Şimdi Ara

Ultranet Plus ta 100-150-200-300 gb paketler var artık :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultranet Plus ta 100-150-200-300 gb paketler var artık :)

en azından kotası dolanlar tekrar 16mbit e geçmek isterse bişekilde 150-200-300 gb lıklara geçebiliyor tabi ücret karşılığında. mesela o ay dolmazsa geçmezseniz ama dolarsa geçersiniz acil ihtiyacınız varsa. bence fena değil seçenek olması şimdilik. Online hizmetlerde açılmış ben 200 gb olana geçtim bu ay ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 13 Şubat 2017; 19:40:5 >

• Ücretler nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu biraz daha açar mısın, yani kota satın alma gibi bir imkan mı sunuldu.Örneğin 1 aylık +100 GB kota gibi.

Ayrıca ben böyle bir şey göremedim baktığımda online işlemlere, hangi menü veya linkte bulunuyor?
  • Türk Telekom'da var zaten böyle bir şey, taahhütlü tarifelerde de ücret karşılığında yükseltilebiliyor AKK. Türk Telekom'dayken yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 13 Şubat 2017; 20:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kron0S

Türk Telekom'da var zaten böyle bir şey, taahhütlü tarifelerde de ücret karşılığında yükseltilebiliyor AKK. Türk Telekom'dayken yapmıştım.

fiberde vardı ama ultranet adlsde yoktu sadece 50-75-100 vardı.

Şİmdi ise 150-200-300 de eklemişler ;)

online işlemlerde bende paket değiştirde çıkıyor ;)
  • fiyatlar vs nedir acaba böyle bir haberi veriyosunuz keşke fiyatlarıda yazsanız
  • bakmadim ama bakinca yazarim hocam :)

• ayrıca fiber ve hipernetde kota yükseltme nasıl oluyor? ben en fazla 200gb var diye biliyorum daha yükseği yok
  • bende online işlemlerde gözükmüyor hocam açıklar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

bakmadim ama bakinca yazarim hocam :)

ekran görüntüsü koyarmısın.
  • Ben niye göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

bakmadim ama bakinca yazarim hocam :)

Dostum rica etsem bakarmısın?
  • konu troll
  • Troll değil, tarifeler duyuruldu ve kısa sürede yayında kaldı ancak Rekabet Kurulu soruşturma başlatınca kaldırıldı. Yeni tarifelerin taahhütsüz fiyatlarına şuradan ulaşabilirsiniz.

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/isyerim-tarife-yeni-eklenen-paketler.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Troll değil, tarifeler duyuruldu ve kısa sürede yayında kaldı ancak Rekabet Kurulu soruşturma başlatınca kaldırıldı. Yeni tarifelerin taahhütsüz fiyatlarına şuradan ulaşabilirsiniz.
    https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/isyerim-tarife-yeni-eklenen-paketler.aspx

Bu kotalar uygun fiyatlı olursa adsl kullanıcılarının oldukça işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 16 Şubat 2017; 15:59:21 >

• Bireyselde fiyatlar ne olacak bakalım. Taahhütde şimdiki fiyat kota oranına göre olumlu yönde olsa keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

Bireyselde fiyatlar ne olacak bakalım. Taahhütde şimdiki fiyat kota oranına göre olumlu yönde olsa keşke..

iş yerim var bende ayrıca onda da var 300 gb lık şu an kullanıyorum ;)
  • Bence bu paketleri almak yerine direkt olarak kotasız 16 veya 32 mbitlik paketleri almka daha mantıklı farklı isslerden.
  • orasi oyle tabi ama tahhutlu olan ve gecemeyenler icin bi alternatif en azndan :)

• bende onlıne ıslemlerıme gırdım goremedım...en yuksek paket 100 mbps 200 akn var.kullandıgım paket.yenı yenı gelecek sanırım
    verılen lınkte işyerlerıne ozel sanırım..fıyatları yuksek bana uymaz..kullandıgıma 103,00 tl oduyorum 100 mbps 200 akn yalın hipernet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 17 Şubat 2017; 23:2:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.