Şimdi Ara

ultrAslan Forum Uyelik Basvurulari Basladi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
6.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaklaşık 20 gün önce ozcan@ultraslan.com'a mail attım , Cevap daha yeni geldi .Her ne kadar ısrarcı olsamda , referanssız üye almayacaklarından bahsetti .
    Eğer referans olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim . "Şimdi bu gider saçma sapan birşeyler yazar benim üyelik sıkıntıya girer" diye düşünüyorsunuzdur muhtemelen .
    Öyle trollük yapacak adam değilim . Zaten yazmak için değil okumak için istiyorum . Bu konuda şüpheniz olmasın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: YÜKLENİYOR

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

ultrAslan Forum Uyelik Basvurulari Basladi mi? Zaten sürek açık. Sadece kafanıza göre üyelik açamıyorsunuz o kadar. Şimdi de aynı bir değişiklik yok yani. Genelde referans yolu ile üyelik alımı yapılıyor. Bilgilerini gönderen herkesi üye yapacaklarını sanmıyorum. Yine de şansınızı deneyin.

Tc kimlik no olayına gelince, onlarca alışveriş sitesine ve kargo şirketlerine rahatça kimlik no'sunu veriyorsunuz bundan neden çekiniyorsunuz ki? O bilgileri gönderdiğiniz Özcan ağabey 50 yaşında adam. Karşınızda çoluk çocuk yok yani rahat olun. Amaçları düzeyli sohbet eden kaliteli bir ortam yaratmak. Ve forumdaki herkesin gerçek Galatasaraylı olduğunu bilmek.

banane özhanmıdır özcanmıdır bu adamın yaşından. bu zamana kadar hiç internetten alışveriş yapmadım aslada tc nomu isteyen biryere güvenmem devletin siteside olsa güvenmem. kısaca boşuna güvenin bişey olmaz deme babam olsa nette tc nomu isteyene güvenmem.

Güvenmezsen güvenme. Sanki gel üye olan dedilerde vermezmiște falanda filanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• üye ol(a)myan varsa benim nick ve şifremi verebilirim... sonra siz şifreyi değiştirirsiniz

2-3 aydır pek aktif girmiyorum... eski hevesim kalmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

üye ol(a)myan varsa benim nick ve şifremi verebilirim... sonra siz şifreyi değiştirirsiniz

nick derken? ua foruma gerçek isim ve tc no ile kayıt olunuyor yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

quote:

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

üye ol(a)myan varsa benim nick ve şifremi verebilirim... sonra siz şifreyi değiştirirsiniz

nick derken? ua foruma gerçek isim ve tc no ile kayıt olunuyor yalnız

internet işlerinden pek anlamayan gs'li arkadaşım vardı, bi şekilde onun şifresinin ele geçirip 1-2 ay takılmıştım....

artık giremiyorum, değiştirmiş...

takıldığım zamanlarda da 3 veya 4 mesaj yazmıştım, onlarda da gs'li arkadaşımın üyeliğini zor durumda bırakacak işler yapmadım...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.