Şimdi Ara

Ülkeyi siz bu duruma getirdiniz !... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
40.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
313 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulaşıma 50 kuruş zam yapıldı yine (Tekirdağ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 12 Ekim 2018; 8:10:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-5 mesajlı troll kaynıyor konu gene.

Kaç defa söyledik şu bölüme 100-200 mesajı olmayan giremesin diye, ama yönetimin işine geliyor. Ne kadar çok hit o kadar para.
  • Meksika kolombiya iran ne ise türkiye de o dur. Hiçbir zaman da huzurlu mutlu bir yer olamayacak hatta bunlar iyi günlerimiz diye düşünüyorum. Ben ümidi kestim zaten burada yaşlanıp öleceğiz herşey anlamsız...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ERG81 E kullanıcısına yanıt
    aslında çok şanslı bir ülkeyiz. taraflı tarafsız her toplumun takdirini kazanmış bir atamız var. Atatürk yıllar öncesinden her ihtimali görmüş ve tedbirlerini anlatmış. çok şükür benim de inancım tamdır.
    bir insanı yada fikirlerini dinlerken önceliğim asla dini yada inancı olamaz. o Allah ile kulu arasındadır. bizim için önemli olan söyledikleridir. bugüne kadar Fatih Portakal'ın söyledikleri hakkında hiç bir şüphem olmadı. benim fikirlerimi çok iyi bir şekilde yansıtıyor. bu haberler Reis ve topluluğunun hoşuna gitmediği ve haberin doğruluğunu bildikleri için kişi üzerinden algı operasyonu yapıyorlar.
    Eğer bir insanın söylediklerini yalanlayamıyorsan, başka yollardan karalamaya çabalarsın.
    günümüz de insanların en büyük hatası bu.
    inancı tam, Kuran okuyor diye kimsenin hatalarını görmezden gelemeyiz. bu ülke hepimizin, vatanımıza bayrağımıza sahip çıkmamız gerekiyor. sadece dini kullanarak halkın oylarını almak marifet değildir. ülkemizin kalkınması için, büyümesi için hiç bir şey yapılmıyor. aksine dibe çekmeye çalışılıyor. at gözlüğü ile bakan halkımız da bunları göremiyor.

• flap-jack kullanıcısına yanıt
    En güzeli gılışdar ülkenin başına gelsin hesap uzmanı olduğundan ekonomik krizi bertaraf eder.

• kartal172 kullanıcısına yanıt
    zam değildir o, güncelleme. ülke yöneticileri tarafından zam kelimesi kullanımdan kaldırıldı.
    daha makul bir kelime ile ifade ediliyor.
    vah halimize. son 3-4 ayda her şeyin fiyatı ikiye üçe katladı.
  • Ülkeyi bu duruma getirdiler işte, önüne gelen saraya meclise bakanlığa vs... Giriyor.

Birileri konuşur birileri götürür...

Ülkeyi siz bu duruma getirdiniz !...

http://m.internethaber.com/dilipak-cok-bozuldu-atanan-76-isme-bakin-likayatlari-yok-mu-1909917h.htm

• Hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. O gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! Yok öyle “torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz” falan.Her şey yeni başlıyor. Bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!

• Muhalif gençlik kolları çok iyi çalışıyor maşallah yine destan üstüne destan yazmışlar.

• Drago kullanıcısına yanıt
    Kime dayanarak bu uslupte bulunuyorsun kim kime ne sebeple hesap verecekmiş aklını başına al tehdit vari söylemlerde bulunma.

• N*?*N N kullanıcısına yanıt
    A Haber izleyen vatan hainidir. Ülke elden gitti mahvolduk geleceğimiz tehlikede , burası muz cumhuriyeti olmuş, güvenilir değil ah reis ahh mahvettin bizi aç kaldık afrikadan beter olduk terkedecegim bu diyarları artık ülkeyi siz bu duruma getirdiniz hepinizden hesap soracagiz

• Merkur M kullanıcısına yanıt
    Bunlar hep akp nin oyunu gençler.

• Ülkeyi siz bu duruma getirdiniz !...

https://odatv.com/bizi-zor-duruma-sokan-benim-de-oy-verdigim...-12101807.html

quote:

Fırıncı ise isyan ediyor. Etrafta ruhsatsız işletmelerin olduğunu, defalarca başvurmasına rağmen bir işlem yapılmadığını belirten esnaf, zabıtalara "Önce gidin onlara işlem yapın" dedi.

Fırıncının isyanı şu ifadelerle sürdü:

"Zor durumdayız. Zor duruma bizi sokan da senin, benim de oy verdiğim devlettir. Benim de oy verdiğim yetkililerdir. Devletin memuru önce yasa dışı iş yapan adamı engelleyecek."

• Ben şahsen sorumlu olarak iktidarı görmüyorum.Sorumlu milletin kendisidir.Yaşanılan herşey ortada fakat hala daha büyük bir destek varsa kim sorumlu?Ülkede hiçbirşey gizli saklı değil.Liyakatsizlik,pahalılık,adam kayırma,yandaşlık,usulsüzlük, israf,lüks harcamalar herşey ortada.Hepimiz bunları görüyoruz,yaşıyoruz ve şahit oluyoruz.Bu insanlar bunları gizli saklı yapmıyor ki bilakis millet destek veriyor...Eğer ki ''Adamlar çalıyor fakat yol yapıyor'' deniliyorsa kim suçlu?Kim sorumlu?

