Şimdi Ara

Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
0
Favori
29.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
164 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moueson

Bugün yediğimiz içtiğimiz hiç bir şey sağlıklı değil. Artık genetiği değiştirilmiş tohumlar ekiliyor topraklara , hayvanlara daha hızlı büyümesi için hormonlu yemler veriliyor kimse sağlıktan bahsetmesin!

Alıntıları Göster
    Genetiği değişmiş ürünler sağlıksız değil. Asıl sağlıksız olan şeker, kırmızı et ve un mamülleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Genetiği değişmiş ürünler sağlıksız değil. Asıl sağlıksız olan şeker, kırmızı et ve un mamülleri.

Alıntıları Göster
    Herhangi bir kaynagınız var mı ?? Nasıl bu kadar emin konusabiliyorsunuz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıl önce ilk evlendiğim zamanlar hanımla bime giderdik 20 tlye evin tüm alışverişini yapardık ne alırsak alalım 20 tl yi bşr türlü geçemezdik aramıda muhabbet olmuştu bu olay ger seferinde bı sefer geçeriz heralde deyip kasada yine 20 tl nin altında çıkıyordu
    Şimdi oğlana bi süğriz yumurta bi piringels alıyorum hop para uçtu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kafan hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Ben de tam tersini diyorum. Küçük esnafın eline düşmüş olsaydık kesinlikle daha kötü olurdu. Rekabet yok demişsiniz ama aslında bu marketler olmasa rekabet olmazdı. Herhangi bir yere gittiğimde migros bim şok vs. gördüğümde düzgün ve kazık yemeden alışveriş yapabileceğim için mutlu oluyorum.

• Ekonomi o kadar kötü duruma geldi ki BİM bile artık pahalı geliyor
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    şu konuyu da takip edebilirsin.
    https://forum.donanimhaber.com/migros-kampanyalari-ana-konu--48549608-4375#-1
  • Ülkeye bak
    Bir yandan hiç meclise gitmeyip sürekli tatil yapan milleti temsil et diye gönderdiğimiz vekiller süper emeklilik yapsın,tüm olanaklardan yararlansın en güzel yemeği bir sigara parasından daha aşağı yesin halkida burda bim di 101 di migros du diye ... Agalanacak halimize gece gece guldurdunuz ..ulkece kafayı yedik dibini siyriyoruz 👽

• Benim için marketlerin hepsi aynı.Düşünce şeklim şu hangisi daha uygun ise ve insana zarar verecek sağlık yönünden bir sıkıntısı yoksa sattığı ürünlerin oradan alırım tabi tüm mağazalarda illaki kusur olur.

• ufuh bunu beğendi

@Akhenatonnn
  • bim ucuz değilki
  • bim ucuz değil.ayrıca dün zam yapmış süt peynir yoğurt grubuna..%8-10 arası...neyin zammı lan bu şimdi

• Migros ve Üçler market der geçerim. Ha birde geceleri tekelci Ahmet abi.

Telde buyrun beyfendi diyor .neliğine. Yüz yüze gelince sapıtıyor. Bozucam bir gün zor tutuyorum kendimi tam bir ekselansları.
  • Bizim yukarı semtte full rezidansların bulunduğu caddede CarrefourSa, hemen arkasında başka bir rezidans onun alt kısmı da Bim. Gözlerimle görmesem inanmam CarrefourSa sinek avlıyorken o lüks araçların paso Bim'in önünde durup poşetleri dolduran yoğunluğu görünce aklımı oynatacaktım. Çelişkilerle yaşayan çok acayip bir milletiz yeminle. Hayat felsefemiz mi yok yoksa tutumluluk yapmaya çalışırken saçmalıyor muyuz bilmiyorum ki arkadaş... Mercedes Amg ile Bim'e alışverişe gelmek nedir...

• migros’tan şaşmamak lazım. birkaç senedir kampanyaları çok iyi

• bim in ürünlerinin kaliteleri kesinlikle denetleniyor ciddi şekilde. belli bir kalite altı ürünleri satmıyor adamlar.

bim den iki ay önce kilosu 24 liradan kıyma almıştım stok yapmıştım kuşbaşı da 15 liraydı onu da stokladik. (gerçi iki günlüğüne girmişti) kuşbaşı tatsız yavan olsa da, ülkenin et gıdası ihtiyacı bim den karşılanıyor kesinlikle. yalnız şu an et fiyatları da uçtu. yalnız çok güzel fiyatlara dondurulmuş pratik güzel ürünler var . migros ta bunlar mevcut değil olanları da pahalı

• Farkettiniz mi bilmiyorum discount marketler hep yeşil sermayenin elinde , sözde discount market ama hiper-süper marketleri tokatlıyor çoğu ürünündeki fiyatlarla son iki yıldır. Ucuz değil ucuz görünümlü sadece siyaset gibi aldatıyorlar

• Biminde diger marketlerden farki yok fiyat olarak hepsi aşagi yukari ayni bim ucuzlugu bitti oda kendi zamini yapti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konya_alii8a -- 15 Mayıs 2019; 9:34:20 >
  • CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Yeşil mercimek kırmızı mercimek fiyatlarını bir karşılaştır bakliyatları karşılaştır peynir tatlı donmuş gıdaları karşılaştır zor değil , ölçeklenebilir bir ilkokul öğrencisi bile yapabilir.
    Dikkatli salla forumda , her ay 4 marketin fiyatlarını takip ediyorum alışveriş için, sütü ayrı yerden bakliyatı ayrı yerden, eti ayrı yerden temizlik maddesini ayrı yerden alıyorum
    boş boş yazıp biliyormuş ayağı çekme.
  • mustafa199 M kullanıcısına yanıt
    peki bunu söylüyorsun
    bimde kurukahvenin pakedi kaç lira migros da kaç lira
    atmayın gidip bakın giriş çıkış ücretsiz marketlerde sonra burada komik duruma düşüyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.