Şimdi Ara

.::ULTRA MUSIC FESTIVAL-MIAMI 2016::. (SETLER İLK MESAJDA) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
22
Favori
27.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O senin düşüncendir hocam tek bir türe takılı kalmaya gerek yok. Ruh halime göre Gesaffelstein da dinlerim DJ Snake de dinlerim Mark Knight, Hot Since 82 de.
  • SNAKE>ALL
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: B.J Blazkowicz

Wiwek'in jungleterror mixlerine bayılıyorum ya dediğin gibi hoplayıp zıplıyorum

Deep dinliyorum dedin bunu begeniyorum diyosun deep dinleyen adam bunu dinleyemez

Dinler hocam bence.Ben jungle sevmem ancak mümkün.Asıl problem şu anki dj snake performansına bayılanlarda :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnrealNerd

quote:

quote:

Deep dinliyorum dedin bunu begeniyorum diyosun deep dinleyen adam bunu dinleyemez

Dinler hocam bence.Ben jungle sevmem ancak mümkün.Asıl problem şu anki dj snake performansına bayılanlarda :S

DJ Snake'in Essential Mix'ine bir ara bakmanı öneririm. 2 buçuk senelik set fakat o kadar iyi ki hala arada açıp dinlerim.

• Bende asiri begenmedim snake i. Garrixi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OF OF OF OF OF OF AĞLATIYOR SNAKE
  • quote:

O senin düşüncendir hocam tek bir türe takılı kalmaya gerek yok. Ruh halime göre Gesaffelstein da dinlerim DJ Snake de dinlerim Mark Knight, Hot Since 82 de.

Kesinlikle hocam ben (dalga geçmiyorum) Orhan Gencebay da dinliyorum Dj Snake de dinliyorum bülent ersoy da dinliyorum sagopa kajmer de. Ruh haline göre dediğin gibi.
  • ALLAHHHHHHHHHHHHH SAHNE AĞLADI BEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • quote:

quote:

quote:

Abi bak cidden samimi yaziyorum.

Actim az once gene dinliyim diyorum. Adam tam yukseklere cikartiyor. Aha giricek simdi diyorum sacma sapan dan dun karman corman giris yapiyo. Ne ritim var ne muzik 50 tane tusa ayni anda basiyo sanki ben kimsenin burda harbiden muzik dinledigine inanmiyorum hande yenerin yabanci versiyonunu dinliyo millet. Bilenmeyen adamlari dinleyin de muzik nasil oluyor gorun bence bu nedir ya 5 dk dayanamadim adana merkez patliyor herkes ile ayni tarz bubtarzi da ne onu bile cozemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• OMG OMG OMG OMG OMG OMG

DELİ BİŞEY GELİYORRRRr
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

ALLAHHHHHHHHHHHHH SAHNE AĞLADI BEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Mecaz-ı Müsel dimi?

Yoksa sahne ağlamaz yanee

kafa gitti bu akşamki setlerden sonra
  • ALLAAAAAAAAAAAAH

TURN DOWN FOR WHATTTTTTTTTTT
  • Ya birde şu muameleyi Garrix'e yapıcaklar asıl ona ayar oluyorum.EDM'in katilidir benim gözümde.Martin Garrix ve DV&LM müziğine hiç saygım yok.Birde hardwellden iyi bilmem ne zırvalıyorlar.
  • cCc TURN DOWN FOR WHAT cCc
  • REİS NE YAPTIN YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • quote:

Ya birde şu muameleyi Garrix'e yapıcaklar asıl ona ayar oluyorum.EDM'in katilidir benim gözümde.Martin Garrix ve DV&LM müziğine hiç saygım yok.Birde hardwellden iyi bilmem ne zırvalıyorlar.

Aynı fikirdeyim hocam. Martin Garrix ve DvLm çok abartılıyorlar. DVLM şov da olsa sahnede bir şeyler sunuyor ama Martin balondur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Abi bak cidden samimi yaziyorum.

Actim az once gene dinliyim diyorum. Adam tam yukseklere cikartiyor. Aha giricek simdi diyorum sacma sapan dan dun karman corman giris yapiyo. Ne ritim var ne muzik 50 tane tusa ayni anda basiyo sanki ben kimsenin burda harbiden muzik dinledigine inanmiyorum hande yenerin yabanci versiyonunu dinliyo millet. Bilenmeyen adamlari dinleyin de muzik nasil oluyor gorun bence bu nedir ya 5 dk dayanamadim adana merkez patliyor herkes ile ayni tarz bubtarzi da ne onu bile cozemedim.

Eğer şu anki canlı yayın hakkında konuşuyorsan katılıyorum.Ama Armin'in ölüsüne bile laf ettirmem aman ha

• HELAL REYİS BEKLEDİĞİME DEĞDİ VALLA COŞTURRRRRRRRRR
  • potur kullanıcısına yanıt
    Seninle başta aynı fikirdeyiz sanmıştım da düşüncen yanlış. Bence popüler olandan nefret etme kafasındasın. Herkes hoşuna giden müziği dinleyebilir. Beğenmiyorsun diye bok atmaya da gerek yok yani.
  • GET LOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

GET LOW POTURRRRRRRR GET LOWWWWWW
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.