Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Ultıma Onlıne

56
Cevap
0
Favori
8.349
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1907 Mesaj
      04 Şubat 2006 10:33:38
      buradan kendine göre bi tanesini seçebilirsin.
      |
      |
      04 Şubat 2006 11:04:02
      BENDE AMENTESDEN İNDİRDİM YENİ BAŞLADIM BALIK TUTUYORUM BAŞKA DA BİŞEY YAPAMIYORUM HERKEZ Bİ SİTEDE BULUŞSA YA BİRBİRİMİZE DETEK OLALIM.
      |
      |
      04 Şubat 2006 14:33:33
      aplet sana katılıorum ya su oynadıgın serverin sitesini verde bende indiriim pls
      |
      |
      04 Şubat 2006 14:38:58
      bornotobewild burdakinlerden cognun sitesi acilmadi + acc alınmıo
      |
      |
      05 Şubat 2006 22:31:34
      ------------------------------->www.worldofuo.com<------------------------------
      HEM DOWNLOAD HEM SÜPER SERVER
      TAVSİYEMDİR!!!!
      |
      |
      07 Şubat 2006 13:05:13
      Bir kaç ay olmuş açılalı.Bende kasıyorum burda.Skiller çok çabuk artıyor.hemen başlayın.
      http://www.darksosoria.com/forum/portal.php
      Saygılar...
      |
      |
      07 Şubat 2006 23:02:55
      Yeni başlıyorum ama şimdi ne yapcam ? account aldım. ama giremiyorummm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delici -- 7 Şubat 2006 23:03:15 >
      |
      |
      11 Mesaj
      14 Şubat 2008 19:25:26
      ultımayı nereden indiriuoyuz
      |
      |

SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ
    • Binbaşı
      1124 Mesaj
      14 Şubat 2008 20:16:10
      Boyutu ne kadar bu oyunun :?
      |
      |
      14 Şubat 2008 21:53:34
      sanırsam kingdom reborn'un clienti 2.5 gb ama bende age of shadow var ama daha hiç oynamadım...
      |
      |
      14 Şubat 2008 23:50:04
      Çüşş.... 3 sene önceki konuyu hortlatmış adam.
      |
      |
      17 Şubat 2008 00:00:33
      ultiam için ayrı konu başlığı var, orada aradıklarınız bulabilrsiniz.

senede bir hortlatılan bi konu
      |
      |

..:: Ne Ekersen Onu Biçersin ::..

• Yarbay
      2938 Mesaj
      17 Şubat 2008 17:04:34
      bende dıyorum bu adamlar nasıl hesap yapıo 2000 de acıldı nebula e 8 sene olması lazım bunlar nıe 5 sene dıyıp duruyorlar tarıhlere bakmak hıc aklıma gelmedı :d bu arada vay be ultımada 8 seneyı gecmısız snn serverını ozledım :( scp yazmay bılmeyen gm lerı guard cagırmasını bılmeyen playerlerı demır set gıyıp 100 str yapıp kral olan playerlerı ozledım :( denız kenarında balık tutan adamın yere dusen balıklarını calan playerlerı ozledım grup halınde skıll kasan (box yapan ) playerlerı soyan hırsız playerlerı ozledım. adamı paralıe alıp altına para fıeld cektınten sonra etrafını energy fıeldle cevırıp ıcerıde deamon summon edıp ınvıs halde fantezı yapmayı ozledım ben ultıma oynamaya gıdıom :D
      |
      |
      17 Şubat 2008 17:58:27
      quote:

