Şimdi Ara

ultrAslan Forum Uyelik Basvurulari Basladi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
6.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar referans olabilecek bir arkadaş yok mu?

Çok duamı alır referans olan kişi. çok ciddiyim
  • Kimse yok mu bu arkadas GS lidir ben kefilim diyecek. Gereken sadece bu yahu. Baska hicbir yukumlulugu yok referans olmanin...
  • üyeliğim gerçekleşti...
  • usta nasıl üye yaptılar ben takip edemedim banada yardımcı olurmusunuz
  • T.C. Kimlik NO. verelim mi? Başvurular devam ediyor mu?
  • Verin arkadaşlar TC konusunda sıkıntı olmaz merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Verin arkadaşlar TC konusunda sıkıntı olmaz merak etmeyin.

Nasıl üye olunuyor anlatır mısınız?
  • TC no, telefon, kişisel bilgileri mail atın onlar geri dönüş yaparlar.
  • başvuru yaptım bende bakalım..
  • quote:

TC no, telefon, kişisel bilgileri mail atın onlar geri dönüş yaparlar.

Teşekkürler
  • Millet kendini parçalamış yav , üye olsanız nolur olmasanız nolur..Her yerde olduğu gibi mutalaka orada da seviyesiz yorum yapanlar vardır mutlaka..Yorumlarını beğenmediğiniz kişiler olacaktır illaki..Böyle üye olmak için resmen yalvarıyorsunuz elin adamlarına nasıl gururunuz el veriyor anlamıyorum..Klübü kene gibi sömüren adam gelecek bana zorluk çıkaracak ha..Beleş biletlerle maçlara giriyorlar , birde benim taraftarlığımı soracaklar..İnanın oraya üye olan birçok rakip takım taraftarı olmuştur..Öyle bir hava yaratmışsınız ki sanki oraya üye olan , onların arasına giren daha fazla(koyu) galatasaraylı oluyor..
  • İş başvurusu yapıyoruz mübarek cv de bırakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan35

Millet kendini parçalamış yav , üye olsanız nolur olmasanız nolur..Her yerde olduğu gibi mutalaka orada da seviyesiz yorum yapanlar vardır mutlaka..Yorumlarını beğenmediğiniz kişiler olacaktır illaki..Böyle üye olmak için resmen yalvarıyorsunuz elin adamlarına nasıl gururunuz el veriyor anlamıyorum..Klübü kene gibi sömüren adam gelecek bana zorluk çıkaracak ha..Beleş biletlerle maçlara giriyorlar , birde benim taraftarlığımı soracaklar..İnanın oraya üye olan birçok rakip takım taraftarı olmuştur..Öyle bir hava yaratmışsınız ki sanki oraya üye olan , onların arasına giren daha fazla(koyu) galatasaraylı oluyor..

Yalvaran yok şahsen ben yalvarmadım. Organizasyonlar konusunda daha önce bilgi sahibi olmak için üye oldum zaten aktif değilim 3-5 mesajım vardır. ultrAslan artık bedava bilet almıyor herkesin kendi kombinesi var.

• Merakla bekliyordum,tc konusu canımı sıktı,vazgeçtim.
  • eleştiriye ve muhalefete kapalı bir forum.. geçiniz.
  • Arkadasla bende uye olmak istiyorum bana yardımcı olacak bir arkadasımız warmı uye olmus bana yardım edecek acilll
  • quote:

"@ultrAslancom: ultrAslan Forum'a üye olmak isteyenler ozcan@ultrAslan.com mail adresiyle iletişime geçerek üyelik işlemlerini başlatabilir. #ultrAslanForum"

evet beyler , benle iletişime geçebilirsiniz pmleri kabul etmiyorum
  • benimde üyelik vardı 2 ay girmedim silmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8 Mile

benimde üyelik vardı 2 ay girmedim silmişler

s.a bana yardımcı olacak bir arkadas yokmu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.