Şimdi Ara

Ümit bisiklet kalitelimidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ümit bisiklet iyimidir, kalitelimidir bilen kullanan varmı ?

birde bu link model nasıl sizce ?
    teşekkürler şimdiden..

• Bu fiyat aralığında daha kaliteli markaların aynı komponentli ürünleri mevcut. Forumu biraz oku derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 5 Haziran 2014; 8:43:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bütçeyi bir miktar daha arttırıp ng650 almanı öneririm
  • Tesekkurler.. kac gundur arastiriyorum ng650yede baktim ama butcemi arttirma imkanim suan icin yok 1-2 ay daha bekleyip sonra almaya karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13men13

Tesekkurler.. kac gundur arastiriyorum ng650yede baktim ama butcemi arttirma imkanim suan icin yok 1-2 ay daha bekleyip sonra almaya karar verdim.

En doğru karar.Bende sizin gibi bekleyip bir astro almayı düşünüyorum.
  • 13men13 1 kullanıcısına yanıt
    umit kaliteli bana dedem 5yaşındamı ne umitin bisikletinden almıştı 13yaşımdayken hurdası çıktı sattım yani bayaga bi dayandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokkabaz06

umit kaliteli bana dedem 5yaşındamı ne umitin bisikletinden almıştı 13yaşımdayken hurdası çıktı sattım yani bayaga bi dayandı

Böyle bir yargıda bulunmanız çok yanlış bence.Bisikleti nasıl kullandığınıza göre değişir bu.Ayrıca aletin sizin farketmediğiniz bir sürü sorunu da olabilir. (bu arada bana da ilk bisikletimi 5 yaşımda dedem ümit almıştı ).Neyse asıl konuya dönelim ümit pek de kaliteli bir marka değil.2. el salcano veya kronlara bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

quote:

Orijinalden alıntı: Hokkabaz06

Böyle bir yargıda bulunmanız çok yanlış bence.Bisikleti nasıl kullandığınıza göre değişir bu.Ayrıca aletin sizin farketmediğiniz bir sürü sorunu da olabilir. (bu arada bana da ilk bisikletimi 5 yaşımda dedem ümit almıştı ).Neyse asıl konuya dönelim ümit pek de kaliteli bir marka değil.2. el salcano veya kronlara bakmanızı öneririm.

:D

• ümit pek iyi değil açıkçası.
  • Bu konuda soyle bi yorumda bulunayim hocam.Amatör markalarin arasindan iyi bi yerde.Ama profesyonel markalarin arasina giremez

• Yerli markaya destek verelim. Bence iyi.
  • musartar kullanıcısına yanıt
    Salcano da yerli marka ve Ümit'ten fersah fersah kaliteli ürünler üretiyor aynı fiyat aralığında.
  • The Sovereign kullanıcısına yanıt
    Herkes salcano servisini sikayet ediyor. Bunun sebebini de markaya bagliyorlar. Halbuki bilmiyorlar ki kendi servisi yüzünden bu markayi kötüledigini... O yuzden salcano hep tercihimdir. F/P urunu modeldir kendisi. 600-700 liraya bile hidrolik fren bulabiliyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.