Şimdi Ara

UMI IRON 4G LTE 5.5 Inch 3GB RAM MTK6753 1.5GHz Octa-core Smartphone (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
12
Favori
24.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isikmuhamm

İlk alanlara önce gönderirler belki beyler bu 20 ağustos yeni alanlar içindir?

Yazdımda cevap olarak 15 gibi elimize geçecek 3-4 günde paketleme işlemi sürermiş Bekletecekler yani inşallah erken gönderirler ve sorunsuz olur bukadar bekleyip birde gümrükde takılma sıkıntısı var iptal etsem başka alternatif bulamadım. lenovo k3 felan var ama aynı paraya bu iron daha iyi geliyor artık ne yaparım bilmiyorum tvsiyeniz varsa
  • Ben mesajla tekrar sordum bu hafta silver gelecek hafta gri elinde oolacakmış bende hangisi hızlı ise onu gönder dedim bekliyorum. 20 Ağustos demedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Hacı biz de sağlam araştırdık bir tane kendime bir tane kardeşime bir tane dayıoğluna alıyoruz artık sıkıldık babama da alıcaz başka bişey alsak diye bakıyoruz 😁 ben sağşaösağlam araştırırım şu an yeterli şarjı kamerası on numara telefon. Paran varsa oneplus 2 al yoksa ironla keyfine bak :)

• quote:

Hacı biz de sağlam araştırdık bir tane kendime bir tane kardeşime bir tane dayıoğluna alıyoruz artık sıkıldık babama da alıcaz başka bişey alsak diye bakıyoruz 😁 ben sağşaösağlam araştırırım şu an yeterli şarjı kamerası on numara telefon. Paran varsa oneplus 2 al yoksa ironla keyfine bak :)

1800 çok gelir aşar baya bekliyecem gibi duruyor mevcutta jiayu g3 yetiyor umarım buda jiayu gibi sağlam çıkar telefon ericson a1018 gibi atıyom geri bana geliyor yerde sektiriyom bişey olmuyor pek sağlam durmuyor buya hayırlısı insan istiyor işte
  • quote:

Anladığım kadarıyls bu cihazı kullanmamışsınız , peki nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Ben de çok kararsızım ama her telefonun bir artısı ve eksisi var.

Çıldırmamak elde değil , ben şimdi aşağıdaki cihazlardan hangisini alayım :))

Elephone P7000 ve P8000 , Xiaomi mi4 , Umi Iron , Ulefone Be Touch , Mlais M7 , Kingzone Z1 , Meizu m1 note , Jiayu S3 , Letv X600
  • barocker kullanıcısına yanıt
    Tahmin yöntemini kullanıyorum :)

• Takipteyim çekici cihaz

• 10th, agust,it come a lot sure, so now still have 1 week, but this 2 day will come 5pcs or 10pcs ,that is hard to share, if come, i give you first

Son yazdığı bu sanırım 10 Ağustos elinde olacak ilk gelenden bana da yollayacak yanlış mı anladım ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cstone

10th, agust,it come a lot sure, so now still have 1 week, but this 2 day will come 5pcs or 10pcs ,that is hard to share, if come, i give you first

Son yazdığı bu sanırım 10 Ağustos elinde olacak ilk gelenden bana da yollayacak yanlış mı anladım ki?

Heralde 5 10 tane gelecekmiş 1ini ilk sizemi ne gönderecekmiş
  • beyler bizim banggod siparişleri backorder oldu ne yapmak lazım bekleyelim mi
  • jesus-one kullanıcısına yanıt
    Kardeş öyle bir telefon bulduğun zaman haber et alalım :) Umi iron dan sonra gözüme nubia z7 mini geldi ama şimdilik param yok :D
  • barocker kullanıcısına yanıt
    M2 Note u da listenize ekleyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: gagi

M2 Note u da listenize ekleyin derim

bunuda inceledimde özellikleri neredeyse aynı umi'de ekstra 3gb ram var ben bekliyecem acelem yok ama iyi küfür yediler
  • back order diyor acaba onaylamazsak gene ürünü gönderirlermi iptal edip tekrarmı almamız gerekir ben beklemek istiyorum bu telefonu
  • windows phone'ye geçicem tekrar.
    gelmez bu
  • isikmuhamm kullanıcısına yanıt
    Buraya gönderim yapıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

quote:

Anladığım kadarıyls bu cihazı kullanmamışsınız , peki nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Ben de çok kararsızım ama her telefonun bir artısı ve eksisi var.

Çıldırmamak elde değil , ben şimdi aşağıdaki cihazlardan hangisini alayım :))

Elephone P7000 ve P8000 , Xiaomi mi4 , Umi Iron , Ulefone Be Touch , Mlais M7 , Kingzone Z1 , Meizu m1 note , Jiayu S3 , Letv X600

umi,ulefone,mlais ve kingzone (ozellikle bu markadan) uzak durmani tavsiye ederim.

• Hala gelmedi mi bu cihaz yaw..

• die_caprio kullanıcısına yanıt
    Niye böyle dediğini açıklaman gerekiyor. Şuankingzone k1 turbo ile yazıyorum. 1 yıldan beridir sıkıntı çıkarmadı çok şükür. Umi Iron siparişi verdim onu kullanmadım ama neden böyle dediğini merak ettim.

• Bende merak ettim şimdi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.