Şimdi Ara

ULŞ.,PER.OKL.VE EĞT.MRK.EĞT.A.1'İNCİ ULŞ.ER EĞT.TB.K.LIĞI/GAZİEMİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
23.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Life Eternal

+ ben usta birliğinde tek ambulans şöförü olduğum için nöbette tutmadım. nöbetten düşürüldüm. çift ambulans şöförü olursa 2 saat sen tutarsın 2 saat diğer şöför. normal şöför olursan kitlerler adama nöbeti..

tamam anladım teşekkür ederim usta :)kısacası ambulans şöförlüğünü öneriyorsun :) bakalım kısmet ne diyeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaR GeLiRLi

quote:

+ ben usta birliğinde tek ambulans şöförü olduğum için nöbette tutmadım. nöbetten düşürüldüm. çift ambulans şöförü olursa 2 saat sen tutarsın 2 saat diğer şöför. normal şöför olursan kitlerler adama nöbeti..

tamam anladım teşekkür ederim usta :)kısacası ambulans şöförlüğünü öneriyorsun :) bakalım kısmet ne diyeyim :)

bu kan vs. dan korkarım diyenlerinde çoğu ankara / kıbrıs düştüler öyle hatırlıyorum.. ama yine içlerinde vardı doğuya düşen..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaR GeLiRLi

quote:

bu kan vs. dan korkarım diyenlerinde çoğu ankara / kıbrıs düştüler öyle hatırlıyorum.. ama yine içlerinde vardı doğuya düşen..

sans ama ambulans söförlüğü baska bişi gerektiriyor ya bide psikolojik etkisi var tabi kıbrıs düşerse sevinirim ben sahsen :) ankaradan nefret ediyorum nedense tüm üst rütbleliler orda elini alnına baglaman lazım

• bende buraya düştüm gidenler yardımcı olsun
  • ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB./İZMİR GAZİEMİR

hayırlısı olsun hakkımızda :)
  • baya düşen olmuş buraya.bildiğin dh oraya taşınmış.herkese hayırlı teskeler.Allah yardımcımız olsun

ULŞ.,PER.OKL.VE EĞT.MRK.EĞT.A.1'İNCİ ULŞ.ER EĞT.TB.K.LIĞI/GAZİEMİR
  • Selam arkadaşlar önümüzdeki ay bende Ankaradan katılıyorum buraya şimdiden merhaba diyim devrelerime.
  • ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB./İZMİR GAZİEMİR

(SÜR-107) MER-MAN ARÇ.SÜR.ER

KATILACAĞI TARİH : 07.11.2014

DH ailesinden arkadaşlar görmek harika..

İletişim adresimiz :)
    https://www.facebook.com/latifkirgiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewell -- 14 Ekim 2014; 16:33:00 >
  • ULŞ.PER.OKL.VE EĞT.MRK.EĞT.A.1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB./İZMİR GAZİEMİR
    TESLİM: 05.11.2014
    MUV. ÖZELLİĞİ : (ULŞ-001) ULŞ.OTO.MNG.K.ÇVŞ.
    BURSA/İZNİK
  • gaziemir guzeldir havalimani cok yakin ben 5.bolukte yapdim rdm bolugu acemilik onemli degil onemli olan usta birli 5.bolukde arac yok ama diger yerlere gore rahat ben oradan ankara ya dusdum su anda ankara da yapmaktayim gelneyin buraya buz gibi hava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya ulaşmak isteyen arkadaşlar eğer uçakla gelecekse havalanından çıktıktan sonra izbana binsin gaziemir durağında insin zaten ulaştırma okulu diye yazıyor oradan gidebilir. Otobüsle gelen arkadaşlarda yine bir şekilde izbana binersen bu yolu kullanabilir. Yada servise binip gaziemire gelirlerse çok kolay bir biçimde buraya ulaşırlar.
  • Arkadaşlar izmirde ikamet ediyorum. Acemiliğim yine izmire çıktı :) sizce buraka kalır mıyım yoksa başka bir yere gider miyim?

ayrıca burada bana ne yaptıracaklar kamyon şoförü mü olacağım?

ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB./İZMİR GAZİEMİR

(SÜR-107) MER-MAN ARÇ.SÜR.ER

KATILACAĞI TARİH : 04/02/2015
  • Kocaeli'de ikamet ediyorum.Acemi eğitim birliğim

MER-MAN ARÇ.SÜR.ER

Bu konuya daha önce yorum yapmıs üyeler,üstünde konuştuğumuz acemi birliği hakkında bilgi verebilir mi?
    Çoğu üye yazdıkları cevapların tarihlerine göre gidip gelmiş olmalı ?
  • benim'de

TNK. TAŞ. SÜR.ER

tank sürüücü er hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.

08.08.15 teslim..
  • ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞT.A.K.LIĞI 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB (SÜR-154) SÜRÜCÜ (TNK.TAŞ.)./İZMİR GAZİEMİR.

TNK TAŞ anlamını bılen varmı iyi hortlattım bu arada :)
  • OuzTR O kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajda yazmış zaten. Tank sürücüsü diye. TAŞ da taşıttır.

• Bende buraya düştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Bir önceki mesajda yazmış zaten. Tank sürücüsü diye. TAŞ da taşıttır.

ULAŞTIRMADA TANK IN NE ISI VAR TANKER FALANDIR O BAZISINDA MER-MAN YAZIYOR MERCEDES MAN KAMYON MU ODA ACABA
    Tanker/tank hava taşıtı değil ki pilot kullansın. Mer-man da dediğin gibi.

Kışla içinde 2 tane eski tank var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.