Şimdi Ara

Ultrabook Bölüm Kuralları (Yeni Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1) Yeni bir konu açmadan önce forumun Arama bölümünü kullanınız. Açmayı düşündüğünüz konu daha önce başka bir üye tarafından açılmışsa yeni konu açmak yerine daha önce açılmış olan konudan devam ediniz.

2) Açacağınız konuların başlıkları konuyla ilgili ve anlaşılır olsun, gereksiz sözcük ve noktalama işareti kullanımından kaçının. Konu başlıklarında "Acil Yardım", "Lütfen Yardım", "Uzman Sorusu" gibi konuyla ilgisi olmayan söz grupları kullanmayınız.

3) Yardım isteyeceğiniz konularda sorunu açıkça belirtiniz.

4) Yeni bir cihaz satın alacaksanız ve bununla ilgili tavsiyeye ihtiyacınız varsa bu konuları Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü altına açmanız gerekmektedir.

5) Satmakta olduğunuz ürünleri Ultrabook bölümü altına değil İkinci El bölümü altına açmanız gerekmektedir.

6) Mesajlarınızın tamamını büyük harf kullanarak yazmaktan kaçının, sürekli olarak büyük harf kullanımı bağırmak anlamına gelmektedir.

7) Açtığınız bir konuya ilgi görmemesi ya da aşağıya düşmesi sebebiyle ısrarla gereksiz mesajlar yazıp (smile koymak, "up" ya da "güncel" gibi mesajlar yazmak...) üste taşımanız flood suçundan ceza almanıza sebep olacaktır.

8) Silinen ve kilitlenen konuları ısrarla tekrar açmak ceza alma sebebidir.

9) İllegal içerik paylaşımında ve isteğinde bulunmak ceza alma sebebidir.

Forum genel kurallarının ultrabook bölümünde de geçerli olduğunu önemle hatırlatırız.

Bölüm içerisinde herhangi bir sorununuz olursa
    butonunu kullanabilir ya da bölüm yöneticisine PM yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bölüm içerisindeki tüm kullanıcıların yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş olduğu var sayılır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.