Şimdi Ara

Ultimate Team Cup 5 (PS3) YENI!!! Toplam Odul = 225k - MACLAR BASLADI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
0
Favori
10.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coupe96

Benide ekleyin de bi deneyelim bakalim,heyecanli olur. Psn: coupe096

tamamdir hocam
  • Grupdan sonra tekrar grup olsaymış keşke elemeler çok belirleyici olmayabilir.

Beni de yazabilirsiniz yine de bu turnuvada da yer almak isterim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freak7

Grupdan sonra tekrar grup olsaymış keşke elemeler çok belirleyici olmayabilir.

dusunulebilir.

gruplardan cikan 8 kisi bir kucuk lig yapabilir ama oyle de final havasi kalmiyor :/

gruplardan cikan 8 kisiyi bir ligde toplasak herkes maclari yapsa ilk 4 yari final yapabilir fikirleri alirsak degistirebiliriz sistemi

Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

quote:

dusunulebilir.

gruplardan cikan 8 kisi bir kucuk lig yapabilir ama oyle de final havasi kalmiyor :/

gruplardan cikan 8 kisiyi bir ligde toplasak herkes maclari yapsa ilk 4 yari final yapabilir fikirleri alirsak degistirebiliriz sistemi

Tesekkurler

Bence şöyle olabilir eski şampiyonlar ligi sistemi 8 çeyrek finalist tekrar 2 grupta oynar ve ilk ikiler yarı final oynayabilir

• Beni de yazabilirsiniz

PSN : tmn23
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxfifazxx

quote:

Orijinalden alıntı: omsima

quote:

dusunulebilir.

Tesekkurler

Bence şöyle olabilir eski şampiyonlar ligi sistemi 8 çeyrek finalist tekrar 2 grupta oynar ve ilk ikiler yarı final oynayabilir

Aynen arkadaslar yorumunuzu belirtin lutfen ona gore yapalim herkesin eglendigi begendigi bir turnuva olsun

fifaz hocamizin dedigi gibi de olabilir yani

4 gruba ayrilicaz ilk basta kura ile sonra bu gruplarin ilk 2 leri ( 8 kisi ) 2 ayri gruba ayrilip mac yapip bu gruplarin bir ve ikincileri yari final oynayarak turnuva sonuclanir.

ya da suanki gibi

4 gruba ayrilicaz ilk basta kura ile sonra bu gruplarin ilk 2 leri ( 8 kisi ) ceyrek final ile devam edecekler

Bence Fifaz hocamin dedigi gibi daha guzel olur hem daha cok mac hem daha uzun heyecanli bir turnuva siz ne diyorsunuz?

• arkadaşlar ben bu turnuvaya katılamayacağım. herkese güzel bir turnuva dilerim. fifaz hocam ve çelikalp a neler oldu okuyamadaım forumu ama tanıdığım insanlar olduğu için hep yanınızdayım. olumsuz şeyleri boşverin. saygılar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babon

arkadaşlar ben bu turnuvaya katılamayacağım. herkese güzel bir turnuva dilerim. fifaz hocam ve çelikalp a neler oldu okuyamadaım forumu ama tanıdığım insanlar olduğu için hep yanınızdayım. olumsuz şeyleri boşverin. saygılar herkese.

Cevap attigin icin tesekkurler hocam :)
  • Beyler turnuvada hepinize basarilar dilerim.
  • ne alemdeyiz, kaç kişi olduk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

ne alemdeyiz, kaç kişi olduk ?

10 kisiyiz suanda heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: celikalp

Beyler turnuvada hepinize basarilar dilerim.

saol kardesim sanada basarilar
  • yazar mısın benide
  • beni de yazabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremocano

beni de yazabilirsin

keremocanonun bu turnuvaya girisi cok iyi oldu o varsa rekabetde var demekdir simdiden kendisine bol sans
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebabila

quote:

beni de yazabilirsin

keremocanonun bu turnuvaya girisi cok iyi oldu o varsa rekabetde var demekdir simdiden kendisine bol sans

sağol kardeş herkese bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

yazar mısın benide

ekledim hocam :)
  • quote:

beni de yazabilirsin

ekledim hocam tesekkurler :)
  • benim psn haki_Tr
  • benim de keremocano33 gerçi çoğu kişide eklidir ama yine de yanlış olmasın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.