Şimdi Ara

[Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
22
Favori
64.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kar yağdığını görünce nallartın konuları geldi aklımada foruma gireyim dedim özlemişiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meteoroloji de Pazar akşamına kadar aralıksız kar gösteriyor. İnşallah o şekilde olur.

• hebeley H kullanıcısına yanıt

Çatılar ağaçlar baya tuttu hocam aralıksız yağıyor devam eder işallah

• Kağıthanede harika örtü oluştu. Sokağı veletler yedi bitirdi :) [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duren -- 16 Ocak 2021; 19:1:7 >

• ulen bu nallart a bir şeyler olmuş. Oğlum özüne dön yiğidim veremiyorsun gazı bu sene tad alamıyorum senden. Yahu geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi istanbul buza dönecek allah bizi korusun diye versene korkuyu kaosu be mübarek.

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

ulen bu nallart a bir şeyler olmuş. Oğlum özüne dön yiğidim veremiyorsun gazı bu sene tad alamıyorum senden. Yahu geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi istanbul buza dönecek allah bizi korusun diye versene korkuyu kaosu be mübarek.
    HER ŞEYİN BİR ALTIN ÇAĞI OLUR DOSTUM. YAŞ BÜYÜDÜKÇE, MEŞGULİYETLER ARTTIKÇA, ZORLUK SIKINTILAR UĞRAŞLAR ARTTIKÇA, HELE DE KOSUSTURMALAR VE GEÇİM GİBİ DERTLER ARTTIKÇA BAZI ŞEYLER ELBETTE TORPULENIYOR. ESKİLER, HATIRALAR. HER ZAMAN KALBIMIZDE.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ekalfwons kullanıcısına yanıt
    bursa osmangazi
  • Bu konu sabitlenmeli sayın adminler

• quote:

Orijinalden alıntı: nallart

HER ŞEYİN BİR ALTIN ÇAĞI OLUR DOSTUM. YAŞ BÜYÜDÜKÇE, MEŞGULİYETLER ARTTIKÇA, ZORLUK SIKINTILAR UĞRAŞLAR ARTTIKÇA, HELE DE KOSUSTURMALAR VE GEÇİM GİBİ DERTLER ARTTIKÇA BAZI ŞEYLER ELBETTE TORPULENIYOR. ESKİLER, HATIRALAR. HER ZAMAN KALBIMIZDE.

Alıntıları Göster

[Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. 

• Suan ugurmumcu felaket yagiyor sabaha kadar durmadan yagarsa rahat 25 35 cm arasi ortu olusur
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

Alıntıları Göster

Reis bu godzillanin beykozla bir derdi mi var hala sulu kar yağmur falan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00A01D70E

Reis bu godzillanin beykozla bir derdi mi var hala sulu kar yağmur falan :D

Alıntıları Göster
    O inadı 1 saate biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'ya gelecek mi bu kar yahu gelsin çünkü. 2 gün önce bi serpiştirdi kaldı öyle devamını bekliyoruz.

• az kaldı sabredin biraz gece kar fırtınası geliyor

• Kartal Uğur Mumcu/Yakacık tarafı an itibariyle şiddetli bir şekilde yağmaya başladı arabaların çatıların ve kaldırımların üstü kapanmaya başladı.
  • Beyoğlu/Kasımpaşa da her zamanki gibi efsane oldu kestane [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. 

• Kar yağışı beklentimin altında seyrediyor ancak buna da şükür. Konum Üsküdar

[Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perturbator -- 16 Ocak 2021; 19:43:17 >
  • İstanbul Sarıyer yağmur yağıyor. Efsane oldu kestane :(

• [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir.

ANLIK KARTAL UĞURMUMCU SABAHA KADAR EFSANE OLACAK [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. 

• [Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir.

istanbul için bu sistemin kestaneye dönüştüğünü bir gün önce twitter da hava durumu konusunda yetkin bir çok hesap söyledi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watcherb -- 16 Ocak 2021; 20:12:36 >

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.