Şimdi Ara

Ülkeyi yönetirseniz ne yapardınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes başbakan, cumurbaşknaı vs. olsa ne yapacağını yazsın. Ülkenin durumu ne hale gelecek bakalım. Benim inancım iyi yönde olması.
    İlk ben başlıyorum;
    1. Tüm para birimini değiştirir, özel bir blockchain teknolojisi kurarım. (bu o kadar özel ki çinliler sistemde kazı yapamaz)
    2. Tüm patent ücretlerini kaldırırım. Fikir üretene kasadan para veririm.
    3. Devlet yönetiminde bir teknoloji merkezi kurarım. Öncelikli olarak güneş paneli vs. ürettirir, yarıiletken sektöründe kendi bilgisayar bileşenlerimizi yaptırırım.
    4. Olarak ürettiğimiz blockchain teknolojisinin çok ufak bir kısmını kazı yapılmak üzere diğer milletlere açarım.
    5 olarak yönetimde daha fazla halkın gücünü ortaya koymak üzere dh gibi bir forum kurar, içinde üretilen fikirler için oylama sistemi vs. geliştiririm.
    6. olarak doğayı katleden çoğu şeyi yasaklarım. devlet teknoloji merkezinde üretilen elektirikli arabaları sisteme veririm.
    7 olarak bizi tehdit etmeyen savaşlara karışmam

• 1- etnik azınlıklar susturulacak gerekirse soykırım dahi yapılır .

2-ülkede Türkçülük aşılanıcak öze dönüş sağlanıcak .

3- Bizi birbirimize düşürmelerine izin vermeyeceğiz tarihler boyu devletlerimiz hep içerden yıkıldı.

4- Dünya ile ilişkilerimi düzenlerdim mesela ABD ile hak ettiği şekilde davranırdım .

5- Natodan çıkardım .

6- Irkımızın devamı için herkesin en az 3 çocuk yapmasını sağlardım .

7 - Yeniden dezanformasyon başlatırdım .
  • O kadar çok şey var ki yazmaya kalksam 1 saat alır.
  • Ortadoğuya asla burnumu sokmam...

ilk yapılması gereken şey,çünkü ortadoğu ülkeleri ile komşuyuz ve burnumuzu sokunca pisliğe bizde batıyoruz.

Her yere apartman ev dikilmesini yasaklarım ve belli bir plan ve mimari ile yapılmasını sağlarım...

İlk yapacağım şeyler bunlar olru
  • Bu ülkenin en önemli sorunu eğitim sistemi.Buraya yoğunlaşırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.