Şimdi Ara

Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
0
Favori
29.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
164 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Tekrardan gittiğimde üzerime zıçtırmayı düşünüyorum.

Valla enfes bir ırk. Ruslar falan hava civa bana göre. Akşama güzel bir uzak doğu filmi izleyeyim. Kılıçlı dövüşlü aksiyonu bol. Sinemalarda vizyona gelse gelse Avengers gibi filmler geliyor.

Uyuya kalmam umarım 2 gün olacak uyumadım. Uyku basmaya başladı.

Alıntıları Göster
    Rusların çoğu öyle anlatılan gibi değil zaten olul sokak vloglarını izle muşmula suratlı berbat bir ırk. O bakımlı seçmeceleri ile meşhur oldular amonyum. Kültür desen o da yok. Uzakdoğu'da kültür var da bizim ülkenin en abazanının aklına gelmeyecek şeyleri yapmalarındaki çelişkiyi aklım almıyor. Demek ki hormonlar ile kültür ayrı kulvarlarda yürüyor bu çekik gözlülerde. En güzel uyku 1 gün uykusuz kaldıktan sonra ertesi gün ortam hazırlayıp bir hentai patlattıktan sonra gusül hayali ile dalınan o derin uykunun hazzıdır. Geçen ekşidemi incidemi nerdeydi milf hentai ile hayatta daha huzurlu hissettiğini söyleyen vardı. Bu ülkemizde fazla yaygın değil ama. Sen hentai alanında ülkemizin öncülerinden birisin içindeki cevheri hissedebiliyorum. Bunu ileri taşıyarak ülkemize bu alanda önderlik yapabilirsin aydınlık bir gençlik daima yeni akımlarla doğar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    Hangi rekabet hocam? Üçünde fiyatlar birebir aynı sadece migrosta biraz farklılık var, rekabet dediğin o düşürür o düşürür fiyatlar düşsün diye bunların hepsinde anlaşmış gibi aynı hiç bir fark yok, anlaşmışlar gibi, mahalle bakkalından ucuz olabilir kabul ederim ama yerel marketlerden uygun değiller. 1.95e aldığım köftelik bulgur yıl geçmeden 3.25 olmuş ucuzluk marketler artık ucuz değil yerel marketlerde bunlara uyuyor ancak onlar uyanıp bunların pastasına göz dikerse belki eski fiyatlara dönerler.

• 1 aylık bim değişimi......

Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması

Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BouncyCobra -- 16 Mayıs 2019; 23:43:57 >

• Yok ya... Yıllardır yumurta ve tavuk alırım BİM'den .

Son zamanlarda tadı kaçtı. Ki bir seferde 4-5 haşlanmış yumurta yiyorum. Beyazları plastik gibi artık.

Rastgele, küçük üreticilerin yumurtalarından alıyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende345 kullanıcısına yanıt
    bende genelde yumurtaları küçük üreticiden yada cezaevi belediye satış yerinden alıyorum ama bazen mecbur kaldığımda bimden 15lik large yumurta alıyorum en son 2hafta önce aldım fena değildi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olm bim ayakta nasil tutabiliyor biri soyleyebilir mi ? Fiyatlari aşırı artti ve kalitesiz mallari var istisnalar olabilir ama geneli kalitesiz ustelik ellerimi var bimin tutuyo 🐴

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bim'den alınabilecek ürünler;

1.Dost Tam Yağlı Süt
    2.Binvezir Kaşar
    3.Yoğurt (yayla çorbası yapmak içim iyi oluyor)
    4.Lavabo açıcı
    5.YOK bu kadar.
  • Migros bile daha ucuz mk marketinden

• Var tabi ülke BİM batacaksa yok olacaksa olmasın daha iyi koca ülke şube sayısı olarak ülkemizin ikinci marketi olan BİM iflas ederse göçer demek çok mantıksız ve saçma bir iddiadır ayrıca gıda sektörü ülkemizde en çok kazanan sektördür şube sayısına göre ülkemizin en büyük marketleri A 101, BİM, ŞOK, MİGROS ve Carrefeour gibi marketlerin durumları çok iyi ve batması imkansızdır bunu kendi çalıştığım market olan MOPAŞ'tan örnek verebilirim ben işe girdiğimde İstanbul'un Anadolu yakasında, Kocaeli, Sakarya ve Yalova'da 105 şubesi bulunan MOPAŞ günümüzde 1 sene 3 ay süresince 5 yeni şube daha açmış ve şube sayısını 110'a çıkarmış ve yeni şubeler açarak büyümektedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

Esnaf mı
    Esnafa kin kusar,esnafa iftira kusar vatandaş geldi yine.Bim ve türevi marketlere gidip ithal bakliyat yiyip beyni off olan vatandaş serzenişi.9 bin market ile küçücük esnafı kıyaslayan sizin gibi akıldan özürlü insanlara yazmak çok az bile.200 ürüne zam yaptığı için fırsatçılıktan ceza yiyen Bime laf söylemeyen ama esnafına kin kusan beyin odaklı konuşmayan vatandaş.% 0 gümrük vergisi ile ithal bakliyat getirip ucuza satan ve esnafla köylüyü bitirenlere kör,vicdansız,merhametsiz vatandaş.Devletin her olanağından yararlanan gerekirse vergi borcu silinen ama küçücük esnafın anasını ağlatan devleti görmeyen gönlü kör vatandaş.Esnafa gidip giderlerini sormayan gereksiz konuşan vatandaş.Aldığı 3-5 üründe ucuzluk olduğunu zanneden ve beş para etmez ürünleri o marketlerden alıp hasta olan sonrada "hasdane yabdı hökümet yavvv" diye böbürlenen benden uzak olması gereken vatandaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: BouncyCobra

1 aylık bim değişimi......

