Şimdi Ara

Ultima Online: Kingdom Reborn (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
37.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitenin hostu çok iyi tam performans çekiyor.
    1mb internetle sade downloada bırakırsanız 7-8 saate iner gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnuweb -- 16 Nisan 2008; 22:07:22 >
  • Türk serveri var mı kr olarak?
  • Türk serveri yok. Baya araştırdım ama rus serveri var sadece benim bildiğim.
  • Türk Server açılsa da bi oynasak. 1 yıldır UO oynamıyorum yeni görüntüleri görünce canım çekti.
  • o kadar indirdik dosyalar hasarlı allahım ya
  • Bende indirdim winzip li dosya açılmadı öle ki silemedim bile 2.5 GB dosyayı format çektim pc ye...
  • biraz önce indirdim bende.sorunsuz çekti.şimdi abbys deniyorum full patch yapıp giricem..ss leri gonderırım
  • Dosyalarda sorun yok ben çekip girmiştim.
  • millet oynayanlar bir bilgilendirseler nasıl bir oyundur ne değişik nesi iyi nesi kötü
  • uo tamamen bitmedi ama adam kalmamıs baksanıza 2 yıllık konu toplamda 2 sayfa yazı yazılmıs :(

cok üzücü cok eski uo oyuncusuyum vede canım uo oynamak istiyor deliler gibi ... dial uplada oynardık bu oyunu ahh :)

tanıtımını filan bile duymadım yeni serinin ... galba olmadı ??
  • Serinin tanıtımını duymaman ilginç

http://www.uoherald.com

http://www.uoherald.com/kingdomreborn adresinden 14 günlük bedava üyelik alabilirsin
  • herhalde o zamanlar dergilerde dikkkatimi cekmedi yada işlerden görmemiş olabilirim ...

foruma göre türk serweri yok galba dimi ? yoksa yanlısmı biliyorum ?
  • Maalesef Türk serveri yok.
  • YANİ YİNE NEBULA YA BAGLIYACAK KENDİMİZİ ...

ESKİLERE GİDİCEZ ....
  • HOohho Görüntülere bak bırakalı 3 sene olmuştu uoyu =)) cok uzun olduğundan yazı okuyamadım sadece goruntulere baktım acaba map değişik mi yne aynı mapte mı oynuorz . bide galiba yine runuo gibi özellikleri sadece fark görüntü sanırsam. bide ucretsiz serv yok galiba orjinal almak zorundayız dimi?
  • daha anca çektim oynadım
    çok güzel acayip başarılı.
    ama şunu farkettim at alıp koşuşturunca gözlerim aşırı derecede ağrıyor, adama odaklanmam gerekiyor ağrımaması için o da her zaman olacak şey değil. bunun haricinde çok beğendim.
  • "Bakalım iş yapan UO serveri var mı?" niyetiyle girdim konuya, neler gördü gözlerim ((: hemen çekmeye başladım, paylaşan arkadaşa sonsuz teşekkürler. Türk server'i yok onu anladık, 14 gün bedava deneyip, Rus server'ında devam edip, bir Türkün server açmasını bekleyeceğiz artık ((:
  • Oyun tek kelimeyle "tam da istediğimiz" gibi olmuş bence. Seslere dahi dokunulmamış. Ancak alışmak çok az bir zaman alacak. Bir de bu Rus rerver'i bu saatlerde ileri laglı oluyor, bir Türk serverının açılmasını dört gözle bekliyorum. Ultima oynamış, oynamamış herkese tavsiye ediyorum, saygılarımla.
  • türk serverları profesyonel sunucular yapmazsa zor oynarız bence grafikler insanı kendine çok çekiyor denemek lazım
  • arkadaşlar pcm bu oyunun gerensinimlerini hayli hayli karşılıyor fakat rus serverine bağlanınca felaket takılıyor.Böyle bi sorunu olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.