Şimdi Ara

Umi Super Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
9.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UMI Plus, UMI Max ve UMI Super Cihazlara 24 Aralık'ta Android 7 Nougat gelecekmiş ,hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CattishTurtle -- 30 Eylül 2016; 19:06:31 >
  • Hadi ya şaşırtıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

UMI Plus, UMI Max ve UMI Super Cihazlara 24 Aralık'ta Android 7 Nougat gelecekmiş ,hadi hayırlısı.

umi iron 'a da gelse keşke hiç rom yok stabil çalışan
  • Önümüzdeki 2 hafta boyunca yurt dışında olacağım isteyene ön spariş ile gold ve metalik gri renkerini getirebilirim.
  • bu 23.09 isimli güncellemenin foto için olan zip dosyasını bir türlü bulamadım elinde olan varmı yada linki bilen
  • http://community.umidigi.com/thread-4818-1-1.html

Burdan bi bak. İşine yarar mı bilmem. Rar dosyası mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: AHZ

http://community.umidigi.com/thread-4818-1-1.html

Burdan bi bak. İşine yarar mı bilmem. Rar dosyası mevcut.

buna baktım direk rom dosyası bu spflash tool ile atmak için
  • slm arkadaslar

bende umi super aldım ama imei konusunda sorun yasadım mühendislik modundaki csd information bölümü bu telefonda cıkmıyor yapan arkadas var ise ayrıntılı bir sekilde tarif ederse diger yardıma ihiyacı olan arkadaslara da kolaylık saglamıs olur.
    konu ile ilgili tecrübeli arkadaslarım yardımcı olurlarsa sevinirim.

tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferno_67

slm arkadaslar

bende umi super aldım ama imei konusunda sorun yasadım mühendislik modundaki csd information bölümü bu telefonda cıkmıyor yapan arkadas var ise ayrıntılı bir sekilde tarif ederse diger yardıma ihiyacı olan arkadaslara da kolaylık saglamıs olur.

tesekkurler.

Ben birkac gun once yaptim. Markette rastgele imei atan programi deneyince telefon imeisi gitmisti.kaynagin tam adresini sonra laptoptan atarim. Kisaca flashtool ile ilk cikan romu attim. İmei 11111111 ve 222222222 oldu. Cds information geldi fakat orada da phone 1 e atinca sayilari ikinci sime atiyor birinci sim degismedi.bende Maui meta ile hallettim. Sonra da en guncel romu yani 23 eyluldekini attim . cds gene gitti ama saglam artik. Gps bulma sorununu duzelttim gene. Ayrica ses ayarlarini yaptim sesi acayip artti. Calma sarki vs hepsi duzeldi. Su an sorunsuz kullaniyirum . linkler pc de sonra atarim insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiko1 -- 7 Ekim 2016; 2:00:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

quote:

slm arkadaslar

tesekkurler.

Ben birkac gun once yaptim. Markette rastgele imei atan programi deneyince telefon imeisi gitmisti.kaynagin tam adresini sonra laptoptan atarim. Kisaca flashtool ile ilk cikan romu attim. İmei 11111111 ve 222222222 oldu. Cds information geldi fakat orada da phone 1 e atinca sayilari ikinci sime atiyor birinci sim degismedi.bende Maui meta ile hallettim. Sonra da en guncel romu yani 23 eyluldekini attim . cds gene gitti ama saglam artik. Gps bulma sorununu duzelttim gene. Ayrica ses ayarlarini yaptim sesi acayip artti. Calma sarki vs hepsi duzeldi. Su an sorunsuz kullaniyirum . linkler pc de sonra atarim insallah.

Cok tesekkurler kardesim halledersem tekrar paylasirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

quote:

slm arkadaslar

tesekkurler.

Cok tesekkurler kardesim halledersem tekrar paylasirim

cok tesekkürler 3 günün sonun imei islemini hallettim emegi gecen (numlock ve veteriner69 ) arkadaslara tesekkürler.

• arkadaşlar bende umi super almak istiyorum. alan arkadaşlar hangi siteden aldınız ve kaç günde geldi. bilgi verebilirmisiniz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirtasdurmus -- 12 Ekim 2016; 17:55:00 >
  • demirtasdurmus D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_261/tt.htm

forumun ikinci el telefon bölümü buradan umi super satanlar ile görüşebilirsin, ben bu şekilde aldım....
  • Yeni güncelleme geldi.
    Ne olduğunu anlamadım ama :)

• AHZ kullanıcısına yanıt
    12MB lık ufak birkaç düzeltme güncellemesi hocam :)

Arkadaşlar birde size birşey soracağım

Kabloyla bilgisayara bağlıyorum ama sadece şarj ediyor dosyalar bilgisayarda gözükmüyor neyden kaynaklanıyor olabilir,bilgisayardan telefona birşey aktaramıyorum kabloyla
  • Umi ve Ulefone Markaları Distribütor Kanalı İle Türkiye Pazarında !

http://www.androidbrick.com/umi-ve-ulefone-markalari-distributor-kanali-ile-turkiye-pazarinda/

hadi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

12MB lık ufak birkaç düzeltme güncellemesi hocam :)

Arkadaşlar birde size birşey soracağım

Kabloyla bilgisayara bağlıyorum ama sadece şarj ediyor dosyalar bilgisayarda gözükmüyor neyden kaynaklanıyor olabilir,bilgisayardan telefona birşey aktaramıyorum kabloyla

evet bende de dosya aktarmıyor nedense önceden aktarıyordu... bende usb belleği seçip aktarıyorum...
  • çözümünü buldum... teli takdığınızda aygıt yöneticisinden soru işaretli yeri sağ tıklayıp sürücü güncelleştiri seçip oradan altta sürücüyü ben seçecemi seçip listeden media center extenderi seçin açılan listedende en altta usb aygıtı seçip ileri deyin... sorun düzeliyor
  • Superini satmak isteyen yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: longararal

Superini satmak isteyen yokmu

Yok galiba Ben şahsen memnun olduğumdan hiç düşünmedim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.