların o kadar gerçeklikten hakkaniyetten uzak ki neresinden tutsak elde kalıyor,
    yd şike süreci bitti dedikten sonra, eskişehir ve sivas da men yedi, kim kimi sallamıyomuş anladın mı?
    hiç bir zaman gerçekleri bırakın kabul etmeyi anlamayacaksınız bile, size hayal dünyanızda mutluluklar dilerim..

Ben uefanin verdiği kararlardan bahsetmiyorum. aziz bile uefa başkanı olsa ceza verirdi. ama ülkede neyin olduğu belli. yd de biliyor. yoksa neden küme dusurulmuyor takımlar. yd kime güveniyor. uefa neden baskı yapmıyor federasyona. ????

• quote:

Ben uefanin verdiği kararlardan bahsetmiyorum. aziz bile uefa başkanı olsa ceza verirdi. ama ülkede neyin olduğu belli. yd de biliyor. yoksa neden küme dusurulmuyor takımlar. yd kime güveniyor. uefa neden baskı yapmıyor federasyona. ????

baskı olmadığını/olmayacağını nerden biliyon?
    uefa pisliğini bana bulaştıma dedi ve anında fb yi o yıl diskalifiye etti. ancak diğer yaptırımlar için acelesi yok.. sanırım önümüzde ki aylarda hani nerde dediğiniz baskı daha doğrusu direktifte gelecek. o zaman biz kimle şike yaptık sorunuza nasıl vakti geldiğinde cevabınızı aldıysanız emin olun biraz daha sabretmeniz durumunda onuda göreceksiniz,

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Yüzyılın tezgahı,şike operasyonu, Fenerbahçe'ye yapılmışken üç beş karara bu derece tepki gösteren Aysal beyin bombalamaları havada kalır, akıllıca olmaz. Baktı Fenerbahçe yıkılmıyor, dimdik ayakta başka işlere girmeye başladı..... Ha şimdi gelip uefa muefa demeyin. Sonuçta ona resmi makamlar belge gönderir ama bilmez gönderen makamlar ne kadar güvenilir. Sonuçta sağır ve kör olmayan insanlar olayın ne olduğunu görüyor...

tezgah oluduguna nasil da inandirmis kendini yazik zamanla goreceksiniz nelerin tezgah oldugunu az sabredin

önceki iki sene herşey gayet normal ama fener toparlanınca tezgahlar kurulmaya başlandı yine öyle mi ? Çıkarın at gözlüklerinizi ya bu kadar azizi geçtim fener korkusu düşmanlığı olmaz. az insaf.....

Birader, adalet adalet diye haykırıp adil yargılanma çığlığı atıyorsunuz iyi hoş da, bu kararı mahkemeler, hakimler, savcılar değil kapısında yattığınız Başbakan veriyor. Bir de utanmadan ''Başbakan'dan söz aldık,'' diyebiliyorsunuz. Siz adalet hak hukuk, cumhuriyet, Atatürk, son kale diye haykırın, sonra da Başbakan'dan icazet alın aklanmak için.

Yeniden yargılama sonunda ''suçsuz'' olduğunuz çıkarsa, cidden suçsuzmuşuz diyebilecek misin? Yüzde yüz olarak, içinde bir gram bile teredüt kalmadan suçsuzmuşuz, hak yerini buldu diyebiliyorsan, kusura bakma ne haktan, ne hukuktan ne de cumhuriyetten birşey anlıyorsun demektir.

Birader , sondan başlamak gerekirse ülkenin için de bulunduğu çalkantılara bakarsak şike operasyonu gerçek mi değil mi o da şüpheli oluyor değil mi ? Bu şike operasyonu yapanların foyası da ortaya çıktı ve çıkıyor. Evet cumhuriyet kelimesi ile başbakan örtüşmüyor bir tezatlık oluşuyor ama güç dengesi denen bir durum var yani köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek gibi

Söz konusu futbol olunca başbakanın kulu oluyorsunuz tüm camia olarak , sizyasete gelince chp ile birlikte polise taş atıyorsunuz rte istifa diye yirtiniyorsunuz bu ikiyuzluluktur ,ahlaksizliktir

• 2 sene şampiyon olurken görevde başka federasyon mu varmış . Tipik Türk yöneticisi başarısızlığına kılıf arıyor. Dikkat edıyorum Ünal aysal her kararında dıkkatı başka yöne çekip herhengı bır durumda okların kendısıne dönmesini engelliyor. Bunu güzelde başarıyor.

• Koskoca Fenerbahçe tarihine kara lekeleri süren bir yönetim var ve ne yazık ki Fenerbahçe taraftarı da bunların arkasında. Kusura bakmayın ama bu şikeyi ve pislikleri savunan her kişi, aynı derecede lekelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Koskoca Fenerbahçe tarihine kara lekeleri süren bir yönetim var ve ne yazık ki Fenerbahçe taraftarı da bunların arkasında. Kusura bakmayın ama bu şikeyi ve pislikleri savunan her kişi, aynı derecede lekelidir.

sallama hocam boşver.bu sezon başında demirörenin dediği lafı hatırlarsın.biz Galatasaray'ı engellemedik engellesek şampiyon olamazlardı.demek ki daha önce engellediniz de böyle konuşuyon.son sene engellendiği gibi.internetten bul fenerin kasımpaşa ve k.erciyes maçlarını birinde 3 diğerinde 4 oyuncusu hakemi linç ediyordu hiç birini atmadı.bunu bende söylemiyorum.fenerli ziya şengül ve selim soydan söylemişlerdi telegolde.o zaman çekilcekti ünal başkan daha ligin ilk yarısıydı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.