Şimdi Ara

Ultra Hafif Ultra Hızlı; SteelSeries Aerox 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
10.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 14 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Steelseries_Türkiye (6 mesaj) incubus (2 mesaj) msy (2 mesaj) snowtger (2 mesaj) AnadoluEfes (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (2 mesaj) (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Ultra Hafif Ultra Hızlı; SteelSeries Aerox 3
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4081 Mesaj

Steelseries rival 600 kullanan birisi olarak soylemek istiyorum bir daha Steelseries mouse alırsam cümle alem beni öpsün

• Çavuş
    57 Mesaj

rival 300 var , tıklama swich arası boşluk fazla var, içini açtım , japonla 1 kat çıktım :D oda zamanla kayboldu , 2. katı çıktım :D dokunmamla ateş ediyor, bence halen iyi mouse yapamıyorsunuz

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

@Steelseries_Türkiye efendim bende rival 300S adlı ürününüz var. Bu ürünün kronik sorunlu olduğu sizler tarafından bilinmekte mi yoksa derdimi anlatan bir ton yazıyla mı yollamalıyım servise? Yetkili servisiniz neresi bir de, satıcıyla iletişimim kalmadı da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Çavuş
    70 Mesaj

Delikleri olması beni endişelendirdi. Kahve vb bir şey dökülebiliyor. El azıcıkta olsa ıslak olabiliyor bazen bu nedenle bir şüphe ile yaklaştım açıkcası

• Teğmen
    221 Mesaj
    Birkez rival serisi mouse aldım iki saat sonra iade ettim logitex g102 mouse bile çoğu rivalden iyi gereksiz pahalı ve kötü mouseları var
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    2986 Mesaj

Mouse 'a bakarken toplu iğne ucuyla temizleyeceğim zamanlar aklıma geliyi

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    66 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar,
    Ürünü aldığınız yer ile iletişime geçerek kolayca garantiye gönderebilirsiniz. :) Arıza notunu eklemelisiniz.

Sevgiler.
    |
    |
    HikenNoAcesu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    66 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar,

Ürünün, suya dayanıklılık ve toz ve benzeri şeyleri karşı koruma için AquaBarrier™ koruma sertifikası vardır. :)

Sevgiler.
    |
    |
    dijitaldunya1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    66 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar,
    Konu ile ilgili turkiye@steelseries.com adresine mail atar mısınız? Bu sorunu yaşayan tüm kullanıcılarımıza yedek yan panel gönderimi sağlamaktayız.

Sevgiler.
    |
    |
    Aranarth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj

Yapılan yorumlara ağlayayayım mı güleyim mi bilemedim, forumun seviyesinin nerden nereye geldiğini daha iyi anladım

|
    |
  • Er
    4 Mesaj

Steelseries almak pişmanlıktır. mouse pad sıkıntılı dedirtir ama asıl sıkıntılı olan kendisidir. arada anlık olarak farenin optiği gider gelir ama kaybeden oyuncu olur. çinde üretilmiş markası belli olmayan mouse kullanırım bu firmanınkini bir daha kullanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CatPeare -- 24 Nisan 2021; 18:7:52 >
  • Er
    4 Mesaj
    hediye yollarsan kabul ederim steelseries
    |
    |
  • Yüzbaşı
    318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Steelseries rival 600 kullanan birisi olarak soylemek istiyorum bir daha Steelseries mouse alırsam cümle alem beni öpsün

Neden hocam

• Yarbay
    4081 Mesaj

Yan kağuçuk bölgesin'den sıvı akıyordu yapışkanıymış sonra kauçuklar kaymaya ve düşmeye başladı sonra mouse kullanırken takılmalar başladı kalibrasyon ayarını internetten çok arayıp öğrendim onu hallettim derken şimdi'de çift tıklama sorunu baş göstermeye başladı derdi bitmedi bir türlü

|
    |
    lionessciri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    123 Mesaj

Her mouse da sıkıntı çıkabilir. Düzgün bir satıcı dan alırsanız da çabucak çözülür.
    |
    |
    CatPeare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    123 Mesaj
    Çift tıklama sorunu çözülmeli. Steelseries in aerox 3 ü altın kaplama olduğundan belki çift tıklamayı engeller. O da engelleyemezse prime engelleyebilir. çünkü onda da farklı bir switch mekanizması var.
    |
    |
  • Yarbay
    3066 Mesaj

Buyuk umutlarla aldim ve aslinda memnun kaldim Aerox 3 Wireless tan ama kizaklari hic iyi degil.

Ozellikle G502 hyperspeed ve Razor Viper Ultimate sonrasi bunu daha iyi anliyorsunuz.

Bu mouse un tek avantaji bana gore Bluetooth ile birlikte cok hafif bir mouse olmasi ; onun haricinde gercekten iyi degil.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.