Şimdi Ara

Ultimate Nutrion Protein Tozu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Ultimate Nutrion Protein Tozu
    ...................PİYASADA EN UCUZU 219TL OLAN ÜRÜNÜ 180 TLDEN SATIYORUM HALEN GELİP SAÇMA SAPAN FİYAT TEKLİF EDENLER VAR.........

...............İŞİNİZE GELMİYORSA GİDİN BAŞKA ÜRÜN ALIN, BU FİYAT SONDUR, PAZARLIK YAPMAK İSTEYENLER İÇİN ÜRÜN FİYATI 200 TL DİR........

SKT si 10/2018 olan "ULTIMATE Prostar Whey Protein 2390 gr ( 80 kullanımlık)" protein tozu hiç kullanılmamış olarak satılıktır.

Ankarada elden teslim tercihimdir.

Fiyatı pazarlıksız 180 TL'dir.

İlan Yoruma kapalıdır, pm den ulaşınız...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 180 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Siteden 200 Liraya Alıp Üstelik Taksit İmkanı Varken Neden 180 Verip Nakit Versin Millet Ahanda böyle Satmaya Uğraşırsın Yok Pazarlık Yapacaklara Fiyat 200 müş Bak Bak Yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hete

Siteden 200 Liraya Alıp Üstelik Taksit İmkanı Varken Neden 180 Verip Nakit Versin Millet Ahanda böyle Satmaya Uğraşırsın Yok Pazarlık Yapacaklara Fiyat 200 müş Bak Bak Yazık

Bana 200 tl'ye satan bir tane site linki verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hete

Siteden 200 Liraya Alıp Üstelik Taksit İmkanı Varken Neden 180 Verip Nakit Versin Millet Ahanda böyle Satmaya Uğraşırsın Yok Pazarlık Yapacaklara Fiyat 200 müş Bak Bak Yazık

Lafı söylemiş haberdar da etmeyince size geç cevap vermiş oldum...

ama dün ben sizi haberdar ederek üstteki mesajı yazdım, foruma girdiniz mesajı da okudunuz ama halen bir cevap yazmadınız...

sizden üstte lafını ettiğiniz 200 tl ye satış yapan bir adet site linki istiyorum....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.