Şimdi Ara

Ülkeyi yönetirseniz ne yapardınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ülkeyi yönetirseniz ne yapardınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    197 Mesaj
    Herkes başbakan, cumurbaşknaı vs. olsa ne yapacağını yazsın. Ülkenin durumu ne hale gelecek bakalım. Benim inancım iyi yönde olması.
    İlk ben başlıyorum;
    1. Tüm para birimini değiştirir, özel bir blockchain teknolojisi kurarım. (bu o kadar özel ki çinliler sistemde kazı yapamaz)
    2. Tüm patent ücretlerini kaldırırım. Fikir üretene kasadan para veririm.
    3. Devlet yönetiminde bir teknoloji merkezi kurarım. Öncelikli olarak güneş paneli vs. ürettirir, yarıiletken sektöründe kendi bilgisayar bileşenlerimizi yaptırırım.
    4. Olarak ürettiğimiz blockchain teknolojisinin çok ufak bir kısmını kazı yapılmak üzere diğer milletlere açarım.
    5 olarak yönetimde daha fazla halkın gücünü ortaya koymak üzere dh gibi bir forum kurar, içinde üretilen fikirler için oylama sistemi vs. geliştiririm.
    6. olarak doğayı katleden çoğu şeyi yasaklarım. devlet teknoloji merkezinde üretilen elektirikli arabaları sisteme veririm.
    7 olarak bizi tehdit etmeyen savaşlara karışmam

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    1- etnik azınlıklar susturulacak gerekirse soykırım dahi yapılır .

2-ülkede Türkçülük aşılanıcak öze dönüş sağlanıcak .

3- Bizi birbirimize düşürmelerine izin vermeyeceğiz tarihler boyu devletlerimiz hep içerden yıkıldı.

4- Dünya ile ilişkilerimi düzenlerdim mesela ABD ile hak ettiği şekilde davranırdım .

5- Natodan çıkardım .

6- Irkımızın devamı için herkesin en az 3 çocuk yapmasını sağlardım .

7 - Yeniden dezanformasyon başlatırdım .
    |
    |
    |
    |
    Ortadoğuya asla burnumu sokmam...

ilk yapılması gereken şey,çünkü ortadoğu ülkeleri ile komşuyuz ve burnumuzu sokunca pisliğe bizde batıyoruz.

Her yere apartman ev dikilmesini yasaklarım ve belli bir plan ve mimari ile yapılmasını sağlarım...

İlk yapacağım şeyler bunlar olru
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.