Şimdi Ara

Ultıma Onlıne (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
8.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.gamers.gen.tr
  • yaw arkadaslar ben ultima indirdim.. fakat ao ya kayit yaptirirken rag code mu ne istiyor tam anlamadim yardimci olursaniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyardibi

ah nerde o eski nebula günleri outlookers günleri

Nephtia'da Outlookers guild'i falan vardi guild olarak cok iyi olduklarini soylenemez ama craft'ta fena degillerdi...rulzz Xsui Xladion ..
  • http://forum.paticik.com/view.php?id=30734

alın size butun serverlar bende yeni buldum
  • mayhem Uo'yu saymamislar
  • Arkadaşlar, Türkiye'deki en iyi server Olympus tur. (Çarşamba açılacak herkesi beklerim.)
  • tirabzonlu msn adresin varsa versene sana kat1l1yorum en iyisi Olympus beraber savasal1m
  • bana özelden at msn adresini
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigSty

quote:

Orjinalden alıntı: kyardibi

ah nerde o eski nebula günleri outlookers günleri

Nephtia'da Outlookers guild'i falan vardi guild olarak cok iyi olduklarini soylenemez ama craft'ta fena degillerdi...rulzz Xsui Xladion ..

yok nebuladaki outlookers gercekteniidiler özellikle dostluk
  • valla bilmem
  • Haydi UO cular AsPeNdOs Açıldı gelin süper bura açılalı henüz 1-2 ay oldu hat 2 olmadı da ben yinede öle deyim ordaki adlarım (tameci = Silvia / fencing = Jackal Carlos / SW =Predatory) gelin kapışak
  • ya abi ben bişey sorcam ben yaklaşık 2 yıldır ultima oynuyorum arcadea,uoturk,pagan gibi serverler oynadım hepsi kapandı ben yeni 2d serverları istiyorum ama bulamıyorum yardım edermisin şimdi ise amentes oynuyorum mailk adresim guraysoyarslan@hotmail.com bu adrese yazaresan sewinirim bide tavsiye edeceğin serverlar warsa linklerini yazıwer ok
  • olympus ismini değistirdi :www.revolutionuo.net , tr nin en iyi serverıdır eski sistem 2d dir. yani aos değildir ayrı yetten CAPTURE THE CİTY gibi hiç bir uo serverında olmayan bir sisteme sahiptir. serverın sponsoru yoktur yani sponsora baglı değildir bu yuzden kapanma olasılıgı yok gibidir. saygılarımla....
  • Ultima Online Mondain's Legacy indirmek için tıklayın. (Tüm Ultima paketlerini içerir ve tüm srverlere giriş yapabilrisiniz bu versiyonla).

Kısa süre önce açılmış ve fakat oyuncuya saygılı ve olgun Staffı ile kaliteli yapısının da etkisiyle hızla yükselen bir de server önereyim: Odyssey. Üyelik için web adresi: www.odyssey.gen.tr

İyi eğlenceler.
  • www.quenin.net host degişikliği nedeniyle cuma ve pazartesi gunu acılcaktır. Herkesi Beklerim...
    KESİNLİKLE CALINTI SCP FELAN YOKTUR BUYRUN GELİN GORUN OYNAYIN BEGENMESSENİZ NEDENİNİDE SOLEYİN.........!!!!!!!
  • :D 1 tane çalıntı Scp yoksa 20 milyon vercem :D
  • uo kral oyundur ya hala özlüyorum
  • ya bide calisan bi server verin yaw birinin linki acilmio birinikini client inmio offfff

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.