90 yıllık dönemde bu ülkede yapılan bütün fabrikalar yok pahasına satıldı.Şimdi bazı arkadaşlar sadece Atatürk dönemi olarak algılayabilir fakat hayır.Bu ülkede 90 senede ne yapıldıysa satıldı.En sonda Şeker Fabrikaları satıldı.Buna rağmen eğer bu kitle çıkıp ''Biz 90 senede sadece bayrak ipi ürettik ve heykel diktik'' diyorlarsa sorumlu kim?Satılanı görüyor,satılan kurumları ve fabrikaları görüyor fakat hala daha 90 seneyi bir kalemde silip atarak ''Bu zamana kadar hiçbirşey yapmadık'' diyebiliyorlarsa sorumlu kim?

2001'de Kriz olduğunda yazar kasa fırlatan esnaf ''O dönem kriz vardı.Bu dönemde dış güçlerin oyunu bunlar'' diyorsa sorumlu kimlerdir?2001 yılında ki hükümet senin hükümetin değil miydi?2001'de ki başbakan senin başbakan değil miydi?2001'de ki devlet senin devletin değil miydi?Neden o zaman hükümetine,başbakanına,devletine sahip çıkmayıp yazar kasa fırlatıyordun?Hesap soruyordun ''Bu ekonominin hali nedir başbakan'' diye.Ne oldu ne değişti?O zamanlar dış güçler yok muydu?PKK yok muydu?FETÖ tehditi yok muydu?

Gerçi bu sadece bu döneme has birşey de değil...Eminim ki bunlar değil a partisi,b partisi,c partisi iktidar olsaydı onlarda aynı şekilde davranacaktı.Çünkü buna izin veren bizleriz...Normalde devlet millet için vardır fakat bu ülkede her zaman millet devlet için var olmuştur.Herkes kendi partisini takım tutar gibi desteklerse olacağı da budur.Biz önce millet olarak bilinçlenmeliyiz ki refah dolu bir hayatımız olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Sıkılmıyor musunuz?

Şu bölüme ne zaman girsem bir isyan konusu aynı üyeler bıkmadan usanmadan aynı konunun frklı anlatımlarına dair konu açıyorlar.

Bıkmıyor musunuz? Hayret ediyorum.
    Biktigimiz tek şey var pahalılık. Senin yönetimin hergun ayrı bir komedi programı açıklarsa konu da açılır. Zoruna gittiği belli okumaaaa

• Sarığı takan muhafazakar kesimi, kasketi takan işçiyi memuru düdüklemenin derdinde. Birinin diğerinden farkı yok. Boş işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitalunix -- 12 Ekim 2018; 15:50:3 >
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    Neyi komediymis aciklada bizde gülelim muhalif ayağına fırsattan istifade her yapılan cozum odaklı programlara yok komedi, yok herşey pahalı ayaği yapacağınıza çözüm odaklı konuşunda bizde birşey biliyor'da yapıcı eleştiri yapıyor haklılık payı verelim. Daha dün açıklanmışlar programi gelmiş komedi diyor. sizde sabır diye bir kavram yokmudur program açıklandı enflasyon dip yaptı dolar düştü halimi olacak bekliyordunuz? ancak laf salatası başka birşey değil sizin yaptığınız

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK SeA StorM 61

Neyi komediymis aciklada bizde gülelim muhalif ayağına fırsattan istifade her yapılan cozum odaklı programlara yok komedi, yok herşey pahalı ayaği yapacağınıza çözüm odaklı konuşunda bizde birşey biliyor'da yapıcı eleştiri yapıyor haklılık payı verelim. Daha dün açıklanmışlar programi gelmiş komedi diyor. sizde sabır diye bir kavram yokmudur program açıklandı enflasyon dip yaptı dolar düştü halimi olacak bekliyordunuz? ancak laf salatası başka birşey değil sizin yaptığınız
    Neyi komedi bak açıklıyorum eğer haksizsam soyle ama sacmalamadan tamam mı ?

%10 indirim yapılacakmış tamam sıkıntı yok güzel.

1- Olduk olmadık herkes her ürün zaten en az %30 artmış son günlerde buna hiçbir önlem alınmadı.

2- Bu sözde %10 başladı bu uygulamaya katılan firmaların %90 ı aynı günün sabahı ürünlerinin çoğuna en az %10 zam yaptı. E nasıl indirim bu şimdi. Siz sanıyorsunuz ki o listede adı geçen firmalar insafa geldi alakası yok fiyatlarda değişen birşey yok çünkü denetim yok anladın mı kardeşim. Hiçbir çalışma yapmadan altyapı oluşturmadan bu şekilde özel sektörden birşey bekleyemezsin.

Git biraz dışarıda dolaş çalışanlar etiket değiştirmekten yoruldu ne enflasyonla mücadelesi.

• Alış veriş merkezinde çalışıyorum. Avm ye giriş sayıları tutuluyor giriş sayılar yüksek lakin mağazalar bomboş mağazaların cirosu düşük.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.