Şimdi Ara

Ultıma Onlıne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
8.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultıma onlıne bence stratejı ve rpg tarzı oyunların bır numaralısıdır!
    eger oyuna baslamak ısteyen bır arkadasımız varsa bana danısabılır bende yenı gırdım bu foruma yanı bu sıftah oluyor

• oldum olası bi mage olarak energy vortexlerden nefret ederim. fazla yakalsma An Ort atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sae_jox -- 4 Temmuz 2005, 12:51:56 >
  • Abi nerden indircem ben uo yu ben olympus oynuyom da uo olmadan çal1_m1yor bana bi yardim etsen
  • energy
    sen hangi serverdasın
  • Uzun zaman oldu ultima oynamayalı 5 yıl kadar . Umarım yine başlarım . Türkiye'de açık kalan server'lar hangisi bileniniz var mı ? . ( Kimler kaldı kimler gitti artık takipten bıktım )
  • bende necroydum. salıyodum revenantı milletin üstüne zuhaha bi kaçyılardı. ah ulan ah ne günlerdi onlar
  • yaa arkadaşlar bu ultima online age of shadows ultima onlineye ek paket mi yoksa bağımısız bi oyun mu?
  • bi deben bu ultima online yi nerden indiricem yok hiç biryerde?
  • Evet dedigin gibi bi numara bir oyundur ah nerde o eski nebula günleri outlookers günleri
  • yaw bende 5-6 yıl once nebulada oynuyordum.oss dalgasına bıraktık ıste.sımdı tekrar yuklemek ıstedım oyunu yukledım bır tane de turk serwer buldum.ordan clıentı de ındırdım.daha sonra clıent'ı masaustune kısayolunu yaptım fakat clıent e cıft tıkladıgımda hıcbırsey olmuyor bı ara mause nın kum saatı cıkıyor sonra tekrar eskı halıne gelıyor.nasıl yapabılırım lutfen yardım edın acil.
  • =) sende server mı bulamadın allah aşkına ayrıca dosyaları once gidip uo klasorune atcaksın ...
  • Doğru düzgün Türk Serverı kalmadı ki artık..
  • 5-6 Yıl önce nebula açık değildi
    Kimse duymasın .
  • www.asgard.gen.tr
  • 6 yıl once vardı ...
    7 yıl once de Fires Rewenge wardı ... scp konusunda kraldı !
    bide tabiki SANANE =) vardı
  • 2000 Ağustos'ta kuruldu . Daha 5.yılını doldurmadı ki bunun 6ayına beta aşaması dersen ( belki daha fazla ) daha 5'e var . Ama tahminimden hızlı geçmiş zaman . Daha sanane'de ki günlerimi dün gibi hatırlarım . Bugün o heyacanı veren öyle bir server olacak gözüm kapalı başlardım .
  • ya ben sananede oynardım eskiden, o nooldu, bi test server muhabbeti vardıda, o zmnlar bitürlü açılamamıştı asıl serverları... bide ultima 5 sene önceki halindemi hala? (hem grafik hem skiller fln filan) anılar depreşti :)
  • www.theabyss.ru dan 2d ultimayı indirebilirsiniz
  • bırıncısı:2000 yılında acıldıgına gore 5 sene olmus arkadasım.ıkıncısı ındırdıgım clıentı uo klasorune attım zaten baska nereye atabılırım kı.kidd ın dedıgı soyle kalabalık hadı kalabalıgı da gectım kalıtelı oyuncuların oldugu bır serwer kalmadı ya da ben bılmıyorum.12 yasında ki veletler bıle uo oynuyor artık anlamını manasını bılmeden.su asgard nasıl bır serwer realturk?
  • Birde bunu deneyin Sphere serverıwww.uokings.com ben burda oynuyorum gayet güzel bir server sürekli yenilikler yapılıyor staff iyi başka bildiğiniz iyi serverlar varsa yazarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.