Şimdi Ara

ultraslan Çarsiya ozendi..!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yekialem

okey lets go saldır cimbom gibi bişi yapacaklarına çalsınlar

off ya bu ne biçim bir tezahürattır böyle gülmekten gözümden yaş geldi
  • Jermaine nickini değiştirmişsin ama felsefeni değiştirmemişsin. Yine her Beşiktaş konusuna inceden inceden sızıyorsun.
  • Nerenin konusu farketmez. Nikle ne alakasi var onu da bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Yahu kasmayin laf sokacam die cok da tin. Takdir ediyorum zaten. Cok yaratici besteler var.

çok da tın nedir yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedi-Knight

quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

okey lets go saldır cimbom gibi bişi yapacaklarına çalsınlar

off ya bu ne biçim bir tezahürattır böyle gülmekten gözümden yaş geldi

uefa kupasinda atletiko macinda yaptiklari tezahurat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Nerenin konusu farketmez. Nikle ne alakasi var onu da bilmiyorum.

bugun liseler tatil miydi
  • İlk değil son da olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quicksand

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Afferin abisi al buda madalyaların

ultraslan Çarsiya ozendi..!!

Ultraslan'a herhalde bu madalyalar, aferin onlara gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: PASATURK

Jermaine nickini değiştirmişsin ama felsefeni değiştirmemişsin. Yine her Beşiktaş konusuna inceden inceden sızıyorsun.

gene yazmış buraya bir sürü mesaj eminim sinirlerinizi bozuyodur.ben engelledim sizde engellyin.kendisi her Bjk konusunda vardır ve kötülemek için elinden geleni yapar.
  • Arkadaşım çoğu rakip takım taraftarı en iyi taraftar grubunun çarşı olduğunu biliyor bunlardan biride benim ama şu yapmış olduğunda size yakışmıyor suan yapmış oldugunuz böbürlenmek bırak söylemene gerek yokki bizden çaldılar filan demene Tamam örnek alınıyorsunuz ama bunuda havalı bir şekilde açıklamaınıza gerek yok
  • Yani olabilir bunlar quicksandciğim yani sen de Gs'lı olsan sen de özenirdin,hoş görmek lazım
  • Yaratıcılık 0 olunca oluyor bunlar mazur görün galatasaraylıları.alın buda kanıtı:http://www.youtube.com/watch?v=cHBb3FV6PkM
  • ben bir beşiktaşlı olarak bu tür şeylere kızmam. sözünü değiştirirler yada aynı sözü söylerler falan önemli değil ama bazı takım taraflarları var hem çalıp hemde siz çaldınız diyorlar onlara sinir oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

Yani olabilir bunlar quicksandciğim yani sen de Gs'lı olsan sen de özenirdin,hoş görmek lazım

Allah korusun naptın hacı ya :S
  • Taklitlerinden sakınınız!
  • Çarşı çok masum zaten...

Sizinde var ua dan çaldklarınız iyi araştır...
  • işte her 2 takım da ligde sürününce ortaya böyle konular çıkıyo
  • surunmekle alakasi yok, besiktas taraftarinin besteleri, diger taraftarlarca, en iyi zamanlarinda da (her iki tarafin da) alinmis ve sozleri kendi takimlarina uygulanmistir..

Bunda kizacak bisey yok, ben duyunca gururlaniyorum, cunku bestelerimiz herkes tarafindan begeniliyor diye.. Alsinlar kendi takimlarina uyarlasinlar..

Ama en guldugum sey ise, her zamanki gibi ozgun olmaktan uzak rakip taraftarlarin, bizim bestelerimizi alip kufurlu besteler haline cevirip sacma sapan bagirmalari. Guzelim besteleri kufurlerine alet ediyolar..
  • Bjk milyon dolarlar harcadı 6 puan önmzde sadece..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.