Şimdi Ara

Ultra Street Fighter IV | PS4 Ana Konu | ÇIKTI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
3
Favori
8.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Ultra Street Fighter IV | PS4 Ana Konu | ÇIKTI!

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Kasım ayında PS4'e çıkması duyrulan Ultra street fighter IV bahar ayında piyasada olacak.Orjinal içerik içerisinde tüm kıyafetler, 5 yeni karakter,6 yeni mekan ve bugüne kadar yayınlanan DLC'ler olacak.Ve oyun Omerga mouyla beraber gelecek.Omega modunda karakterler öncekilerden çok farklı normal ve özel saldırılara sahip olacak ve bu mod normal dövüşlerden çok daha hızlı bir şekilde oynanacak. Eğlence amaçlı ve yapısal olarak dengesiz bir mod olduğundan rütbeli maçlarda bu mod kullanılamayacak.

Ultra Street Fighter IV oyuncuları aşağıdaki videodan Omega modu hakkında daha fazla bilgi edinebilirler:

Ben de ne zamandır PS4'e gelmesini bekliyordum inşallah katılım çok olursa turnuvaları buradan yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 29 Mayıs 2015; 23:34:10 >

• Hadi hayırlısı olsun :)
  • SFV'e kadar oyalar bizi
  • Mortal Kombat X ile beraber iyi gidecek USFIV
  • Süper haber ben SF5'ten başka SF geleceğini bilmiyordum. Meğerse SF4 geliyormuş. Şu an PS Now'da Street Fighter oynayan, Ps4 oyunlarına bile zaman ayırmayan biri olarak aşırı sevindim.

Ne zaman çıkacak oyun acaba?
  • tam cıkıs tarihi verilmedi nedense 2015 baharında cıkacak dendi bekliyoruz
  • Çıkış tarihi 26 Mayıs olarak açıklandı. Kaldı 12 gün
  • Almayı düşünen acaba kimler var şuan PC de oynuyorum oyuncu kıtlığı var. Zamanında PS3 de güzel maçlar dönüyordu alacaklar varsa bi endless battle çevirsek fena olmaz.
  • %100 alacağım da stick işini be yapacağız bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SF serisi sonuçta. Alınmaya değer dememe gerek var mı
  • Fiyat 25 dolar alınır bence.
  • Gelmesi iyi oldu xbox'da hayvanlar gibi oynadık ps4'te de arada 1-2 maç iyi gider
  • Ultra Street Fighter IV Launch Trailer | Exclusively on PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Mayıs 2015; 18:04:15 >
  • Ucuz olursa ben alırım, street fighter'ın yeri bir başka :)
  • tr store da 70 tlye filan gelirse de alırım 25 dolar aşağı yukarı bu fiyata geliyor,inş daha pahalı olmaz.
  • Gelmedi mi
  • spotçular utanmadan bu oyuna 180 tl koyar
  • kutulu çıkmıcak sanırım bu oyun tam emin değilim ama
  • Oyun kutulu çıkmıyor, sadece dijital.
  • Oyuna sadece 1 gün kaldı...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.