Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
230
Cevap
0
Favori
28.948
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      807 Mesaj
      15 Mayıs 2019 16:48:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Bimdeki ürünler kötünün kötüsü gelir düzeyi en düşük kesime hitap ediyo ve bu ülkede herkesin gelir düzeyi düşük değil
      Gelir seviyesiyle ne alakası var her kesimden insan alışveriş yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      15 Mayıs 2019 16:48:36
      Bim ucuz falan değil bu arada.Antalya’nın en zengin ve lüks semti Uncalı’da Bim mağazası hep dolu oluyor.Semtte eski ev yok ve tüm evler konak şeklinde.Migros daha uygun bence

|
      |
      15 Mayıs 2019 17:29:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Çakma markasız ürünler yok birde pahalı olacaktı.Çakma dandik ürünün orijinal üründen pahalı olduğu nerede görülür.
      Şok A101 en azindan marka satiyor bim komple çöp.
      Geçen sütaş beyaz peynir yedim cıvık cıvık hiç tadı yoktu
      Bimin süzme peyniri 5 basar
      Markaya takılma

|
      |
      15 Mayıs 2019 17:34:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Bizim yukarı semtte full rezidansların bulunduğu caddede CarrefourSa, hemen arkasında başka bir rezidans onun alt kısmı da Bim. Gözlerimle görmesem inanmam CarrefourSa sinek avlıyorken o lüks araçların paso Bim'in önünde durup poşetleri dolduran yoğunluğu görünce aklımı oynatacaktım. Çelişkilerle yaşayan çok acayip bir milletiz yeminle. Hayat felsefemiz mi yok yoksa tutumluluk yapmaya çalışırken saçmalıyor muyuz bilmiyorum ki arkadaş... Mercedes Amg ile Bim'e alışverişe gelmek nedir...
      O arabayı nasıl alıyor sanıyorsun
      Bimden ekonomi yapa yapa

15 Mayıs 2019 17:41:41
      Yapma kardeşim yav, BİM ya da CİM ne fark eder hepsi bizi soyup soğana çeviriyor. Bir liralık bir ürün için giriyorsun 100 liralık ürün alıp çıkıyorsun. Ha şu konuda sana hak veriyorum, gariban kesim burayı tercih ediyor. Çalışanı da çok o konuda iyi destek oluyor halka.
      |
      |
      15 Mayıs 2019 19:45:22
      He canım he...
      |
      |
      15 Mayıs 2019 19:58:46
      Migros ve migros markali urunleri a101 bim ve sok marketin urunlerine karsi tek gecerim.a101 ve sok marketin sarkuteri urunlerinde kalite resmen yerlerde.ne yediginizi bilmiyorsunuz.bim kesinlikle eskisi gibi ucuz degil.

|
      |
      15 Mayıs 2019 20:05:00
      Eskiden öyleydi ama şuan diğer marketlerden pek bir farkı kalmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      844 Mesaj
      15 Mayıs 2019 20:06:52
      Ben Bağdat caddesinde çalışıyorum. Bim a100 şok ve Hakmar gibi cer çöp içinde ne olduğu belli olmayan ürünleri halka satan marketler burada yok. Açılsa kimse bişey almaz. Bir kere bimden kediye salam aldım hayvan kolları yemedi.

Hayvanın yemedigini geliri düşük yerlerde insanlara satıyorlar.... Bildiğim urunler hariç asla bu tarz copluklerden ürün almamaya özen gösteriyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      15 Mayıs 2019 20:31:39
      quote:

Bizim yukarı semtte full rezidansların bulunduğu caddede CarrefourSa, hemen arkasında başka bir rezidans onun alt kısmı da Bim. Gözlerimle görmesem inanmam CarrefourSa sinek avlıyorken o lüks araçların paso Bim'in önünde durup poşetleri dolduran yoğunluğu görünce aklımı oynatacaktım. Çelişkilerle yaşayan çok acayip bir milletiz yeminle. Hayat felsefemiz mi yok yoksa tutumluluk yapmaya çalışırken saçmalıyor muyuz bilmiyorum ki arkadaş... Mercedes Amg ile Bim'e alışverişe gelmek nedir...
      Unkapanı'na porsche ile pilav yemeye gelenleri bilirim. İşletme sahibinin pilavı efsane cidden. Ramazan bitsin ilk fırsatta gideceğim. Ramazan ayında mekanlar bomboş, tad alamıyorum hiçbirşeyden.
      https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=unkapanı+pilav&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&dlnr=1&sei=xkzcXPSgD8idsAeYwb-QBg

