Şimdi Ara

ÜMİT ÖZDAĞ BOPU İFŞA EDİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu bu adama akp projesi diyenler şunu anlamıyor

akp bir bop projesi parçasıdır bopun en önemli ayağı Türkiyedir bop 50 60 senedir napılırsa yapılsın bir türlü başarılamadı ama şuan öyle bir hamle yaptılar ki (tabiki 10+ milyon mülteciden bahsediyorum) bu hamle 5 sene içerisinde geri döndürülemezse türkiye en az 3 parçaya ayrılacak

güney batı sünni radikal arap devleti

güney doğu pkk devleti

ve Türkiye tabi laikler ve dinciler kalan kısmı da 2 ye bölmezse

daha detaylı anlatım

sn Özdağ şuan bopla savaşan tek siyasetçi youtube kanalında bir sürü haritalı videosu var aha buyrun

https://forum.donanimhaber.com/buyuk-ortadogu-projesi-versiyon-2-0-ssli--152559754

VİDEO

Ümit Özdağ - Zafer Partisi Genel Başkanıyoutube
    Suriyeli sığınmacılar neden ve nasıl Türkiye'ye yollandı? Suriyelilerin yoğun olduğu illerimizin ortak özelliği ne? Sığınmacıların Türkiye'de kalmasını kim neden istiyor? Zafer Partisi neden Türkiye'nin en önemli sorununun sığınmacılar olduğunu savunuyor? Tüm bu soruların cevaplarını bu videoda bulacaksınız... #ÜmitÖzdağ #ZaferPartisi #Suriyeliler
    https://www.youtube.com/watch?v=xz99nNVlano&t=22s

• Stratejik göç, Bop a nasıl hizmet ediyor gayet net anlatmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike kullanıcısına yanıt

oynanan oyunu görmemek için aptal olmak lazım

• up

• iktidara gelmesini bilmem ama zaferin meclise girmesi lazım

• stableRevulation kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle. Suni gündemlerle aklımızın meşgul edildiği şu günlerde asıl meseleleri dile getiren tek parti. ne yazıkki...

• PooTeen P kullanıcısına yanıt
    Denklem basit

Cb seciminde chp adayina
    Mv seciminde zafere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DAEŞ, IŞİD BOP un koçbaşı ise nasıl oluyor da 15 Temmuz ABD destekli Darbe girişimi sonrasında hayali kurulan Kürdistan pkk kanton bölgesini

Afrin, Zeytin dalı, Barış Pınarı harekatları ile neden yerle bir edilsin !!!
    Az biraz akıl insaf vicdan bırakın ideolojik körlüğü.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN BOP hayallerini suya gömmüştür.

Soros çocuklarına gelde anlat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 19 Mayıs 2022; 18:51:50 >
  • retro61 R kullanıcısına yanıt

İdeolojik körlüğü dediğin gibi bıraksanız size çok şey anlatılacak da olmuyor görüldüğü gibi.

• Oyun büyük yiğen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 19 Mayıs 2022; 20:38:26 >
  • retro61 R kullanıcısına yanıt
    Soros multecileri destekliyor

Malum zat 11 milyon multeci aldi

Demek ki soros cocugu kimmis?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Up

• Göçmen sevici arap tapar iktidar ve ana muhalefetin umrunda olmaz. Biri şivan perverle şarkı söyler öteki pontuscuyu getirir para öder. Diğer partide fetöcü barındırı öteki canan gibi pkklı

Bu memlekette Türklük lafı edilince chp akp nasıl aynı davranıyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zaman yazdım söyledim. tekrar edeyim/tekrar etmekten de çekinmeyeceğim.

korkmayınız.

TSK,Polis teşkilatımız,Jandarma teşkilatımız meclisimiz olduğu sürece ülkemizi özellikle içeriden bence bölemezler,güçleri yetmez.

icabında halktan gönüllü asker istenir ki zaten 100 binler var bunun için hazır kıta bekliyor. biz bu mültecileri afrikaya/asyaya kadar kovalamasını iyi biliriz. mühimmat vs zaten var merak etmeyiniz.

biz rusya değiliz. ya da başka bir topluluk değiliz. gerçekten ezer geçeriz. bu genetiğimizde var,meraklanmayınız.

ancak tabi şuan öyle ya da böyle özgürce yaşayabiliyoruz,sadece kuvvetli ekmek derdimiz var/ekonomik sıkıtılarımız var.

bu düzen neden bozulsun şimdi durduk yere. bu güzel yaşam niçin savaşla zedelensin kaos olsun. bence gerek yok buna.

bu yüzden inşallah devletimiz gerekli önlemleri çok geçmeden alır.

ben bu mülteci/göçmen/misafir artık adı her neyse bu işe karşıyım. herkes kendi ülkesine gitsin orada yaşasın. bizim ülkemiz yol geçen hanı değil. özellikle 18 yaş üstü erkekleri bir an evvel toplayıp geldikleri yerlere geri gönderimleri sağlanmalıdır.

• Erdoğan: Ben BOP Eşbaşkanıyım - Dailymotion Videodailymotion
    Erdoğan: Ben BOP Eşbaşkanıyım - Dailymotion Video
    https://www.dailymotion.com/video/x7rpbve
  • muammer816 M kullanıcısına yanıt

yav bırak Allah aşkına memleket elden gidiyor tehtit çok büyük hafife almayın

• Cb chp milletvekili zafere vericez gibi, başka yolu yok.

Artık iş bizi aşmak üzere, değişim için geç kaldık, son tren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 20 Mayıs 2022; 20:37:35 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt

Bu en iyi yol

• Bu mülteciler gönderilmezse bi 50 yıla ülke Mad Max'e döner, tabi bi ülke kalırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buracat -- 20 Mayıs 2022; 21:26:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buracat

Bu mülteciler gönderilmezse bi 50 yıla ülke Mad Max'e döner, tabi bi ülke kalırsa.

Seks yapmaktan başka birşey bilmeyen embesil sürüsünü doldurdular. Ne kadın hakkı bilirler, ne sanat bilirler, ne insan hakkı bilirler, ne eğitim bilirler, ne kültür.

Eğitilmezde bunlar, dünyanın parazitleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 20 Mayıs 2022; 21:48:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.