Şimdi Ara

Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
0
Favori
29.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
164 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bim okadar ucuz değil artık, aylık alışveriş listeme bimden bakıyorum birde migros sanal marketten marka/migros marka olarak bakınca arada toplamda -+ 15-20tl oynuyor. 320-350 TL lik alışverişte gözüme gelmiyor migros tercih ediyorum hep. Eskiden evet baya ucuzdu, özellikle kahvaltık ve temizlik malzemeleri.
  • benim favorim Migros. tabi ben çoluk çocuk ev geçindirmiyorum.
    ama Migros'un indirimleri efsane.
    en çok kullandığım indirimler de bakım ürünlerinde.
    120 ₺'lik kremi 60'a alıyorum meselâ, 25 ₺'lik oda parfümünü 12'ye alıyorum.
    bunun yanında cola, sucuk, köfte, pil, çerez vs. her türden alışverişim oluyor ❤

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortasında "İ" harfi olan , 3 harfli marketlerden alışveriş yapmıyorum
  • Tüm alışverişini bimden yapıyorsan zaten ya fakirsin ya cimrisin ya da sağlığını düşünmüyorsun. Bimden bile alışveriş yapamayacak hale gelmiş adamlar yine gidip oyunu veriyor akpye, vallahi müstahak. Aç yatsa bile adamın kararını değiştiremiyorsun.

Mesele parti vs işi de değil aslında, mantığı basit. Bir hükümet vatandaşının refahını artıramıyorsa ve son 3-4 yılda istikrarlı bir şekilde kötüye gitmesine vesile oluyorsa/engel olamıyorsa ne işe yarar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9DB7A8DFB -- 14 Mayıs 2019; 17:18:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rmantik

benim favorim Migros. tabi ben çoluk çocuk ev geçindirmiyorum.
    ama Migros'un indirimleri efsane.
    en çok kullandığım indirimler de bakım ürünlerinde.
    120 ₺'lik kremi 60'a alıyorum meselâ, 25 ₺'lik oda parfümünü 12'ye alıyorum.
    bunun yanında cola, sucuk, köfte, pil, çerez vs. her türden alışverişim oluyor ❤
    indirimleri nasıl takip edebiliriz?

yoksa anlık şubeye özel indirimler mi bunlar?
  • Bim ve benzeri yerler ilçe ekonomisini mahveden yerlerdir.Bir bakliyat ve et de ithal ama millet sorumsuz ve vurdumduymaz olduğu için oralara para döküyorlar.Esnafçılığıda öldürdü bu marketler küçük ilçelerin sermayesini çalıp gidiyorlar.Memlekete hiç faydaları yok hemde ucuz değiller.Ama halk vurdumduymaz hiç umursamıyor hele köylüler ve gurbetçiler para yağdırıyor buralara diğer esnaflar aç kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tipsiz_Tatlı_Karakter

Hocam valla bende anlamadım bunun üretim maliyetinde de bir şey yok. Geçen hafta a101 e gittim 4.25 bime gittim oda 4.25 yapcanız zamın :D

Alıntıları Göster
    İşin komiği oturduğum semtteki yerel bir markette 3.79'a satılıyor. A101 ve Bim ne ayak çözemedim
  • selimkk kullanıcısına yanıt
    Esnaf mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 9 Ocak 2021; 22:7:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    sanalmarket uygulamasında en üstte görüyorum, 2 ay önce yine indirimde almıştım bakım ürünlerimi. onlar bitmeden tekrar aldım

• Fiyat performans olarak en kötü market BİM'dir.

• Youtuberlar bile bime düşmüş. Videoyu izlemek isterseniz sayfanın yarısını aşağı indirin.

• Migros hem daha ucuz hemde daha kaliteli bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bim mi ucuz ? ürünleri kime yaptırdığına bir bakın :x ticaret san inşaat taahüt konfeksiyon ..maşşallah yaptırdığı firmaların hepsi merdiven altı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 14 Mayıs 2019; 22:29:4 >
  • Bim artık modern çağın bakkalı durumunda. Özel ürün getirdiklerinde iyi fiyatlar olabiliyor ama genel olarak ortalama fiyatta. Benim de favorim migros. Eğer kampanyaları takip ederseniz (sanal market indirim kodları, ürüne özel kampanyalar, banka kampanyaları) çok daha avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Migros iyi hoşta ancak kampanya vs ile normal fiyata düşüyor. Kampanya sürekli takip gerekiyor ve çoğu yere uzak bazı ilçelerde hiç yok. Temel ihtiyaç da kampanya yok.

Misal happycenter çoğu zaman migrostan ucuz.

Bim A101 şok vs ise mahalle bakkalı her yerde mevcut temel ihtiyaç günlük ihtiyaç için uygun. Misal süt ve yoğurt en iyisi Bim.

Bilinçli tüketici kampanya vs takip eder. Ama tek markete takılı kalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CartmanBra kullanıcısına yanıt
    diğer marketlerin fiyatları ne durumda bakmıyorsunuz sanırım ve bim e diğer market guruplarından baskı var zam yapın diye.
  • Aksini iddia ediyorum, Ülkedeki hızlı seri ve sistematik zamların tek sebebi bu zincir marketler, birinde bir ürün 5 ktür zamlansa hemen diğerlerinde de zamlanıyor, bu zamları göreb yerel marketlerde aynı şekilde zam yapıyor, ürünlere zam olmasına gerek bile olmadan seri bir şekilde ürünlerin tamamı tüm ülkede zamlanmış oluyor. Hükümetin yerinde olsam bunlara sınırlama getiririm mahalle bakkalı gibi her köşe başında olmaları ve -kesinlikle rekabet olmaması-çok büyük handikap. Bu marketler piyasayı tekeline aldılar ve istedikleri ürünü istedikleri fiyata satıyorlar ve bilerek ya da bilmeyerek fiyatlamalarda ortak hareket ediyorlar.

• Gerçek DH'liler Bim'in F/P olarak kötü olduğunu bilir acemi ölücü mekanıdır Bim.
  • bim,a101 ve şok bu ülkede alış veriş ve marketçilik alanında bir devrim yapmışlardır.

nereye gidilse bunlardan biri mutlaka var,bu inanılmaz bişi bence.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.