Şimdi Ara

Ümit Özat : ''Galatasaray 5 yer ''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz TV açın arkadaşlar, yardırıyor yine.

Yayın öncesi 5 yer demiş, şimdi schalke maçında patladığı için çeviriyor lafı

• quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Beyaz TV açın arkadaşlar, yardırıyor yine.

Dün demişsin dedi ROK ben öyle bir şey demedim dedi. boşuna toplayacaksın şimdi milleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treecko

quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

Beyaz TV açın arkadaşlar, yardırıyor yine.

Dün demişsin dedi ROK ben öyle bir şey demedim dedi. boşuna toplayacaksın şimdi milleti

Yayın öncesi 5 yer fikrin devam ediyor mu hala dedi, ümit özat canlı yayından dolayı geri adım attı, jest mimik çok açık yani dediği bariz belli

Zaten sonra realden beter yapar dedi

• Sürekli zırlalıyor efenim durduramıyoruz.
  • Yav abicim dilimzide tüy bitti . AÇMAYIN ŞU ADAMIN KONULARINI !
  • ben şunu anlamadım ümit özat kendi fikirini söylemiş bunda bir şey yokki,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

ben şunu anlamadım ümit özat kendi fikirini söylemiş bunda bir şey yokki,

Objektifliği bariz beceremiyorsa, yapıcı eleştirilerde bulunamıyorsa bıraksın bu işi. Bir yorumcunun her açıklaması mı Galatasaray'ı yerden yere vurup, takımı Fenerbahçe'yi öve öve bitirememek olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Objektifliği bariz beceremiyorsa, yapıcı eleştirilerde bulunamıyorsa bıraksın bu işi. Bir yorumcunun her açıklaması mı Galatasaray'ı yerden yere vurup, takımı Fenerbahçe'yi öve öve bitirememek olur?

ben adamı dinliyorum zaten, fenerbahçede juventus karşısına çıksa aynı şeyi fenerbahçe içinde söylerim diyor,

adam nedesin sizlere buarada mutluluk hormonumu pompalasın, senin kalende bir buffon varmı,
  • Ümit Özat hiç bir yeteneği olmayan bir insan böyle fantastik konuşacak ki dikkatleri üzerine çeksin para kazansın. Böyle yapmazsa orada çaycı olarak bile çalışamaz
  • ah şu şifreli yayınlar. eskiden maç görüntülerini yayınlar onu tartışırlardı, şimdi yayınlayacak görüntü bulamayınca böyle şeylerle seyirci çekmeye çalışıyorlar işte. 2 saatlik proğramın 10 dakikası futbolla ilgili geri kalan süreler de bu gibi gereksiz atraksyonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

ah şu şifreli yayınlar. eskiden maç görüntülerini yayınlar onu tartışırlardı, şimdi yayınlayacak görüntü bulamayınca böyle şeylerle seyirci çekmeye çalışıyorlar işte. 2 saatlik proğramın 10 dakikası futbolla ilgili geri kalan süreler de bu gibi gereksiz atraksyonlar

görüntü olmayınca, kahvehane moduna geçiyorlar.
    yada futbolla ilgisi olmayan bel altı hikayeler uyduruyorlar.
    zaman kaybı.
  • Bay ÖZAT her şeyin parçasıdır.Gökte ve denizdedir.Geceleri çocukların rüyalarındadır.Hep vardı sonsuza kadar da olacak.
  • akıl ve ruh sağlığınız için izlemeyin şu programları arkadaşım
  • 2013 yılında o kadar çok insan hayatını kaybettiki değerlileride arada gitti şu Ümit Özat gitseydi bari 1 2 tanesinin yerine üzülmezdim.
  • Bu adama futbolculuk döneminde çok saygı duyardım işini çok iyi yapardı.Meğersem ne garip bir adammış
  • Sizin gibi izleyenler var oldukça, bu adam konuşmaya devam edecek.
  • Yüzde yüz futbol hariç hiçbir programda futbol konuşulmuyor zaten. Bir de TRT'de görüntüler olduğu için konuşuyorlar görüntü olmasa onlar da konuşmaz.
  • quote:

quote:

özatın objektif olmadığı belli de onu dikkate neden alıyorsunuz. Gs yener deseydi - bak gördün mü ümit de gs alır diyor - diye sevinecek miydin?
  • quote:

quote:

quote:

ben adamı dinliyorum zaten, fenerbahçede juventus karşısına çıksa aynı şeyi fenerbahçe içinde söylerim diyor,

adam nedesin sizlere buarada mutluluk hormonumu pompalasın, senin kalende bir buffon varmı,

Buffon'umuz yok; ama Muslera'mız var. O zaman bizi duman etselerdi Torino'da?

Bir futbol yorumcusu böyle "5 yerler, paspas olurlar" gibi bir üslupla konuşmamalı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.