Şimdi Ara

Ultralight yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep bir ultralight im olsun istemişimdir kit olarak yapacağım bir ultralight. Elime 1500tl para geçti parçaları yavaş yavaş almak istiyorum ebay de bağzı parçalar gördüm
    http://m.ebay.com/itm/132094118857
    Sanırım linkteki parça gövde oluyor. Diğer parçalar hakkında yardımcı olacak olursa iyi olur
    Onun dışında yasal mevzuat hakkında tam bilgim yok o konuda da yardımcı olabir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Coroic kullanıcısına yanıt
    Bu komuda internette güzel birkaç hikaye var. Ulralightını kendisi birleştirmiş fakat uçurma yetkisi alamamış şahısların hikayesi. Belki siz başarırsanız vecihi hürkuşun kemikleri bir nebze olsun daha az sızlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce niyetim kit olarak almaktı ama bulmadım o yüzden autocad öğrenmeye başladım daha bayağı başlardayım inşallah yaza kadar tam çalışır bi proje yaparım ve yapım aşamasına başlarım. İzin alamama konusunu okudum bi kaç yerden bayağı moralimi bozdu ama başladık bakalım en olmadı kaçak uçarım. Niye izin verilmiyor onu da anlamış değilim

• Coroic kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde havacılık kültürü yok. Gelişmemiş bir kurum. Kimse sizin uçağınıza bu yetkiyi verip allah korusun başınıza bişey geldiğinde biz yetki verdik demek istemiyor. Eminim araştırmışsınızdır amerikada bunları uçaktan bile saymıyorlar. Oyuncak muamelesi yapıyorlar. Kaçak uçurmak için bizdeki en büyük sıkıntı yerel havaalanları yok. Yani tek kişiye ait. Ha az bir paranız ve düz bir araziniz varsa kimse bu işten anlamadığı için niye uçuyosun demez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coroic

İlk önce niyetim kit olarak almaktı ama bulmadım o yüzden autocad öğrenmeye başladım daha bayağı başlardayım inşallah yaza kadar tam çalışır bi proje yaparım ve yapım aşamasına başlarım. İzin alamama konusunu okudum bi kaç yerden bayağı moralimi bozdu ama başladık bakalım en olmadı kaçak uçarım. Niye izin verilmiyor onu da anlamış değilim

Solidworks öğrenin size tavsiyem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.