DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Umreden ne getirteyim?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      111 Mesaj
      18 Haziran 2008 14:53:10 Konu Sahibi
      Ya arkadaşlar annem umreye gidecek hayırlısıyla, ona ne getirteyim?
      Bi helikoptrim var zati ama uçak istiyorum.
      F22 Raptoru sölicem alsın die ama pervanelisi flan varsa almayacak ondan bana bi tavsiye yaparmısınız ark.lar?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yarbay
      4247 Mesaj
      19 Haziran 2008 11:31:22
      İzlediğim videolarda pervane falan görmedim ben. Ümreden de R/C model getiren görmemiştim zaten Zemzem suyu falan getirilir genelde Birde F22 Raptor'u gümrükten sittin sene sokamazsın kanımca. Birde orada ucuz olduğundan emin misin?

|
      |

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Yarbay
      3587 Mesaj
      20 Haziran 2008 00:07:24
      F22 raptorlar zaten fan motorlu yani pervaneli ama tabiyki bunlar dışarıdan gözükmüyo. Tribün motorlusuda vardır ama senin alacağın modelin fan motorlu olduğunu tahmin ettiğimden böyle söyledim. Ayrıca gümrükten rahat birşekilde geçer. Laptop falan getiren var bitane uçakmı geçmiycek

|
      |

PSN kardeşlik referanslarım: gkhn09 / Hey_Nigga / doganreis / ocean72 / zargana38
    • Teğmen
      178 Mesaj
      22 Haziran 2008 22:53:14
      gümrükten araba ve cep telefonu haricinde herşey geciyor

cep telefonu pasaport kayıtlı olursa gecet ( yanı sureklı yurtdısına gırıp cıkıyosan gırer) yada gırınce pasaport kayıdı yaptıracaksın arabada mısafır olarak bellı bır surelık gırer kımde miş ucak gecmez dıye
      hedıye alıyorum dedimi iş biter için rahat olsun

|
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      23 Haziran 2008 11:24:39
      Bırak anneciğin ibadetini yapsın.Sana sipariş oyuncak bulacağım diye çarşı çarşı dolaşmasın.Dünya artık global orda olan herşey burada var.Yorma anneciğini.

|
      |

CAPTİVA LT 2011,ERBA 5,25 ÇEKME KARAVAN
    • Teğmen
      178 Mesaj
      23 Haziran 2008 20:34:06
      şef en iyiyi sayıdeğer hacı anneme söyle sana bi araba getirsin yakıtı şöle savage falan xl olanından ucagı napacan heryerde suremessın genıs yer ıster ayrıca pahalıdırda o alsın bi hpi savage kullan yaw

ama senın hobın ucaksa onada saygım sonsuz yüce rabbim hacı anneme hacca güle güle gidip gelmek nassip etsin ibadetini kabul etsin hayırlı umreler

sevgi ve saygılarımla

|
      |

• Yarbay
      2311 Mesaj
      09 Temmuz 2008 02:02:44
      Zemzem suyu getirt bence.Nede olsa geri kalan hersey burada da satılıyor

|
      |

• Yarbay
      3165 Mesaj
      10 Temmuz 2008 13:26:15
      quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

İzlediğim videolarda pervane falan görmedim ben. Ümreden de R/C model getiren görmemiştim zaten Zemzem suyu falan getirilir genelde Birde F22 Raptor'u gümrükten sittin sene sokamazsın kanımca. Birde orada ucuz olduğundan emin misin?

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.