Şimdi Ara

ülkeyi yönetseniz siz bu durumda ne yapardınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu durumda ben sınırları kapatır sokaga cıkma yasagı ilan ederdim fransada patlama olunca ordu sokaklara inmişti en seçkin timler oradaydı (siyaset yapmıyoruz konuyu kapatmayın.)

• istifa ederdim belli ki benim beceriksizliğim
  • Hangi durumda 7 ayda sayısız patlamanın olduğu 600 ün üzerinde şehit verdiğimiz durum mu ?

Yoksa sadece 4-5 kişinin öldüğü bugünkü çerez patlama mı ? ( !!! )
  • Ohal ilan edip ayn el arabtaki emperyalist artıklarını ortadan kaldırırdım. Şu durumda gerekirse düşmanımız Esadla bile anlaşmamız gerek. Bazı şeyler için çok geç kalındı, çok büyük yanlışlar yapıldı.
  • İstifa ederdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soykırım yapardım adolf hitler gibi hepsini sabun ederdim .
  • Ohal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kınardım.
  • Askeri sokaga indirirdim.Istifa demek ulkenin gucsuzlugunu ve basiretsizligini gostermektir.
    Bu son gunlerde Fransa'ya Italya'ya gidenler gormustur.Fransa da Paris'e 100 km otede ki havaalaninda bile askerler agir makinali silahlarla nobet tutuyorlar halen.Eyfel'in cevresinde,Louvre civarinda'Zafer Takinin orda yine ayni sekilde agir makineli silahlar ve zirhli araclar ile nobet tutuluyor.Italya Roma'da termini civarinda veya meydanlarda ayni durum var.

• Bütün sol örgüt mensuplarını asarım.
    Diğer taraftan şii vahhabi destekçilerini sınır dışı ederim.

• Hükümet ve cb terörist destekcisi başkan olmadan veya halk ayaklanıp bunları lagıma akıtmadan durulmayacak cok kan akıcak ama anca bagırsaklar bu şekilde temizlenicek yeni türkiye değil uyanış gerekiyor türk milletine
  • Tankları sokaklara indiririm. Orduyu doğuya yığıp elimizden gitmek üzere olan topraklarımızı geri alırım. Suriyelileri toplatıp kamplara yerleştiririm.

• metro çıkışları metorobüs çıkışları ve girişlerine özel güvenlik önlemi alıp giren çıkan her kişiyi aratırım..tank indirip asker çıkarmayla olmaz bu işler...aratırım kimin desteğiyle yapılmış bu hangi ülkenin hangi örgütün...giderim o ülke veya örgütütte bende bomba patlatırım..bizim elimiz armut mu topluyo akıllı durun mesajı vermek için...doğuda ise sivil halka uyarımı yapar sokaga cıkma yasagımı ılan eder çıkanıda indirririm durumları kötü olanları gerekirse sürerim taş üstünde taş bırakmam orda dümdüz ederim orayı..pydnın ılerlememsı ıcınde oso ve turkmenlere destek verırım gerekırse ajanlarımı askerımı yollarım sılah gonderırım el altından..bu saatten sonra el ayak çekip politikanı değiştiremezsin ya hepsini tüm askeri gücünle indircen yada ülke diye bişe kalmıcak... nett..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masa70 -- 19 Mart 2016; 17:47:56 >
  • masa70 M kullanıcısına yanıt
    abd nin kuklası öso da pkk ile anlaşmış görünüyor zaten vereceği kadar verdiler destek onlara
  •  ülkeyi yönetseniz siz bu durumda ne yapardınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: FalconPlot

abd nin kuklası öso da pkk ile anlaşmış görünüyor zaten vereceği kadar verdiler destek onlara

Doğrudur hocam ben sadece haberlerden duyduguma göre yazdım ..savaşacak parasız adam mı yok vala parayla adam kendi ailesini bile bombalar piskopat çok .

• quote:

Orijinalden alıntı: jack sparow123

bu durumda ben sınırları kapatır sokaga cıkma yasagı ilan ederdim fransada patlama olunca ordu sokaklara inmişti en seçkin timler oradaydı (siyaset yapmıyoruz konuyu kapatmayın.)

ordu sokaklara iner demişsin de 2.5 milyon nüfusluk pariste bu kolay 17 milyonluk istanbulda nasıl yapcaksın .
  • Bütün arapları teröristleri öldürürdüm. Ne geldiyse Türkiye Cumhuriyet'inin başına onlar yüzünden geldi. Sempatizanları da öldürürdüm.
  • Sınırları kapatıp ohal-sıkı yönetim ilan ederdim ve bir bölge oluşturup tuttuğum mülteciyi oraya koyar giriş çıkışı çok sıkı tutardim.

• Tüm akplileri ıssız bir adaya yollardım. Kendi gibilerle mutlu mesut başkan olurdu tayib.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.