Esnafa çemkirenler neden bunlara çemkirmiyorsunuz bakın arkadaş göndermiş zamları ?? 9 bin marketi olanla küçücük esnafı kıyaslayıp hain esnaf diye çemkirenler nerdesiniz ?..% 0 gümrük vergisi ile yabancı çiftçilerden bakliyat ithal edip ucuza satan sonrada kendi köylüsünü ve esnafını öldürenlere çemkirmeyenler konuşsanıza bu zamlara.200 tane ürüne zam yaptığı için fırsatçılıktan geçen 50 binlira ceza yiyen Bime neden kimse çemkirmiyor bu ülkede ?? Büyük şehirlerde sermayenin hepsini toplayıp ekonomiyi öldüren bu marketlere neden kimsenin gıkı çıkmıyor.İthal etleri getirip pahalıya kestirip ucuza zararına satıp hayvancıyı ve kasabı öldürenlere neden vicdansız bu millet ?..Devletin her olanağından faydalanıp mantar gibi türeyen marketlerle devletin durmadan tokatını yiyen esnafı kıyaslayan vicdansızlar mutlumusunuz ülkede tarım-hayvancılık ve esnafçılık öldü ? Esnaf kazık değilmi ? 9 bin marketi olan,ithal ürünleri millete kakalayan,vergi ödemeyen marketler ucuz değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Gelir seviyesiyle ne alakası var her kesimden insan alışveriş yapıyor

Alıntıları Göster
    Bide migros ta carrefour da gezin ürün çeşitliliğine ve kalitesine bakın oralarda bim müdavimi insan görmezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 17 Mayıs 2019; 10:37:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Bide migros ta carrefour da gezin ürün çeşitliliğine ve kalitesine bakın oralarda bim müdavimi insan görmezsiniz

Alıntıları Göster
    bir yıl öncesine kadar alışverişimi migrostan yapardım, eskide kaldı o günler
  • bim artık pahalı, bazı ürünleri a101,bim,şok,carefour,migros,metro gibi marketlerin hepsinde araştırdım, en ucuz genelde şok da bulunuyor. ama carefour, metro ve migros un bazı kampanyalı ürünleri de çok iyi fiyata geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bericdondarrion -- 17 Mayıs 2019; 11:36:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Rusların çoğu öyle anlatılan gibi değil zaten olul sokak vloglarını izle muşmula suratlı berbat bir ırk. O bakımlı seçmeceleri ile meşhur oldular amonyum. Kültür desen o da yok. Uzakdoğu'da kültür var da bizim ülkenin en abazanının aklına gelmeyecek şeyleri yapmalarındaki çelişkiyi aklım almıyor. Demek ki hormonlar ile kültür ayrı kulvarlarda yürüyor bu çekik gözlülerde. En güzel uyku 1 gün uykusuz kaldıktan sonra ertesi gün ortam hazırlayıp bir hentai patlattıktan sonra gusül hayali ile dalınan o derin uykunun hazzıdır. Geçen ekşidemi incidemi nerdeydi milf hentai ile hayatta daha huzurlu hissettiğini söyleyen vardı. Bu ülkemizde fazla yaygın değil ama. Sen hentai alanında ülkemizin öncülerinden birisin içindeki cevheri hissedebiliyorum. Bunu ileri taşıyarak ülkemize bu alanda önderlik yapabilirsin aydınlık bir gençlik daima yeni akımlarla doğar hocam.

Alıntıları Göster
    Epey güldüm mesaja vay çift çekirdek kabak çekirdeği. Hentai öncüsü değiliz o kadar değil abartma sende.

Rusları sevmem cidden. Vladimir Putin iyi asker yetiştiremiyor. Üzülüyorum şahsı adına ama kaliteli bir lider bu tartışılmaz.

Milf hentai, teen hentai, sonunda cute hentai hepimizi sevecek bes belli. Geç bu işleri kabak, cuma cuma adamı günaha soktun. Tanrı seni affetmeyecek günahkar çekirdek.

• bim zengin mekanı oldu artık

• Ülkeyi ayakta tutan uyduruk gıdalarla beslenip sesini çıkartmayan asgari ücretlilerdir. Bim neslinin çocukları 1.50 boyunda biçimsiz kafalı mutantlar olacak. Ülkeyi Ayakta Tutanın BİM olması 

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.