Şimdi Ara

Ümit Özdağ: 'Türkiye'deki sosyal yardım sistemini yeniden şekillendirmemiz lazım'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda biri doğru olanı söyledi. Türk milleti çalışıp başkalarına bakmak zorunda değil. Sosyal yardım çılgınlığı durdurulmalı.

Karargâhtwitter
    “Ümit Özdağ: "Türkiye'deki sosyal yardım sistemini yeniden şekillendirmemiz lazım" "Çalışabilecek durumda olan ama çalışmayıp Türk halkının sırtından asalakça yaşamaya alıştırılmış bir kitle var."”
    https://twitter.com/karargah_haber/status/1599043860268691461?s=20&t=ry0QkEXMRQjp0gpm8hidaw

• calısmayıp sosyal yardımla gecinen mı varmıs. almanya mı burası ya hahaha. random populist generator kurmuş ordan çıkanı söyluyor herhalde bakmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 3 Aralık 2022; 18:50:14 >
  • Çok haklı. Ülkede sosyal yardım maalesef iktidarların oy deposu gibi çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt

Yabancılar için mi diyorsun yoksa türk halkı için mi?

Hastanelerin yarısı arap dolu sağlık dünyada en pahalı şey

• raunk kullanıcısına yanıt

Herkes için diyor.

• Türkiye'nin sosyal yardımı değil adil gelir dağılımı ve düzeyini şekillendirmesi lazım. Sen insanına iyi bir gelir sağlarsan zaten yardıma ihtiyacı kalmaz. Önemli olan insanın kendi yaşamını idare edebilmesidir, devletin ona bakması değil. O mevzu acil durumlarda, kitlesel olaylarda olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.