Orjinalden alıntı: Treth

bende dıyorum bu adamlar nasıl hesap yapıo 2000 de acıldı nebula e 8 sene olması lazım bunlar nıe 5 sene dıyıp duruyorlar tarıhlere bakmak hıc aklıma gelmedı :d bu arada vay be ultımada 8 seneyı gecmısız snn serverını ozledım :( scp yazmay bılmeyen gm lerı guard cagırmasını bılmeyen playerlerı demır set gıyıp 100 str yapıp kral olan playerlerı ozledım :( denız kenarında balık tutan adamın yere dusen balıklarını calan playerlerı ozledım grup halınde skıll kasan (box yapan ) playerlerı soyan hırsız playerlerı ozledım. adamı paralıe alıp altına para fıeld cektınten sonra etrafını energy fıeldle cevırıp ıcerıde deamon summon edıp ınvıs halde fantezı yapmayı ozledım ben ultıma oynamaya gıdıom :D

bende özledim , hadi gidelim.

bu özlemi giderecek adam gibi server , adam gibi serverı bulsan tekrar adam gibi player bulmak zor ya.

elimizde a katana ile pvp ye koşardık daha skiller gm olmamış, her gidi günler hey.
      |
      |

..:: Ne Ekersen Onu Biçersin ::..

• Yarbay
      2938 Mesaj
      17 Şubat 2008 18:52:13
      valla bız sphereye alısmısız o yuzden sen haklısın adam gıbı bır sphere server bulup oyle oynamamız gerekır ama bugunlerde server acan owner , admin ve developer lerın bı alıskanlıgı dıkkatımı cekıyor oyunu zorlastırmakla gusellestıgını sanıyrolar ıste bılırsın bırı balıktan para kazanır balık satısı engellenır bırı tınkerden para kazanır demır esyalrın erıtılmesı engellenır bs ıyı para kazandırır maden cıkıs ratelerı dusurulur fılan artık ole bir hale gelmıskı gercege yaklastırıcaz dıye nerdeyse buyuculere kosarken medı yaptırmayacaklar ( medıtasyon sakin kafa ıle yapılır ya at ustunde kosarken medıtasyonmu olurmus :D ) bug fıxlıcez dıye yapılan scp ler zaten ayrıca bır komıkler.
      |
      |
      17 Şubat 2008 18:58:23
      quote:

Orjinalden alıntı: Treth

valla bız sphereye alısmısız o yuzden sen haklısın adam gıbı bır sphere server bulup oyle oynamamız gerekır ama bugunlerde server acan owner , admin ve developer lerın bı alıskanlıgı dıkkatımı cekıyor oyunu zorlastırmakla gusellestıgını sanıyrolar ıste bılırsın bırı balıktan para kazanır balık satısı engellenır bırı tınkerden para kazanır demır esyalrın erıtılmesı engellenır bs ıyı para kazandırır maden cıkıs ratelerı dusurulur fılan artık ole bir hale gelmıskı gercege yaklastırıcaz dıye nerdeyse buyuculere kosarken medı yaptırmayacaklar ( medıtasyon sakin kafa ıle yapılır ya at ustunde kosarken medıtasyonmu olurmus :D ) bug fıxlıcez dıye yapılan scp ler zaten ayrıca bır komıkler.

+1... bazi seyler zorlastirilabilr fakat bzen suyunu cıkarıyolar isin.bende 7 seneden fasla sure oynamısımdır uo.ama uzun zamandır oynamıyordum.
      |
      |

• Binbaşı
      1630 Mesaj
      17 Şubat 2008 19:43:34
      her hangi scp fix client connector site template gibi sorunlarınız olursa beni bulun pm yoluyla

me name Draw Furious yani staff name Draw ..

Sylon- Smyrna -Sosaria -Hell's Temple-anatolia-strendoll ve aklıma gelmiyen serverlar daha var orlarda stafflıq yaptım

Strendoll ile Anatolia nın sahibi bendim. scplerim kendi şahsıma ait olup 0 bugda oynanan bi serverlardı parassal problemlerden kapadım.

Dediğim gibi 11 Seneliq bi emeğim var her türlü yardımcı olabilirim. Şuan Uo Oynamıyorum. 2 Hafta Önce Bıraktım Artıq Mu Online Oynuyorum.
      |
      |
haberler
SEO
Satılık Köpek
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,284
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.