Şimdi Ara

ÜMİT HOCANIN 10 SENE ÖNCE BU GÜNLERİ GÖRMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2011 Yılından bu yana dikkat çektiğim Suriyeli sığınmacı tehdidi konusunda da ne yazık ki yine haklı çıktım. Pek çok siyaset adamı, yıllardır söylediklerimi bugün tekrar etmeye başladılar... #ÜmitÖzdağ #AyyıldızHareketi #SuriyelilerSuriyeye
    https://www.youtube.com/watch?v=xspL14T6UQ0

• La oğlum siz nasıl bir cinssiniz? AKP'ye laf edince onu görmezden gelirsiniz ama İyi parti'ye veya CHP'ye laf edince gözleriniz faltaşı gibi açılır. Ümit Özdağ İyi Parti içindeki sorunları ,yanlışları bir bir açıkladı. AKP iktidarının yaptıklarını da bir bir açıkladı. Tabii "gözleri vardır görmezler, kulakları vardır işitmezler" sözü sizin için cuk oturuyor.

• 2015 yılında şirkette coworker kadınlar bana suriyeli göçmen meselelerinden dolayı ırkçı diyorlardı şimdi ülkenin ann.. neyse..

Kendileri de geçtiğimiz senelerde ingiltereye gittiler zaten, Lanet embesiller. Bu sjw'lere göre her şey günlük güneşlikti şimdi ülkeden kaçıp diss atıyorlar.

Umarım orada da afrolara denk gelirler. En çok da kadınlar savunuyor bu istilayı. Lan biz de insanlık namına kimseye kötülük istemiyoruz ama

bak 5 milyon tane suri! Şimdiye 150k nüfus vatandaş olmuştur bile. Afgan geliyor, İranlı gelmenin yollarını arıyor!

• Oyum kesinlikle Ümit Özdağ'a.Suriyeli konusunu korkusuzca dillendiriyor.

Üniversitede göçmen istemediğim için faşist,faşizan,ırkçı diye sucluyorlar bu suclayan karaktersizler @Rindaman ın dediği gibi ilk fırsatta yurtdısına kacacaklar o yuzden sallamıyorum.

• Bu ülkenin geleceğini tahmin edebilmek için 10 yıl önce yorum yapanları izlemeye gerek yok.
    Aklı, izanı olan herkes ülkenin geleceğini iyi veya kötü tahmin edebilir . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın veya dün yaşanmıyor

bugün yaşanıyor

10 sene önce 5 sene önce 50 tane laf edip 1 tanesi tutunca bak demiştim demenin hiç kimseye faydası yok

"aşının serçe parmağa yan etkisivar "

3 sene sonra yan etkisi çıkınca , ya demiştim demenin şu anki vaka artışına ölümlere faydası yok.

-----------

1000 tane yanlış söylemiş birisi aradan 1 tane doğru söylüyor aradan geçiyor 8 sene ondan sonra bak şu adam uyarmıştı sizi .

nostradamus sahteciliğine soyunmasın kimse bütün olasılıkları söyleyip biri tutunca bak demiştim.

• Yeni vidyo,Dinle ve lütfen yorumla

Bizim TVyoutube
    PROF. ÜMİT ÖZDAĞ İLE SURİYE VE AFGAN SIĞINMACILARI KONUŞUYORUZ Öncek, gün Ankara'nın Altından ilçesinde Suriyelilerin yoğun yaşadığı Önder Mahallesinde Suriyeli gençler iki Türk çocuğunu bıçaklamış ve 18 yaşındaki Emirhan Yalçın ölmüştü. Olay üzerine Altındağ gece boyunca büyük olaylay yaşandı. Türk vatandaşları toplanarak Suriyelilere yönelik eylemler yaptı. Gaziantep Milletvekili ve Ayyıldız Hareketi kurucusu Prof. Ümit Özdağ, olaylar yaşanırken Önder Mahallesindeydi ve olayları yatıştırmaya çalışıyordu.
    https://www.youtube.com/watch?v=zePbiFj0qlU
  • Say bakalım ümit özdağın 1000 yanlışını.
    Sayamazsan........

• ınternet haber
    Kavuncu'ya FETÖ'cü demişti Ümit Özdağ vites büyüttü! İYİ Parti’de kriptolar var
    https://www.internethaber.com/kavuncuya-fetocu-demisti-umit-ozdag-vites-buyuttu-iyi-partide-kriptolar-var-2136615h.htm

"iyi parti fetöcü kaynıyor"

alıntıdır

• La oğlum siz nasıl bir cinssiniz? AKP'ye laf edince onu görmezden gelirsiniz ama İyi parti'ye veya CHP'ye laf edince gözleriniz faltaşı gibi açılır. Ümit Özdağ İyi Parti içindeki sorunları ,yanlışları bir bir açıkladı. AKP iktidarının yaptıklarını da bir bir açıkladı. Tabii "gözleri vardır görmezler, kulakları vardır işitmezler" sözü sizin için cuk oturuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

La oğlum siz nasıl bir cinssiniz? AKP'ye laf edince onu görmezden gelirsiniz ama İyi parti'ye veya CHP'ye laf edince gözleriniz faltaşı gibi açılır. Ümit Özdağ İyi Parti içindeki sorunları ,yanlışları bir bir açıkladı. AKP iktidarının yaptıklarını da bir bir açıkladı. Tabii "gözleri vardır görmezler, kulakları vardır işitmezler" sözü sizin için cuk oturuyor.

kendinizi anlatmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tony Ferguson

Oyum kesinlikle Ümit Özdağ'a.Suriyeli konusunu korkusuzca dillendiriyor.

Üniversitede göçmen istemediğim için faşist,faşizan,ırkçı diye sucluyorlar bu suclayan karaktersizler @Rindaman ın dediği gibi ilk fırsatta yurtdısına kacacaklar o yuzden sallamıyorum.

Ben iyipe Özdağ için oy verdim simdi gene ona oy vereceğim iyip yoldan çıktı merkez saga oturdu milliyetci parti kalmadi piyasada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

2015 Kasim Mhp

2018 Iyip

verdim ben de.tam anlamiyla milliyetcitanimini karsiliyor ozdag

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.