• Binbaşı
      1827 Mesaj
      15 Mayıs 2019 20:53:20
      en çok vergi kaçıranıda onlar gibi büyük şirketler marketler
      |
      |
      15 Mayıs 2019 21:12:17
      Allah'ın kavanoz maması geçen sene 1.60 filan di şimdi 2.45. Ucuz dediğiniz Bim'de 2.75

|
      |
      15 Mayıs 2019 21:22:35
      hocam hayırdır? bim hisse senetlerini elden cıkarmayımı dusunuyosun?
      spekulatif konu acmayalım
      |
      |
      15 Mayıs 2019 21:35:50
      bim'in sattığı large yumurta,tavuk,hindi yoğurt gibi ürünleri bence A101 ve şok'u tokatlar migros'ada yaklaşır

daha ucuzlar ama eskisi gibi öldürücü ucuz değil fetonun güçlü olduğu zamanlarda nerdeyse bedavaya mal veriyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliusStrasser -- 15 Mayıs 2019; 21:39:13 >
    • Yüzbaşı
      563 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      KabakÇekirdeği

15 Mayıs 2019 21:39:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Cute Hentai

Unkapanı'na porsche ile pilav yemeye gelenleri bilirim. İşletme sahibinin pilavı efsane cidden. Ramazan bitsin ilk fırsatta gideceğim. Ramazan ayında mekanlar bomboş, tad alamıyorum hiçbirşeyden.
      https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=unkapanı+pilav&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&dlnr=1&sei=xkzcXPSgD8idsAeYwb-QBg

Alıntıları Göster
      Beraber gidelim pilav yerken patlatırız bir hentai.

• Yarbay
      28975 Mesaj
      15 Mayıs 2019 22:49:54
      quote:

Beraber gidelim pilav yerken patlatırız bir hentai.

Alıntıları Göster
      Pilav nerede hentai orada. Hentaiciler pilav sever yalan yok. Mis mis.
      15 Mayıs 2019 23:33:05

aynen et ürünleri diğer ucuz dedikleri marketlerden iyi
      |
      |
      JuliusStrasser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      15 Mayıs 2019 23:41:02
      bimin parasına göre kaliteli ürünleri,migrosun çiçek yağı,sıvı bulaşık makinesi deterjanı iyi.ağustos krizinden sonra bimden aldığımız kalitesi iyi çıkan ürünleri bence şunlar bu ürünleri deneyerek aldık ezbere yorum yapmıyorum.capitol şampuan 700ml/8.75 elidorla aynı.aplus saç kremi,powerdent aile boyu diş macunu 100ml 3tl,diş fırçası,nutellaya benzeyen iki renkli krem çikolata,krem peyniri,dost süt,toz bulaşık makinesi deterjanı,artmatik lavanta kokulu 5kg 18.90,çocuk bezi ,ıslak mendili,evyap üretim olanı.dalan zeytin yağlı sabun 8tl idi metroda gördüm 14tl idi.ezine peyniri.limonotası.krakerleride iyi.
      |
      |
      15 Mayıs 2019 23:55:14

Öyle hocam izmirdede bostanlı da oturan zengin bi arkadaşım var evlerin altında bim hep ordan alışveriş yapar,arabasıda son model bmw m serisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Naci_Balkavan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • 16 Mayıs 2019 00:13:20
      quote:

Orijinalden alıntı: elweda

bim ve muadili diğer marketler önceden piyasa koşullarına göre düşük kalitede tüketilebilir malı düşük fiyattan bulundurmasıyla ünlüydü bu sayede piyasadaki elit market zincirleriyle rekabet edebiliyorlardı fakat düşük kalitede malı , yüksek kalitede ki diğer mallar ile eşdeğer fiyatlara getirdikleri için pek bir avantajları kalmadı.
      şoktan osmancık pirinç aldım. tadı berbattı, oruç tuttuğum halde zor yedim hiç mi tat olmaz
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Blogio
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,293
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.