Şimdi Ara

Ümit Özdağ: İnsanlar, Türkiye'den KAÇIYORLAR!!!! 6 bin Milyoner Türkiyeyi terk etti.!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hangi ülke? ve mesleğiniz nedir ? hocam biraz bilgi verirseniz faydalı olmuş olur.
  • Jouska J kullanıcısına yanıt
    peki siz onlara ne yapmalarını tavsiye edersiniz? adamlara barınma imkanı tanımıyorlar ki sürekli bir ötekileştirme..sürekli bir kutuplaştırma, yandaş değilsen bir hiçsin.. yandaş değilsen para kazanamazsın ihale alamazsın, torpilin yoksa işe giremezsin... peki ne yapacağız ? mücadele etsen mücadele eden anında fetöcü ilan ediliyor. ne yapacağız bizi aydınlat lütfen. insanlar geleceğini düşünüyor cocuklarını düşünüyor.
  • Ama dünyanın tamaaaaaaaaamı bizi kıskanıyor!!!

Dur bakalım daha nereye kadar bu iş böyle sürecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DetectiveFusco

peki siz onlara ne yapmalarını tavsiye edersiniz? adamlara barınma imkanı tanımıyorlar ki sürekli bir ötekileştirme..sürekli bir kutuplaştırma, yandaş değilsen bir hiçsin.. yandaş değilsen para kazanamazsın ihale alamazsın, torpilin yoksa işe giremezsin... peki ne yapacağız ? mücadele etsen mücadele eden anında fetöcü ilan ediliyor. ne yapacağız bizi aydınlat lütfen. insanlar geleceğini düşünüyor cocuklarını düşünüyor.

Aynı soruları ben soracaktım. arkadaşın vereceği cevabı çok merak ediyorum.
  • Abi zengin olsam bende durmam tabi ne işim saçma sapan insanlarla.

5 aydır evime internet bağlatamıyorum altyapı Türk Telekom, gittim müdürlüğe yetkili birini bulduk soruyorum İnt ne zaman gelir diyorum bilmiyorum, 3 ay sürer mi diyorum bilmiyorum, 5 ay bilmiyorum, 1 sene bilmiyorum bende dedim bildiğiniz bir konuda konuşalım.

Abi beynim yandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

Yurtdisinda bir sey var saniyorlar burada insanlar ac turkiye'dekiler bizden iyi yasiyorlar kral gibiler yurtdisina özenmeyin bosuna ben de dönecegim ileride temelli olarak türkiye'ye

gel yer değişelim.

ilk fırsatta kaçar giderim bu ülkeden, daha dün sokakta trafik kurallarına uymayan birisini resmi dil ile uyardığım için 3 tane ayıdan 1 torba küfür ve tehdit yedim. argo konuşsak heralde bıçaklayacaklardı
    ki 1 yıl avrupanın en ırkçı ve en katolik ülkesi diye geçen polonyada yaşadım. orda bile sokakta gece 3-5 te yürümekten korkmazken türkiye'de doğup büyüdüğüm şehirde bile dışarı çıkamıyorsam birşeyler çok yanlış demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 8 Eylül 2017; 18:19:53 >
  • zengin olup türkiyede yaşamak aptallıktır..her an ölebilirsin veya para,mülküne el koyulabilir.
  • Parası olan adamın Türkiyede ne işi var memleket oldu arabistan.Aklı ve parası olan 1 dk durmaz medeniyete,batıya gider.
  • Egonomii cog eyii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.