Şimdi Ara

Ulusal Kanal Dsmart ' tan çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
9.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aponun dostuymus , aydinligina laf atanlar... Cahillik diyorum,memlekette dogru soyleyen kanal kalmadi, ulusal,baskent vs kaldi, sagci(usoylemez,onkibar),islamci(eren erdem), bircok kesimden vatanseverin program yaptigi kanaldi, yazik olmus halkim adina....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topu topu 1-2 kanal kalmış muhalif olarak.Onlarda kendileri çalıp kendileri oynuyorlar,doğru dürüst izleyenleri de yok.
    Ama ona bile tahammül edemiyorlar.Bir de hoşgörüden,düşünceye saygıdan,iyi niyetten bahsediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

ulusal kanal olsa ne olur olmasa ne olur?

• Baskalarının düşüncelerine saygı göstermeyen bir ülkede yasamak ne zor. Bir kanalı seyretmeyebilrsin ama saygı duymak erdemdir. Digiturk'te bir kanal aralığı ulusalcıların tam tersi yayın yapıyor ama ben buradaki gereksiz yorumları yapıp, seyredenleri aşağılamıyorum. Ama ne yaparsın, az gelişmiş ülke gercegi.

• 89. kanal ulusal TV
  • bende de çok uzun zamandır beyaz tv çekmiyor. sinyal %3-4 civarı. normal tarattığımda da çıkmıyor. siz de de varmı böyle bir sorun?
  • Dsmart hayatında ilk defa doğru bişey yaptı,o kanalda daha adam gibi bir yayın görmedim.

Not:Siyaset ile bir alakam yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: victorty

bende de çok uzun zamandır beyaz tv çekmiyor. sinyal %3-4 civarı. normal tarattığımda da çıkmıyor. siz de de varmı böyle bir sorun?

Çanak,LNB ayarlarınızda bir sapma söz konusu değilse 12729 V 30000 frekansında şu anda beyaz TV yayında,frekansı birde elle girip deneyin desem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 30 Eylül 2012; 0:10:29 >
  • 89 da yayında Ulusal Kanal
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelda_81

İsabet olmuş

Şikayet ettiniz galibaki benim yazım silinmiş,ama merak ettim neden şikayet ettiniz,sizi tasvip etmiştim aslında,burada açıklama yazamıyorsanız PM atın lütfen.
  • ulusal kanalda düzgün bir yayın göremezsiniz. orda çıplak kızlar yoktur. bu adam bununla basılmış diye yayın yoktur. ayşegüllü fatmegüllü diziler yoktur. gerçekler anlatılır. sebepsiz yere tutuklu olanlar anlatılır. Türkiyenin gerçekleri anlatılır. gereksiz kanal,saçma kanal diyenler zaten % 50 yi oluşturuyo...
  • sonuç itibariyle gereksiz bir kanaldır. nerde saplantılı, içten pazarlıkçı biri var burda.
  • Gerçekleri an ve an aktarmaya devam ediyorlar , helal olsun şu kanaldaki bütün çalışanlara.
  • bu kanal gercekten farkli. diziyle uyutma yok.magazinle uyutma yok.saksakci yok. uyandirma servisi mubarek..

• Arkadaşlar Android telefonda nasıl izleyebilirim kanalı bir öneride bulunabilir misiniz ?

Pm atarsanız daha faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharingan Effect

Arkadaşlar Android telefonda nasıl izleyebilirim kanalı bir öneride bulunabilir misiniz ?

Pm atarsanız daha faydalı olur.

Denemedim ama, şöyle bir program varmış.
    http://www.gezginler.net/indir/tv-izle-android-uygulamasi.html
    https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gen.hyper.tv.izle&hl=tr
    Ya da programları ve haber videolarını Yayından sonra izlemek için;
    http://www.youtube.com/user/UlusalKanal1
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.