Şimdi Ara

Ulusoy %50 İndirim Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Morhipo Ulaşım #Ulusoy
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

OTOBÜS BİLET ALIMLARINDA %50 İNDİRİM SAĞLAYAN KOD 2.5TL

Biletleme tarihi 30 MART 2017 Son Tarihli Tüm Yurtiçi Seferlerde Geçerlidir .

---------------------------------------------------------

Morhipo Özel İndirim Kulübünde Geçerli 150 Tl'de 15 Tl İndirim Yapan Kod 2 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 12 Mart 2017; 1:33:1 >

• Ne zamana'a kadar geçerli.
    Bilet alımları kuralları nedir?
    Kampanya olduğu için koltuk sınırı var mıdır?
  • 70 liralık ankara biletini 38 tl'ye indirdi, biletimi aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeacoN -- 4 Ocak 2017; 14:51:9 >
  • Nereden geliyor bu indirim? Vodafone değil ama
  • Ulusoy indirimi kullandım.Hızlı güvenilir satıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. İndirim kuponunu nasil alabiliriz?
  • Bu ulusoy indirim kuponunu nasıl alınır? :)
  • Defalarca kez alışveriş yaptık.Hızlı ve güvenilir satıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan94

Defalarca kez alışveriş yaptık.Hızlı ve güvenilir satıcı

Ya eyvallah ta, hocamızla bir türlü anlamaşadık. En son ödeme yapacağım diye konuştuk, hocam mesaja bakıyor cevap vermiyor. Tekrar hatırlamadan sonra cevaplıyor. Şimdi de okunmuş ama cevap yok. Hatırlatma yapmaya çalışıyorum "alıcılardan birisini bloke etmişim" diye hata veriyor. Anlamadım ki - onu mu bloke etmişim, kendimi mi, yoksa beni bloke etmiş hocam. PM atmaya çalıştım - "mesaj kabul etmiyor" diye hata çıkıyor.

Şimdi size alıntı yapıyorum, sizin mesajınızı "15 Ekim 2015; 10:20:45" tarihli olarak gösteriyor alıntı ekranda. Anlamadım ki - sistemde bir tohaflık mı var?

Konuya mesaj bırakacağım - mesaj sayfasında ilan özeti falan yer alıyor. Yukarıda telefon numarası teyiti istiyor - ilan için mutlakmış. İyi de ben ilan değil mesaj yazıyorum buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightly -- 11 Mart 2017; 21:47:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightly

quote:

Orijinalden alıntı: ramazan94

Defalarca kez alışveriş yaptık.Hızlı ve güvenilir satıcı

Ya eyvallah ta, hocamızla bir türlü anlamaşadık. En son ödeme yapacağım diye konuştuk, hocam mesaja bakıyor cevap vermiyor. Tekrar hatırlamadan sonra cevaplıyor. Şimdi de okunmuş ama cevap yok. Hatırlatma yapmaya çalışıyorum "alıcılardan birisini bloke etmişim" diye hata veriyor. Anlamadım ki - onu mu bloke etmişim, kendimi mi, yoksa beni bloke etmiş hocam. PM atmaya çalıştım - "mesaj kabul etmiyor" diye hata çıkıyor.

Şimdi size alıntı yapıyorum, sizin mesajınızı "15 Ekim 2015; 10:20:45" tarihli olarak gösteriyor alıntı ekranda. Anlamadım ki - sistemde bir tohaflık mı var?

Konuya mesaj bırakacağım - mesaj sayfasında ilan özeti falan yer alıyor. Yukarıda telefon numarası teyiti istiyor - ilan için mutlakmış. İyi de ben ilan değil mesaj yazıyorum buraya.

Bir sıkıntı olduğu muhakkak :) çünkü bizim ekranda tarihler vs. herşey doğru. Sıkıntı senden kaynaklı yani hacım.

• Sorunsuzca iki bilet aldım.Arkadaşıma çok teşekkür ederim 65lik bilet 35e geldi.

• Ulusoy bileti için PM attım yardımcı olurmusunuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.