Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ülker Kelloggs Special K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ülker Kelloggs Special K
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17154 Mesaj
    Normalde hiç böyle seyler yemem. Zaten zayıf biriyim. Her neyse, sadece resmi lezzetli gözüktügü için gittim bugun bundan aldım. Arkadas ne iğrenc bişey bu böyle. Özellikle çilekleri için almıstım ama çilekleri yerken nar ekşili böcek yer gibi hissediyorsunuz. Bide büyük paket almıstım, para boşa gitti

|
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    2168 Mesaj
    Sade nesfit daha güzel :)
    |
    |
    cmake

Ben sevdiğim şeylerden biri. Nesfit'e göre özellikle çok iyi ama ben sadesini seviyorum.
    |
    |
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Yarbay
    17154 Mesaj
    Herkesin damak tadı farklı ama sade Nesfit de sarmıyor beni. Bu konularda Nesquik Cocopops (sütsüz) akar
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Binbaşı
    1144 Mesaj
    O hataya uzun zaman önce bende düştüm. Tadı allah affetsin ama çok iğrençti 1 kase yiyemeden direk çöpe zaten çilek demeye bin şahit lazım kaskatı bir şeyi kırmızıya benzer bir renge boyamışlar kokusu da güzel değil...
    |
    |
    hiç birinin meyvelisi güzel degil sadeleri güzeldir
    |
    |

|
    |
    Çilekli denemedimde sade olanı yemiştim öyle nefret ettirecek bi tadı yoktu. Bazen yarım çay kaşığı falan toz şeker atıyordum. Ayrıca K-Bar'dan bulursam alayım. Daha önce yemiştim, güzeldi diye hatırlıyorum. Böyle geçiştirmelik şeylerden lazım.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,200
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.